Přejít na obsah

Kožený poťah na štandard volant


mossad

Doporučené příspěvky

Prešiel som zopar prispevkov a možno niekoho inšpirujem. Kúpil som na pôvodný volant poťah z pravej kože a sám si ho obšil. Išlo to v pohode podľa návodu.

Ak sa niekomu nepozdáva originál volant vrele odporúčam poťah mám už na druhom aute a je super. Vyrába ich firma Mária Cavallo.

Majú ich napríklad tu:

http://www.tuning.sk/dokument-luxusne-koze...y-mario-cavallo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypada to pěkně,kamoš to ma na OI a je to pěkně,i se to dobře drží....kupoval to nekde v OV a cena podobna.

Teraz to mám na OII, ale mal som to predtým na VW Polo a keď som bol na garančke technik zisťoval čo to mám za volant, že je lepší ako originál kožený :palec2:

Jazdil som aj na VW passat, Renault scenic s orig koženým a nejak mi je tento poťah simpatickejší (hrubší, mäkší... samozrejme môj subjektivny názor).

inak vedia to obšiť aj so stĺpikmi ale to by musel ísť človek okolo Banskej Bystrice (tuším tam to robia)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prešiel som zopar prispevkov a možno niekoho inšpirujem. Kúpil som na pôvodný volant poťah z pravej kože a sám si ho obšil. Išlo to v pohode podľa návodu.

Ak sa niekomu nepozdáva originál volant vrele odporúčam poťah mám už na druhom aute a je super. Vyrába ich firma Mária Cavallo.

Majú ich napríklad tu:

http://www.tuning.sk/dokument-luxusne-koze...y-mario-cavallo

mam s tymto potahom velmi dobre skusenosti :palec2:

akurat ho mam cierno-cerveny :)

Editováno: , autor: robko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tu to vyzerá o dosť lepšie ako u mňa, nejak sa mi nepodarilo zatiahnuť poriadne tú šnúrku. teraz niekedy chcem kúpiť nový poťah, keď by si mohol poprosil by som ťa o montáž ;)

A namočil si kožu pred montážou? :huh:

S tou montážou to nie je žiadna sranda. Odporúčam nejaké rukavice, šnúrka sa vie pekne zarezať do ruky.

A poriaňe zaťahovať tá koža dosť vydrží.

No keď si nebudeš trúfať porozmýšľam.... B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky mohu jen doporučit, tatík to ma na novém Focusu a pak ještě známá na puntíkovi, vypadá to velmi dobře, dobře se pak volant drží, a vysoká kvalita kůže. Jen ta práce při tom stahování!!! Ale nic není zadarmo.

prominte ale vypadá to šíleně není nad orig.!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No čo sa týka vzhľadu netvrdím že je to the best, ale podľa mňa dobré riešenie za primeranú cenu. Kvalita kože super. A naozaj volant je hrubši ako originál kožený. Keď idem s orig. koženým volantom tak mi ta hrúbka nejako chýba a na omak je ten poťah naozaj super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tady sou ty fotky. je to šitý dvouma jehlama proti sobě. je to tak lepší, protože dírky jsou přímo proti sobě a no posunuté. akorát když sem končil s tím největším kusem tak sem si při dělání uzlíku utrhl nit. myslel sem, že mě vomejou...

post-15019-1219063748_thumb.jpg

post-15019-1219063767_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...