Přejít na obsah

Hromadný chip tuning 1,2 12V


dcdodo

Doporučené příspěvky

Tak uz mame ve vsem jasno. Skupinu rozdelime na Sukorady+Brno. Ceny budou nasledujici:

"Všechny Fabie a Roomstera bychom udělali za 3 500 Kč bez DPH, Fabii 1,9,

Octavii 1,8 T a Octavii 1,9 TDI 66 kW bychom udělali za 8 000 Kč + DPH, 2,0

TFSI pak za 12 000 Kč + DPH."

A jako datum akce navrhuji 17. cervence. Co vy na to?

Editováno: , autor: sleuth
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,zrovna 17.7.jsem měl odjíždět na dovču,navím jestli mám risknout chip a pak hned vyrazit do zahraničí.Trochu se toho bojím.Kdyby to šlo někdy dřív,byl bych radši,ale uvidím co ostatní.Já mohu bez problémů vždy prvních 14 dní v měsíci.Tak uvidím,nerad bych to propásl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky dík za to co tomu věnuješ , ta cena nic moc :kol-64: s DPH 4200 , normálně 5280 dřív tady psali , že hromadny čip jim udělali cca 2500 no hold jiná doba . :kol-44: Strejda Marsellus třeba to udělá bez DPH jinak nechápu proč by psal cena bez DPH a pak ho chtěl zaplatit :D Možná je to kvůli tomu dělení na dvě místa .

Editováno: , autor: hanesek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, ze vzhledem k puvodnim cenam bych mel byt rad, ze dostanu alespon nejakou tu slevu, ale jiz zminovanych 3000 kc s DPH je pro me takovy pomyslny strop. Dle meho osobniho nazoru a postoji k chipovani motoru HTP me to za vic nez 3 klacky nestoji.. Ono spotreba mozna klesne, zivotnost motoru se mozna prodlouzi, nekomu to mozna i zvedne a/nebo prodlouzi sebevedomi.. :D Ale to je asi tak vsechno.. je to preci jen HTP od kteryho necekam zazraky, na sviznejsi jizdu bych si poridil jinou motorizaci a mozna i jine auto. Bud to proste vyjde nebo ne :)

Hotovec makovec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mate vsichni pravdu, ta cena by dopovidala nasim predstavam v pripade, ze by byla s DPH.. A s tim, jak postupne ubyvate, musim konstatovat, ze za stavajici cenu se mi take nevyplati jezdit do Sukorad a omezovat se na pevny termin. Preci jen slusnych ciptuneru uz je dnes vic... Zkusim se jeste zeptat, zda by ta cena nesla srazit. Sestavajici take nejsem spokojen a za danych okolnosti take cipovat nepojedu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zájem zatím projevili tito uživatelé:

sleuth

zdesim

martt

revolic

Strejda Marsellus

Tomas86

Merlinl

hanesek

Celkem je tedy 8 potenciálních zájemců, ještě tak 2-3 a poptám hromadný chiptuning u Cimbu :-)

Zdravim mel bych taky zajem mam 1.2 12V

Neni problem zajet do bolky dejte mi vedet na mail brandonone@centrum.cz diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda,že ceny všecho lezou pomalu nahoru.Ale jestli před 2 roky byl Cimbu schopen udělat chip za 3 a teď za 4 200,přijde mi to dost velký skok na to,že se mu sejde třeba 12 lidí najednou.Buď má dost zájemců a tak co by se snažil,nebo to zkouší natáhnout.Dneska je to o tom,kolik je kdo schopen ukecat.Mrzí mě to,byl jsem na chip zvědavý,ale Fábka zas tak špatně nejede,abych chipoval za každou cenu.Jestli se něco změní ohledně ceny,dejte prosím vědět,uvidíme co Cimbu na to když by měl přijít o takovou skupinu lidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem dopoved na snizeni ceny:

"Dobrá, 1,2 HTP, 1,4 MPI udělejme za 3 000 Kč

bez DPH, TDI a TFSI beze změn, ty sračky co ostatní prodávají za de facto

stejné ceny jsou s námi nesrovnatelné..."

Kdo z vas, kterym se predchozi cena nelibila, by ted do toho sel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem dopoved na snizeni ceny:

"Dobrá, 1,2 HTP, 1,4 MPI udělejme za 3 000 Kč

bez DPH, TDI a TFSI beze změn, ty sračky co ostatní prodávají za de facto

stejné ceny jsou s námi nesrovnatelné..."

Kdo z vas, kterym se predchozi cena nelibila, by ted do toho sel?

Tak to už je jiná cena a ten termím jaký bude?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, protože jsem již před dvěma roky absolvoval chipování s p.Jandou v Brně, tak uvedu vše na správnou míru, (alespoň tenkrát to tak bylo) - hlavně vaše dohady dle cen.

Cena bez DPH znamená, že zaplatíš to co si dojednáš ale nedostaneš doklad! Prostě prachy bokem. Záruku ti případně p.Janda samo uzná (ve své podstatě ale není co reklamovat, v drtivé většině se posere něco jiného než NEW soft v ŘJ).

S DPH je cena s dokladem! Nenapadá mě kdo by z obyč. lidí chtěl doklad (živnostník do nákladů?,firma do nákladů?, no nevím...)

Nahoře se někdo ptá zda na dovču s chipem. Odpověděl bych asi tak jako: jel bys na dovču s novým autorádiem? Přeháním? :-)) Nee...

Připadá mi, že tady málokdo pročte celé vlákno od lidí kteří již mají chip za sebou a ptají se stále na to samé...

Jo a já do toho jdu taky. Brno, termín?

Editováno: , autor: martt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, protože jsem již před dvěma roky absolvoval chipování s p.Jandou v Brně, tak uvedu vše na správnou míru, (alespoň tenkrát to tak bylo) - hlavně vaše dohady dle cen.

Cena bez DPH znamená, že zaplatíš to co si dojednáš ale nedostaneš doklad! Prostě prachy bokem. Záruku ti případně p.Janda samo uzná (ve své podstatě ale není co reklamovat, v drtivé většině se posere něco jiného než NEW soft v ŘJ).

S DPH je cena s dokladem! Nenapadá mě kdo by z obyč. lidí chtěl doklad (živnostník do nákladů?,firma do nákladů?, no nevím...)

Nahoře se někdo ptá zda na dovču s chipem. Odpověděl bych asi tak jako: jel bys na dovču s novým autorádiem? Přeháním? :-)) Nee...

Připadá mi, že tady málokdo pročte celé vlákno od lidí kteří již mají chip za sebou a ptají se stále na to samé...

Jo a já do toho jdu taky. Brno, termín?

Zdravím,to s tou dovčou jsem byl já,optám se obráceně: jel bys na hory s novými a nevyzkoušenými botami? :) Když se mi podělá rádio,tak se nic neděje a můžu jet dál,což u ŘJ asi těžko.A vlákno o čipu mám pročtené celé,přes zimu jsem neměl co dělat ;)

Jinak za tu cenu to beru,Sukorady,nemohu jen 18.6.-27.6.,jinak co nejdříve.Chci taky trhat asfalt :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, jsem rád, že se Vám vrátila chuť jet chipovat :-) A děkuji marttovi za ujasnění ohledně DPH. Pokud to je skutečně tak, že můžeme čipovat za 3000,- bez dokladu, pak je to bomba.

Jako termín navrhuji 10. červenec, když se ten předchozí moc neujal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...