Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

No co sem pochopil tak pro MO08 je minimálně gateway v pořádku,ale co ty ostatní? kdyby někdo věděl tak vin-tmbbs21z282211017.

Gateway máš Q, takže ta je dobrá.

Jednotka parkovacího radaru se musí vyměnit a přepinovat zapojení. Teď máš 283 B a potřebuješ 475.

Climatronic bude možná stačit vyměnit ovladač (ale to nevím jistě).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel by se tu někdo z Moravskoslezského kraje, kdo by byl schopen a ochoten za rozumnou cenu zprovoznit Bolero v OII MR2008? Jedná se mi zejména o zprovoznění parkováku a výměnu gateway. Novou gateway mám koupenou, ŘJ parkováku už sháním. Snažil jsem se již kontaktovat několik lidí z tohoto fóra, na které jsem byl odkázán, ale momentálně nikdo nemá v nejbližším časovém horizontu volný termín.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau jedna otazecka na majitele bolera s maxidotem. Zobrazuji se na maxidotu nazvy prehravanych songu z cd, nebo karty, nebo nejake jine udaje?

Ja si dodelaval do auta Bolero i maxidot a s maxidotem mam nejake problemy - nemuzu najet do menu. (nejspis by to chtelo jinou BSG jednotku) a nevim jestli s tim souvisi i to zobrazovani radia na maxidotu... Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OII FL - Maxi dot zobrazuje údaje z ID3 tagu (song, album, interpret) a zdroj signalu (SD, CD...). Text je osekaný na šírku displeja, neroluje. Pri rádiu názov stanice (RDS) a pásmo.

Položka v menu (Audio) sa objaví až po zapnutí Bolera.

A zobrazuje to i O II predfacelift?? Ale zase bolero se dvalo jen do faceliftu, tak aby to spolu umelo komunikovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych řekl že to nemá nic s BSG společného... to jsem ještě neslyšel že by se nedalo dostat do menu maxidotu.. jak to přepínáš? jediné co má s maxidotem společného je komfortka, ta může a nemusí podporovat personalizaci..

Editováno: , autor: Milhausek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych řekl že to nemá nic s BSG společného... to jsem ještě neslyšel že by se nedalo dostat do menu maxidotu.. jak to přepínáš? jediné co má s maxidotem společného je komfortka, ta může a nemusí podporovat personalizaci..

Ja nic neprepinam, protoze se do menu v maxidotu ani nedostanu. muzu maximalne prepinat mezi spotrebou, dojezdem, hodinama a nevim co tam je jeste, ale kdyz podzim tlacitko na prave pacce (zkousel sem horni i spodni) tak se do menu proste nedostanu.

Jo a ktera je ta komfortni jednotka? ja myslel ze to je ta BSG ( ta co je zespod pristrojovky u ridice??)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo ví a někdo neví(vypnout BAP nebo nevypnout toť otázka)...jinak komfortní jednotka(to je to co řídí zamykání) - před spolujezdcem, BSG(to co hlavně řídí svícení) - je na levo pod volantem, Gateway(veškerá komunikace v autě přes CAN) - u středového tunelu na straně řidiče. No a facelift má dohromady BSG + komfortku a říkaj tomu BCM....a je zase pod volantem vlevo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo ví a někdo neví(vypnout BAP nebo nevypnout toť otázka)...jinak komfortní jednotka(to je to co řídí zamykání) - před spolujezdcem, BSG(to co hlavně řídí svícení) - je na levo pod volantem, Gateway(veškerá komunikace v autě přes CAN) - u středového tunelu na straně řidiče. No a facelift má dohromady BSG + komfortku a říkaj tomu BCM....a je zase pod volantem vlevo.

A ty vis / tusis, proc mi nefunguje menu v maxidotu a proc se mi nezobrazuji nazvy z Bolera na maxiku? (mozna to spolu nesouvisi, mozna jo) Je to vse tou komfortni jednotkou, nebo jen špatne kodovani???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co vím určitě, že jediné co má cenu vyměnit je gateway, protože ta zajišťuje komunikaci a ta tvá vůbec Bolero nezná. V kódování u Bolera nelze zvolit zda BAP ano či ne. To je taky jistota. No a jinak všem ostatním co mají Bolero vše na Maxi-Dotu funguje(pokud beru, že mají v menu volbu Audio a lze v ní vidět název stanice...víc jsem nikdy nezkoumal), ale tu gateway je nutné vyměnit už jen z důvodu vybíjení baterie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co vím určitě, že jediné co má cenu vyměnit je gateway, protože ta zajišťuje komunikaci a ta tvá vůbec Bolero nezná. V kódování u Bolera nelze zvolit zda BAP ano či ne. To je taky jistota. No a jinak všem ostatním co mají Bolero vše na Maxi-Dotu funguje(pokud beru, že mají v menu volbu Audio a lze v ní vidět název stanice...víc jsem nikdy nezkoumal), ale tu gateway je nutné vyměnit už jen z důvodu vybíjení baterie.

Gateway mam vyměněnou uz davno pred bolerem. Daval jsem : 1K0 907 530 S

A ted opet stejna otazka - je to jen spatnym nakovanim, nebo nejakou jednotkou, ktera neumi to co vyzaduje Maxidot s Bolerem???

Editováno: , autor: DRYVER
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako vám funguje Radio Text ? Ja mám s ním nejake problemy, konkretne na FUN radiu. KEd si dam Radiotext, tak sa mi objaví prehrávaná skladba. ale ked ide dalsia, tak text ostava nezmenený. musim prepnut na inu stanicu, potom naspat a refreshuje sa text. vacsinou uz na spravny. alebo sa tam objavia skomolene slova, zlozene z dvoch roznych verzii textu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako vám funguje Radio Text ? Ja mám s ním nejake problemy, konkretne na FUN radiu. KEd si dam Radiotext, tak sa mi objaví prehrávaná skladba. ale ked ide dalsia, tak text ostava nezmenený. musim prepnut na inu stanicu, potom naspat a refreshuje sa text. vacsinou uz na spravny. alebo sa tam objavia skomolene slova, zlozene z dvoch roznych verzii textu.

nazdar.vie my niekto poradit ake SD karty cita bolero?mam 2,a na kazdu mz vypisuje-chybna karta.menil som radio,mal som nexus,teraz bolero.

mam aj dodatocne zapojeny aux,a ten funguje.dik moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...