Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

zdravím vás, koupil jsem si Bolero ze Superbu do své Octavie 2 z roku 2004 a nejde mi to přizpůsobit k jednotce, resp. jednotka nedokáže dát rádiu impuls ke spánku,když zamknu auto a během noci mi to totálně vyždímá baterku. Nedá se to nějak přeflashovat nebo něco takovýho? díky za radu

No myslim ze par prispevku zpatky tu tenhle problem par lidi presne popisovalo a nekdo psal ze ceka na novou Gateway pres kterou to pak zkusi znova pripojit a odpoved se zatim neobjevila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně teda mapama..pokrytím......Takhle v Německu je to o kapku lepší,ale tady u nás v ČR je to katastrofa...to je fakt spíš sranda.Pánové v D si asi myslej že ty auta budou snad jezdit jen u nich v D nebo co.....To normálně projíždíš nějakou ulicí..míjíš jiné ulice a na navi vůbec nic neni ;)

Už jsem to slyšel dřív od lidí co maj Audi už několik let a dnes to teda musim jen bohužel potvrdit....Bylo trapný když jsem jel min.týden pro jednoho chlapíka z firmy do Čakovic (rok a něco stará zástavba baráků)-on se tam akorát přestěhoval......v orig.navi Audi z poslední verzí mapy to tam ještě nebylo...Tak jsem vyndal TomToma 930T a bylo to tam včetně čísel baráků ;) .....Hned druhý den jsem jel tady kousek odemně ke známýmu do Květnice a to samé....v orig.navi jsem byl kdesi v polích a v TT to tam sice bez čísel,ale bylo to tam a těchto případů je denně bohužel několik.U nás mi to sice nějak hrozivě moc nevadí,ale co mě nasralo bylo před dvěma týdny když jsem vezl šéfy z mojí firmy přes Německo,Belgie,Francie a zpět do Prahy.....V Brugách dle orig.navi zadávaná adresa vůbec nebyla...tak jsem vyndal opět TT...přicucnul na sklo a za minutu jsem byl navigován na cíl......zrovna ten jeden z šéfů se smál a sám řekl že on má totéž zkušenosti z navi ve svém BMW5....Ve Strasbourgu hotel kterej jsem potřeboval jsem našel taky jen na TT....

Je trapný že máš v autě systém za cenu za kterou máš novou Fábii a musíš na sklo nacucnout TomToma protože ta orig.nezná ani Top hotely ve městech jako je Amsterdam,Strasbourg,Mnichov apod. ;)

Abych to zas s tou kritikou moc nepřeháněl,tak musím říct že ten samotný systém MMI-3G je zas pecka....již zmiňované audio je prostě jedním slovem bomba,TV,DVD taky bez debat,ale jediné ta navi a absence češtiny...ta mě dost zklamala.

Češtinu ted už konečně do tohoto nového MMI-3G udělal rachot.cz včetně maxíku,tak to pořešim.....ale taky.....auto za takový prachy by to podle mě už mělo umět...i taková OII má na maxíku snad i Turečtinu a A6 za ranec to neumí a musíš vysolit 25.000kč aby si tomu vůbec pořádně rozuměl. ;)

Tak Tak.... To mi pripomina musim se podivat do IGO AMIGO v C720 MIO jestli ma Kvetnici o)) Mam to pres pole, tak to skouknu. Columbus tam ma jen pole o))) A to vcetne 2009.2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim panove mam v O II pred face radio Stream bez Mp3. Hlavne me stve ta absence Mp3, tak jsem uvazoval o koupi bolera, ale jak to tady ctu tak jsem na važkach... Protoze mam novy typ couvaku, tak budu menit Gateway, tudis senzory by to mely ukazovat. Jak to je ale s Climatronikem? Ten se nebude zobrazovat? Muzete nekdo dat fotku jak se ty couvaky zobrazuji, popripade jak se zobrazuje ten climatronik na tom Boleru? Precetl jsem cele vlakno a stale jsem z toho nepochopil jestli tam to Bolero bude pasovat bez jakychkoliv uprav ramecku a z jakeho auta to Bolero shanet?. konektor pasovat nejspis bude co? Dik za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak mi v patek doslo Bolero do OII MR2004 misto STREAMu bez MP3. Vymnena probehla hladce, hraje krasne ciste. Dnes rano jsem prisel a batery v pr****. Proste jsem nenastartoval. O nekolik prispevku vyse se o tom nekolik uzivatelu zminovalo, nikdo z nich vsach nenapsal jak jejich problem (ne)vyresili. Proto se jich touto cestou ptam, co jste zmenili? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me take ne.

Tohle mi prijde nevychytane, na tom displeji by se mohlo zobrazit daleko vice veci, ktery by mohli prispet k vetsimu konfortu.

Neda se do radia nahrat nove verze softwaru, ktera by neco takoveho resila?

Editováno: , autor: Albi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne to nejde preskocit.

Děkuji za odpověď.

škoda :-(

Doufám tedy, že Bolero mi aspoň nebude zapomínat polohu přehrávané MP3 tak často jako to dělá Stream.

Kdyby to uměl nějaký novější firmware, to by bylo skvělé.

Editováno: , autor: bop
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...