Přejít na obsah

Jaký notebook


karlos3

Doporučené příspěvky

A co treba zn. FUJITSU-SIEMENS ?

JJ jsou to dobré noťasy, používám řadu Lifebook E8410 (15,4") a Lifebook S7210 (14") a veliká spokojenost.Mají výhodu, že se prodávají se dvěma licencemi Vista BU a XP Proffesional. Já je mám osazené XP protože ve firmách se Visty moc nepoužívají a ve Vistě vytvořený dokument či tabulka nemusí jít na XP otevřít či dále zpracovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve viste vytvoreny dokument nebo tabulka ?> No pokud vim tak visty sami o sobe zadny takovy soft sami o sobe nemaj, takze mas nejspis na mysli Office 2007 kde jsou defaultne ukladany souboty pod Open XML viz KB924074. Ale to se da resit bud prepnutim v Offisech 2007 nebo pak instalaci Compatibility Packu do starsich offisu, nejsem si jist zda nahodou neni primo pod ms update.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poraďte jakej(jaká značka) Notebooku je dobrá?.....spolehlivost...

Já mám Dell a nejradši bych do rozšlapal,hodil ze skály apod. ........neuvěřitelný jak se zhoršily.Mám ted druhý Dell a ten oprvní byl :palec2: ,ale ted ten druhej neni měsíc aby s nim něco nebylo a co vim od jedné firmy se kterou spolupracuju která je taky na firmě používá a přes kterou jsem ho i kupoval na ně taky už víc jak rok nadává že se jim dost sypou...

Dcera má Acer a to je snad i škoda mluvit......ta s tim taky statečně bojuje....

Dnes jsem se rozhodl že zítra pokoupim novej,ale nevim vůbec jakou značku.......u prodejce mi jen každej bude kecat to svoje a na to kašlu..spíš dám na zkušenosti.......Jakou máte třeba zkušenost z HP-Pavilion???...

ahoj.uz ti asi nestihnu poradit ale ja si koupil masinu od http:www.vbi.cz a maximalni spokojenost..pocitac vytezuji maximalne( jak matematicky tak graficky )

zatim nezavahal. proc T7500 graf Gf 8600gt a ram 4G.. jo a HD sice jen 160 G ale ma 7200 ot. to je hlavni pro rychlost.ty 5400 jsou pomale.proste jsem s nim spokojen az az..vybava uplne senzacni a stal 28000. nikde jsem nevidel levnejsi v teto konfig.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poraďte jakej(jaká značka) Notebooku je dobrá?.....spolehlivost...

Já mám Dell a nejradši bych do rozšlapal,hodil ze skály apod. ........neuvěřitelný jak se zhoršily.Mám ted druhý Dell a ten oprvní byl :palec2: ,ale ted ten druhej neni měsíc aby s nim něco nebylo a co vim od jedné firmy se kterou spolupracuju která je taky na firmě používá a přes kterou jsem ho i kupoval na ně taky už víc jak rok nadává že se jim dost sypou...

Dcera má Acer a to je snad i škoda mluvit......ta s tim taky statečně bojuje....

Dnes jsem se rozhodl že zítra pokoupim novej,ale nevim vůbec jakou značku.......u prodejce mi jen každej bude kecat to svoje a na to kašlu..spíš dám na zkušenosti.......Jakou máte třeba zkušenost z HP-Pavilion???...

mam asus a sem spokojenej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
Poraďte jakej(jaká značka) Notebooku je dobrá?.....spolehlivost...

Já mám Dell a nejradši bych do rozšlapal,hodil ze skály apod. ........neuvěřitelný jak se zhoršily.Mám ted druhý Dell a ten oprvní byl :palec2: ,ale ted ten druhej neni měsíc aby s nim něco nebylo a co vim od jedné firmy se kterou spolupracuju která je taky na firmě používá a přes kterou jsem ho i kupoval na ně taky už víc jak rok nadává že se jim dost sypou...

Dcera má Acer a to je snad i škoda mluvit......ta s tim taky statečně bojuje....

Dnes jsem se rozhodl že zítra pokoupim novej,ale nevim vůbec jakou značku.......u prodejce mi jen každej bude kecat to svoje a na to kašlu..spíš dám na zkušenosti.......Jakou máte třeba zkušenost z HP-Pavilion???...

