Přejít na obsah

číslo dílu - vystřelovák


horca

Doporučené příspěvky

Zdravim.

Nevite nekdo, jake ma cislo dilu modul DO pro VW Golf, ktere se da pouzit i pro starsi Octavie s komfortkou 2,5. generace (cili 433MHz)? Vim, ze se to da sehnat jen u VW a proto potrebuji cislo dilu.

Nez mi zacnete psat, at pouzivam vyhledavani, tak to uz se stalo. Sedim nad tim cely den a nedopatral jsem se niceho. Teda jedno cislo jsem nasel, ale dle servisu je to pro model Golfa 2002 a to se mi nezda... Taky cena je skoro 2000,- a pritom se tu uvadi, ze by to melo byt kolem 1600,-.

Diky za radu vsem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodně mi nejde na rozum, že všichni mlčí!

Každej tu měl vždycky milion rad (hlavně tu jednu - že je tahle varianta drahá) a najednou, když chci poradit, tak nikdo neví. Tak mi připadá, že to nikdo ani nezkoumal - prostě je to drahý řešení, tak co bysme se tim zabejvali...

Najde se teda někdo, kdo poradí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

člověče, předělával jsem to,ale dával jsem ovladače do škodováckých pouzder a ty starý nemám :-(. Ale tipoval bych,že v VW servisech budou vědět. A nebo průběžně sleduj www.vw-club. Je je tam sehnal v bazaru, občas tam jsou a nakodovat není problém s Vagem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic není potřeba.Ovladač z VW Golf 1999 přesně pasuje do vystřelováku Škoda.Dělal jsem to už několikrát.dokonce 2 golfy měla Iva,jednoho má.Vystřelováky z Fabie,ovladač VW,značky jsem taky sehnal origo VW ;) ,takže to vypadá jako origo.

číslo ovladače jsem tu psal už několikrát a na VW fóru je.jen to nechce být shnilý a hledat.Skoušel jsem to teď na VW fóru a měl jsem to za cca 4 minuty.Jinak mimochodem jsem tam našel i manuál,co jsem dělal před asi 2-3 léty a čištění klimy-scenoval jsem návod.Dával jsem ho zde-resp.na staré fórum,na Tunning fórum a i na VW.Jinak abych zjednodušil hledání je to v sekci FAQ a je tam i dost užitečných věcí pro octávky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže já to číslo našel, ale nemůžu za to, že se to tu psalo asi třikrát a nesouhlasí ty písmena na konci. Na eBay se prodavaji ovladače běžně, ale liší se právě tím číslem na konci :-(

nerad bych pořídil něco, co mi bude k ničemu :-(

a jinak: ten ovladač od Fabie je který? já jen, že ty z golfa jsou samozřejmě jiný, tudíž, až budu kupovat ještě ten na Fabii kvuli pouzdru, tak abych zase nekoupil něco jinýho...

PS: hledal jsem na všech fórech, ale už nevim, co hledat krom toho, že napíšu jako základ slova "vystrel" a potom začátek čísla dílu "1JO". nic takovýho jako manuál jsem rozhodně nenašel a ani nějaký jasný náznak toho, že to někdo dělal, povedlo se mu to a aspoň by naznačil, jak to udělal :-(

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku je ZAKAZANE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak víte co? Risknu ten vystrelovak - posledni pismeno v cisle dilu, protoze uz me to nebavi - vsichni rikaj hledej, hledej, ale kdyz sami najdou, tak odkaz neposlou...

Manual jsem nasel na VW od Tomma, ale to je jen teorie a je dost povrchni - kup si vystrelovak 433MHZ a narvi vnitrek do jinyho ovladace - to je vse

Ani zde neni napsano cislo dilu, abych zjistil spravne posledni pismeno...

Specialne u Cosbyho jsem dal prohledat vsechny jeho prispevky, a krom toho, kde - vystrelovaky prodava nebo shani nebo se na neco pta - jsem zadny manual ani radu nenasel. Proste neumim hledat a nebo se v prispevcich mnou hledana slova nevyskytuji (zajimave)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě se zeptám - stačí ovladač přizpůsobit běžným způsobem (bez VAGu)? Pokud ano, tak ale ještě před tím budu muset nechat klíč udělat - je to tak (myslím, že synchronizace probíhá tak, že se klíč musí strčit buď do spínačky nebo do dveří)? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...