Přejít na obsah

Navigace-jazyk


stando

Doporučené příspěvky

  • o 2 roky později...

No tak z toho jsem docela jalovej... Mám podobný problém - akorát navigace mluvila celou dobu česky, před pár dny jsem sehnal nové cd s aktuálnější mapou, mluvilo česky a teď jsem omylem zavadil o tlačítko vysunutí CD, to vyjelo a když jsem ho znovu zasunul, ejhle navigace mluví POLSKY, přitom Polština ani není v nabídce jazyka rádia. A to nemluvím o tom, že bych si moc přál, aby mi rádio psalo česky. Navigaci moc nepoužívám, ale rádio ano ač umím anglicky, bylo by mi milejší číst mateřštinu. :smich:

Jak na to? Já vím, že už se tu o tom psaly stohy, ale nikde konkrétní odpověď, jestli je třeba rádio vytáhnout (u mě velký problém - vtípek býv.majitele, ať mají zloději prostor udělat co největší škodu) a udělat nějakou hardwerovou úpravu nebo stačí nějaké CD, přes které se rádio flashne?? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...