Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

Jeste me zajima jak to je s antenama u toho bolera. V aute mam jen jednu a bolero vyzaduje 2. Ten co mi ho prodaval tak tvrdil, ze ma v aute na boleru taky jen 1 antenu a vse mu funguje jak ma, jen obcas se ztrati nejake stanice ale ze si to vzapeti samo najde tu samou na jine frekvenci (nebo neco v tomhle smyslu), tak jak to teda je? Mam uz ted shanet dalsi antenu nebo co...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tomu jasu u Bolera v O2 - MR2005.

Ako sa ochladilo, tak som si vsimol, ze rano po nastartovani je este menej jasne ako bolo. az ked sa zahreje, tak je viacej jasne. Ale teraz, posledne dva dni, ked boloa teplota okolo 0, tak som si vsimol, ze hned po nastartovani bolo uplne jasne a krasne citatelne, zdalo sa mi ako keby bolo viac ako inokedy, o chvilku zase stmavlo a postupne sa pridaval jas, ako sa oteplovalo v aute az na standartny jas /resp. polojas :-)/

Este stale nejde upravit ten jas, ked nemam cidlo v budikach ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tomu jasu u Bolera v O2 - MR2005.

Ako sa ochladilo, tak som si vsimol, ze rano po nastartovani je este menej jasne ako bolo. az ked sa zahreje, tak je viacej jasne. Ale teraz, posledne dva dni, ked boloa teplota okolo 0, tak som si vsimol, ze hned po nastartovani bolo uplne jasne a krasne citatelne, zdalo sa mi ako keby bolo viac ako inokedy, o chvilku zase stmavlo a postupne sa pridaval jas, ako sa oteplovalo v aute az na standartny jas /resp. polojas :-)/

Este stale nejde upravit ten jas, ked nemam cidlo v budikach ??

Ahoj, chcem sa spýtať, mam ten istý problém s jasom , otázka znie : pokiaľ by som vypol (prerušol) kábel CAN... nepomohlo by to ? s tým, že cez relé po vypnutí klúčika zapalovania by sa opäť spojil, tak aby gateway mohla dať impulz na spánok?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jednu anténu ti to bude fungovat. Stejně tak mi fungoval i Columbus.

Když chceš mít obě, tak řešením je buď druhá anténa někde pod palubovku nebo "kmitočtová výhybka".

A kolik ta sranda stoji??- ("kmitočtová výhybka") Zatim to stejne asi napojim jen na jednu antenu a uvidim jak se to bude chovat v provozu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

mám O2 RS a chci v ní nahradit Stream Mp3 za Bolero. Přečetl jsem si celý tento thread spolu s některými dalšími na tomto fóru, čímž jsem si vsugeroval pocit, že o tom mám jakž takž dostatek informací. Mám MR 2008 (alespoň tedy dle VIN), tzn. předfaceliftovou verzi, tím pádem bych měl shánět Bolero z dvojkového Superba, což se mi taky rychle povedlo. Objednal jsem si ho a ouha - při náhodném porovnání fotek Bolera ze SII a Streamem v mém RS to ve mně trklo - tvarově to tam nebude sedět. Přestože mám předfaceliftovou verzi OII RS, je nutné do něho shánět Bolero již z faceliftové OII - je tato úvaha správná?

Viděl jsem tady ale někoho (tuším správně, že to byl pasat?) s dvojkovým RSkem a Columbusem tvarově totožným s Bolerem z dvojkového Superba - místo té imitace hliníku, či co to je za plast, tam měl plast černý, takže mu to tam sedlo.

Můj dotaz je prostý - pakliže mi domů dojde Bolero ze SII, budu nucen vyměnit stříbrný plast okolo rádia a Climatroniku za plast černý? A otázka i z druhé strany - pokud chci zachovat ten stříbrný plast, stačí sehnat Bolero na OII facelift?

Za váš čas vynaložený (snad) nápravě mé nepozornosti předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli budeš mít Bolero ze SII, tak stačí sehnat rámeček jako pro Columbus. Dělá se i stříbrný.

Pro Climatronic předFL

Bez držáku telefonu: 1Z0 858 069 L 2AU (cca 476Kč)

S držákem: 1Z0 858 069 Q 2AU (cca 934Kč)

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové prosim, můžeme si to shrnout?

O2 rv 2005 - maxidot, MF volant, zadní parkáč - teď jedu na audienci a vše spolu komunikuje jedna radost.

Chci tam dát to face bolero. Co vše tedy změnit? Píšete gateway... Ještě něco?

Nestačí jen překódovat rádio?

Naši místní borci (tušim Cosby) prodávali i columbuse plně zprovozněného pro O2 předface...

Co tedy vše musí být vyměněno?

Nebo umí to někdo řešit jen překódováním??

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pripojim sa k otazke ohladne pouzitia SDHC kariet v radiu BOLERO. Vcera som kupil 16GB SDHC kartu Kingston. Funguje bez problemov, BOLERO nacitalo vsetky adresare a podadresare, MP3-ky rozneho bitrate. Mam ho v Octavii Facelift rok vyroby 05/2009.

post-26489-1258439017_thumb.jpg

Editováno: , autor: renato
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tu prolezl celé téma a nenašel jsem co potřebuju.Otázka je jestli se na to dá jednoduše odpovědět.Když mám MO08 červenec a chci bolero i s ukazováním parkováku climatroniku atd. musím měnit nějakou řídící jednotku nebo jsou všechny ok.jestli někdo ví ať prosím poradí. Díky a sory že se možná tak hloupě ptám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...