Přejít na obsah

Šumění větru ve dveřích


mils

Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 4 roky později...

Sice už je tohle téma pár let mrtvý, ale zkusim dotaz. Mam identickej problém na OII rv 2011 FL. Po nehodě mi šly všechny plechy a plasty z přední části na výměnu a po nějaký době mi to začalo taky svištět. Nejdřív to bylo slyšet jen v 80 - 110km a pak se to začalo zhoršovat. Došlo to až do fáze, kdy nad 110 km to hvízdalo jak když na kamnech vaříte vodu v konvici s tou píšťalou... úplně sem z toho šílel, tak sem začal všechno přelepovat izolepou a zjistil sem, že když přelepim spáru u PP dveří kde se sbíhá blatník s čelnim sklem (začátek A sloupku) tak se to o dost snížilo. Takže sem to reklamoval v autorizáku a odstranili to tim, že napasovali dveře víc dozadu. Nicméně je to pořád trochu slyšet a špatně se mi zavíraj dveře. Musim teď s nima fakt třísknout, takže další reklamace. Sem si jistej, že tenhle typ hluku vzniká v těsnění předních dveří. Otázkou je, jak to odstranit, pač při podrobnym ohledání těch gum jim nic neni :-( Nějaké nápady ? Když octa byla nová, tak to nedělalo. Vysvětlení servisáka je, že tou spárou se do oblasti dveří dostává vítr a pokud ty dveře 100% neseděj tak jak maj bejt z výroby, tak to začne dělat tohle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...