Přejít na obsah

Alu kola


Hustoles77

Doporučené příspěvky

Kola pekne ale co to mas za gumy? Na octu v 17" jedine 225/45 nebo 205/50 a pro rypaly uz davno nemam 235/45/17 i kdyz ty tam sednou paradne kazdopadne tech 215/45 jsou moc malinke.

;)

Ja tam mam 215/45/17 a bohate mi to staci!Mam 4kolu a tim ze mam 215 a 17" mi sla spotreba skoro o litr nahoru!Hruza:( no ale uz jsem si zvykl,ze pod 7 litru na 100 nejdu! :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Ahoj,

zrovna přemýšlím nad těmito kolečky na 1,6/75kw. Co říkáte, máte někdo?

Alutec nitro

Kazopadne jsou to kolecka hezka,ale pokud je budes kupovat tak nejmene v 17'' rozmeru...

tady v okoli ji ma jeden typek na o2 combi v 15''...a musim ti rict ze to ztrovna nejlip nevypada.,,,limec je trosku zmensuje..

celkove vypadaj orginalne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

zrovna přemýšlím nad těmito kolečky na 1,6/75kw. Co říkáte, máte někdo?

Alutec nitro

Kazopadne jsou to kolecka hezka,ale pokud je budes kupovat tak nejmene v 17'' rozmeru...

tady v okoli ji ma jeden typek na o2 combi v 15''...a musim ti rict ze to ztrovna nejlip nevypada.,,,limec je trosku zmensuje..

celkove vypadaj orginalne....

Nemůžu jinak než souhlasit s tím co píšeš ...rozměr 15" bude na těchto kolech vypadat asi katastrofálně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za rady,

náročný výběr, těch kol je, že se mi motali snad i ve snu, vyhrály DEZENT F. Pláště tam mám od výrobce, 3 měsíce, takže 15. ;) Kola mi kamarád sehnal po 2200kč kus, nový se zárukou. lol

Teď už jen ať je hned neodřu a někdo je nepřemístní. kol114

Dobra volba :palec2: :palec2:

Jinak s zadnou prevratne levnou cenou se kamarad neukazal, takova normalka na netu...

At slouzi! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kola pekne ale co to mas za gumy? Na octu v 17" jedine 225/45 nebo 205/50 a pro rypaly uz davno nemam 235/45/17 i kdyz ty tam sednou paradne kazdopadne tech 215/45 jsou moc malinke.

215/45R17 může být,dokonce ji píšou i na typové list jako doporučenou.

RE: 215 je v pohode, zajei na rafku ja mam 7mickovej tak sem dal 215/45 R17 ja je to akorat, aspon to tolik nezere a nechyta v kolejich....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kola pekne ale co to mas za gumy? Na octu v 17" jedine 225/45 nebo 205/50 a pro rypaly uz davno nemam 235/45/17 i kdyz ty tam sednou paradne kazdopadne tech 215/45 jsou moc malinke.

215/45R17 může být,dokonce ji píšou i na typové list jako doporučenou.

RE: 215 je v pohode, zajei na rafku ja mam 7mickovej tak sem dal 215/45 R17 ja je to akorat, aspon to tolik nezere a nechyta v kolejich....

Ja osobne, pokud k tomu nekdy dojde, tak bych dal 205/50/17

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kola pekne ale co to mas za gumy? Na octu v 17" jedine 225/45 nebo 205/50 a pro rypaly uz davno nemam 235/45/17 i kdyz ty tam sednou paradne kazdopadne tech 215/45 jsou moc malinke.

215/45R17 může být,dokonce ji píšou i na typové list jako doporučenou.

RE: 215 je v pohode, zajei na rafku ja mam 7mickovej tak sem dal 215/45 R17 ja je to akorat, aspon to tolik nezere a nechyta v kolejich....

Ja osobne, pokud k tomu nekdy dojde, tak bych dal 205/50/17

přesně tak ;) moje slova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kola pekne ale co to mas za gumy? Na octu v 17" jedine 225/45 nebo 205/50 a pro rypaly uz davno nemam 235/45/17 i kdyz ty tam sednou paradne kazdopadne tech 215/45 jsou moc malinke.

215/45R17 může být,dokonce ji píšou i na typové list jako doporučenou.

RE: 215 je v pohode, zajei na rafku ja mam 7mickovej tak sem dal 215/45 R17 ja je to akorat, aspon to tolik nezere a nechyta v kolejich....

Ja osobne, pokud k tomu nekdy dojde, tak bych dal 205/50/17

přesně tak ;) moje slova

Vyskúšané, potvrdzujem ! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 205/50R17 na zimu,předtím léto 225/45R17 a žádný zásadní rozdíl nevidím.

Snad jen,že ty širší jsou mě hezčí. :D

Ja to spise myslel z duvodu toho, ze to jsou kola doporucena a schvalena SKODOFKOU a hlavniu duvod u meho motoru - spotreba...

Dane určitě Tě nechci přesvědčovat,ale schválení 17"v Tvém případě 1,6ky je irelevantí.

Předpokládám,že byjsi šel cestou typového list a u 7x17"bývají schválené 205/50,215/45 i 225/45.

Záleží taky na šířce ráfku,pokud zvolíš 8x17",nemají tam 205/50 ani co dělat.l.Jak už jsem psal mám je a dvakrát se mi to na autě nelíbí,ale je to jen můj názor.

Spotřeba žádný drama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 205/50R17 na zimu,předtím léto 225/45R17 a žádný zásadní rozdíl nevidím.

Snad jen,že ty širší jsou mě hezčí. :D

Ja to spise myslel z duvodu toho, ze to jsou kola doporucena a schvalena SKODOFKOU a hlavniu duvod u meho motoru - spotreba...

Dane určitě Tě nechci přesvědčovat,ale schválení 17"v Tvém případě 1,6ky je irelevantí.

Předpokládám,že byjsi šel cestou typového list a u 7x17"bývají schválené 205/50,215/45 i 225/45.

Záleží taky na šířce ráfku,pokud zvolíš 8x17",nemají tam 205/50 ani co dělat.l.Jak už jsem psal mám je a dvakrát se mi to na autě nelíbí,ale je to jen můj názor.

Spotřeba žádný drama.

cao, po tom co sem obul ty mé kola, viz změna rozteče z 5x98 na 5x100, mě stoupla spotřeba asi o 1 litr, a při akceleraci se mě to zdá trošičku línější. je to možné? motor 1,9 TDI PD 96kW

m

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cao, po tom co sem obul ty mé kola, viz změna rozteče z 5x98 na 5x100, mě stoupla spotřeba asi o 1 litr, a při akceleraci se mě to zdá trošičku línější. je to možné? motor 1,9 TDI PD 96kW

m

Je to uplne normalni. Ja po prezuti z 15 na 17 jsem byl zklamany jak je to lenive a spotreba sla taky nahoru ne o litr ale sla takze nemusis stresovat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
  • Pawouk odemkl následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...