Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Ahoj. Taky jsem sehnal Bolero a nechal ho namontovat do Octavie 2004. Nic víc se neměnilo. A prý to nefunguje správně. Klima to neukazuje a ani parkovací čidla. A prej to přes noc 2x sežralo baterku. Ach jo. A tak jsem se těšil. Uměl by někdo konkrétně poradit? Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite presne detaily doplni ferda nebo Cosby nebo Doli - pokud vim, tak na Bolero/Comubus je nutne:

nova (FL) klima

nove (FL) park senzory

gateway (tohle nevim jestli si s necim nepletu ;))

Edit: Pokud jsem tu kecal nesmysly, prosim smazte mi muj prispevek ;)

Editováno: , autor: P.T.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bolero ve faceliftu si údajně reguluje jas samo pomocí snímače v budíkách. Já jsem na tohle docela laik, ale kdyby ten snímač šel třeba dodatečně dodělat nebo ten jas šel alespoň pevně zvýšit, že by si ten jas už člověk reguloval sám kolečkem podsvitu. Zvýšení jasu v setupu pomůže minimálně. Je to docela "čerstvá" záležitost, ale třeba časem někdo něco vymyslí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Bolero mam uz namontovane aj ja. Sedí tam krásne. Za tu chvilku používania som zistil par vecí :

Radio hraje perfektne /oproti Streamu/

Ovládanie MP3 uplne v pohode, funguje mi aj s MaxiDotom

Slabý jas

V piatok som odstavil auto a v nedelu nenaštartoval. /ale idem zistovat, ci mi nežere niečo iné batériu/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co moze vadit, keby ze mam Immo 4C ?

Zatial cakam na tu novu GATEWAY, tak som prehodil naspat stare radio. Odmeral som prud, s BOLEROM , az ma to prekvapilo - 1,8 A

So streamom som potom nameral 0,4 A. Je to este dost, ale bolo to po 2 min. merania, tak asi este nejake jednotky sa nevypli.

Editováno: , autor: jaydoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je možný, že se mi u maxi-dotu automaticky mění jas (MR07)? Ve dne je maxi-dot zcela jasnější než rádio, ale v noci nebo když vjedu do podzemních garáží, tak mi příjde vyšší jas zase u rádia, tak by mě zajímalo, jestli to tak je a jestli by tak případně šla propojit ta regulace u maxi-dotu i s rádiem nebo je to jen optický klam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tiež prispejem k tejto téme:

vybijanie batérie: - skúste si pozriet ako máte nastavenu funkciu TIM - sú tam dva časy, kde radio 90min pred az 30 min po nahrava dopravne informacie, tak ak to mate aktivovane, tak je tam vyssia spotreba

Po druhe, tí čo máte CD vonkajší menič resp. AUX in namontované zo staršej verzie, resp. Telefon sadu, tak pri novej generacii radii sa piny trosku poprehadzovali, teraz si presne nepametam ale.. asi tam bude pes zakopany

Ohladom klimatizácie mám otazocku, menil niekto RJ klimy? co to stoji a oplati sa to?

Neriešil niekto kameru, MDI alebo AUX in ?

Editováno: , autor: Jozef 79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
sorry za OT ale: měl jsem v merku Bolero z SII do svojí OII12/04, bohužel když jsem tu četl všechno co je zřejmě třeba tak sem to radši odpískal. jsem z toho jelen.

No taky to tady procitam a zatim jsem uplne nevycetl co pripadne budu muset zmenit ve sve OII 4x4 2.0FSI 2006/Elegance abych tam pripadne mohl dat Bolero.

Uz to nekdo nacpal plne funkcne do OII pred FL?

Diky,

DD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím vás, koupil jsem si Bolero ze Superbu do své Octavie 2 z roku 2004 a nejde mi to přizpůsobit k jednotce, resp. jednotka nedokáže dát rádiu impuls ke spánku,když zamknu auto a během noci mi to totálně vyždímá baterku. Nedá se to nějak přeflashovat nebo něco takovýho? díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...