Přejít na obsah

pokus o krádež


Majk

Doporučené příspěvky

ja si myslím že je nejlepší mít mechanický zabezpečení kombinovaný s tajným alarmem ...to jako že když se aktivuje tak neřve ale potichu zaktivuje třeba mě nebo případně policii ..., to mechanický zab. e dobrý pro to aby toho zloděje co nejvíc zdržel ..(a aby si zloděj myslel že jde vše jak má) a potom ho zacvaknout ...policajtama--> ale jestli policie nedorazí za pul hodiny :-D ..tak nevim

Editováno: , autor: IIIRazor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem příznivec zabezpečení,o kterém vím jen já a případní zloději ne.Aby někdo přišel na to,jak a kde je zabezpečeno vozidlo,na to prostě nemá čas a pokudí se auto ukrást.Smůlu by měl,kdyby si umanul moje auto.Ihned po otevření mi mé zabezpečení volá na mobil.V případě,že by byl zloděj rychlejší,než bych došel k autu a odjel,do 15 minut vím přesnou polohu auta přes GPS.To vše mě přišlo celkem na pouhých 2800,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím,ale tímto typem se kradou auta jiné kategorie,či jiných výbav.Nechci malovat čerta na zeď,ale mou FII combi classic již zmiňované zabezpečení stačí.Už jen kvůli krádeži rádia do 30 vteřin vím,že se s autem něco děje a mohu být u auta do 3 minut a to myslím,že je postačující.

Editováno: , autor: foromen
NECITUJ předešlý příspěvek.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Musel to byť fakt nejaký amatér, pravdepodobne feťák, ktorý nevedel, čo vôbec robí. FII aj R ide otvoriť len jedným spôsobom, stačí k tomu aku vŕtačka s 3mm vrtákom - viac neprezradím. Stále to je ale lepšie ako OII, tá ide otvoriť bez poškodenia kol100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Netuším zda by to bylo realizovatelné,ale napadá mne ještě způsob ochrany auta proti zcizení.Starý mobilní telefon s aktivní SIM kartou umístěný pod sedačkou spolujezdce dobíjený z baterie vozu-myslím že Policie ČR by po dohodě s operátorem najít souřadnice,kde se SIM nachází.Takové levné GSM vyhledávání................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamaradoj ukradli roomstera ve kterem mel i telefon nekde pohozeny, na policii nahlasil cislo ale nevedel imei, podepsal jim papir, ze souhlasi aby si ho zjistili a po mesici mu rekli, ale vy ste nam nedal imei toho telefonu, pritom je to pro ne zalezitost jednoho hovoru, takze kde neni vule...je nejakej mobil uplne k prdu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:( To je docela škoda.Ta policie mne teda moc neuchvátila-přitom bych řekl,že by třebas mohli být rádi za rychlé vypátráni auta ještě s lumpem zlodějským za volantem-taková Kobra11.....

Až by nám večer na N@VĚ líčili jak s nasazením života chrání majetek obyčejných lidí,nejedna slza dojatého diváka by určitě ukápla......... kol117

Zajímavé je,že při páchání zváště závažné trestné činnosti je metoda vyhledávání pomocí mobilního telefonu velmi rychlá a učinná.Nehledě na to,že ve spoustě měst jsou všude možně kamery a v tu chvíli kdy se telefon v určitý čas přihlásí na BTS základnu blízko monitorovaného místa mají možnost mít i fotku nebo záznam.

Holt nejsme VIP klienti,jen si vzpomínám jak ve Francii synovi prezidenta Sarkoziho ukradli skútr a v největší pátrací akci v dějinách země byla motorka nalezena........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

lukee: Bohužiaľ máš pravdu, na každý typ auta existuje nejaká finta! Len je smutné, že tí smradi na FII/R kvôli dvom blbým airbagom zlikvidujú aj spínačku a dvere. Poznám človeka, ktorému takto vykradli FII v priebehu jedného mesiaca 2-krát! Nakoniec si dal namontovať Zeder. Pár dní nato si znova došli po airbagy, ale kvôli zamknutému Zederu nevedeli vytočiť volant a vycvaknúť airbag - tak mu "za odmenu" dorezali sedačky... A to ten človek nebýva v Bronxe, ale v úplnom centre nášho hlavného mesta a parkuje na platenom mieste :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tajemství Cosbyho je jednoduchý,falešná diagnostická zásuvka pod napětím a tu pravou šikovně schovat úplně někde jinde pod plastama,je to jedna ze základních věcí zabezpečení auta,protože tyhle auta se kradou "přes zásuvku"

Editováno: , autor: juke.box
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

V noci mi niekto prichystal "krááásne" prekvapenie . Nechápem čo to malo znamenať, nič nezmizlo a ešte sa aj dorezal. Hlavne mi nejde do hlavy, čo si sľuboval od toho doondenia ovládača okien...

post-6786-1271959156,1423_thumb.jpg post-6786-1271959163,8156_thumb.jpg

Nové okno 40€, aspoň to ma potešilo, lebo som čakal podstatne viac.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...