Čau, nečetl jsem si celou nit, moc se mi nechtělo :) ale z mé strany užívám asus a nemůžu si stěžovat. Užívám ho dva roky. Konkrétně u mě jde o typ, který se sice už nedělá, ale příště jdu opět do nb ASUS!

Užívám Asus F2J

Tak hodně zdaru při usežívání :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

ASUS nic moc, uz po cca roku mi praskl kloub, pouzivam v aute. Potom mam dva IBM ale stare sunky jedou porad...A fujitsu siemens ten je ok...Sel bych do IBM LENOVO, titan klouby kompozit obal.. Drasticne zachazeni musi snaset, vybrovani atd kdy jezdim neustale s noutem.. Pak mam tablet ASUS R2H.. Urcite IBM je asi nejlepsi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz uz ma clovek nejaky to novejsi zelezo a vic pameti tak klidne novy visty-kdyz jsem je mel driv tak hruza - bal jsem se toho ale nakonec jsem si je vzal a se SP1 to jde...

jinak mam ASUS Core2Duo, 2GB,250GB,DVD-RW+vsechny ty vymozenosti dnesnich lepsich notasu a spokojenost.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Acer Aspire 5672 32tis Kc - ksunt nejvetsi, cca 4-5 ZARUCNI OPRAVA

takze jsem si mohl vybrat jinej->

Asus F8SA doplatek 2400Kc (34400kc) ted v poslednich 3 tydnech dvakrat po sobe v servisu...

1. OPrava: Několik desitek vadnych pixelu (byly to spis cerne skvrny), pri manipulaci se ntb samovolne restartoval. -> Vymenen HDD a LCD.

Po prijetu ze servisu nesel monitor. Odeslan na 2. Opravu:

Vydna zakladni deska. Vymena zakladni desky.

Po obdrzeni uz monitor funguje, ale pri sebemensim pohybu se zase samovolne restartuje (uplne novy HDD) a je to jeste horsi nez pred tim! Nekdy i 6x za hodinu.

Dnes jsem poslal dotaz prodejci co s tim....

Pirpadam si jako nicic NTB!

Takze za me jedine SONY Vaio nebo IBM LENOVO!! Nic jinyho nebrat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Acer Aspire 5672 32tis Kc - ksunt nejvetsi, cca 4-5 ZARUCNI OPRAVA

takze jsem si mohl vybrat jinej->

Asus F8SA doplatek 2400Kc (34400kc) ted v poslednich 3 tydnech dvakrat po sobe v servisu...

1. OPrava: Několik desitek vadnych pixelu (byly to spis cerne skvrny), pri manipulaci se ntb samovolne restartoval. -> Vymenen HDD a LCD.

Po prijetu ze servisu nesel monitor. Odeslan na 2. Opravu:

Vydna zakladni deska. Vymena zakladni desky.

Po obdrzeni uz monitor funguje, ale pri sebemensim pohybu se zase samovolne restartuje (uplne novy HDD) a je to jeste horsi nez pred tim! Nekdy i 6x za hodinu.

Dnes jsem poslal dotaz prodejci co s tim....

Pirpadam si jako nicic NTB!

Takze za me jedine SONY Vaio nebo IBM LENOVO!! Nic jinyho nebrat....

hmmm taky pekny :( tak to jeste ze me chodi 100% - teda zatim :) ale v praci ASUSu je vic a zatim 100% OK ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já když jsem se rozhodoval jakej noťas,tak jsem ptal nejen tady na foru,ale i chlapíků z firem co tam maj na starosti kompletní zařízení PC a nejeden nezavisle na sobě mi řekl o značkách Dell,Sony,HP toto: Dell..už taky neni to co to bývalo(což teda musim jen souhlasit(min.noťas byl právě Dell a nasral mě tolikrát že se divim že jsem s nim nešlehlnul o zem).....Pak o Sony Vaio-prý větší sračku bych si pořídit nemohl-hrůza a děs(to jsem byl sám překvapenej,byl to totiž můj favorit,ale co to řeklo nezávisle na sobě 5.lidí co o PC neco vědí+3.lidi z osob.zkušeností,tak jsem od toho upustil).....a všichni mi jedině doporučily HP nebo IBM Lenovo,tak jsem to porovnal z doporučením zde+ještě od pár kolegů a nakonec jsem vzal to HP.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...