Přejít na obsah

Exkurze BMW Dingolfing, 15. června SRAZ ve 12:00


Doli

Doporučené příspěvky

Je 10dni před akci tak se ptam jak to tedy vypada s tlumočnikem - je už něco zajištěné???

Dále bych oznamil že přijedu ja+3 - čili za mě celkem 4osoby.

a taky bych chtěl požadat Doliho o telefonicky kontakt - kdyby se v ten den B něco stalo at mohu dat vedet - dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BOhužel moje překladatelka nemůže, poněvadž jsem si neuvědomil, že je vlastně ještě normální školní rok..

Ale není nic ztraceno, po osbotě budu vědět víc, páč jsem si vzpomněl, že teta a její rodina dlouhodobě žila a pracovala v německu (pro Adidas, takže ta technická němčina by tam taky snad byla..) tak se ji v sobotu zeptám jestli by byla ochotná :) na sms mi neodpověděla :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, bohuzel tlumocnik zatim zadny neni... :feve: Uz to taky resim, ale prekladatelka co s nami byla minule, tak ma ted zkousku nebo nevim co. Ta chtela 1800 Kc za ten preklad. (coz je celkem dobra cena). Kdyby jste nekdo o nekom vedeli, tak dejte vedet. :palec2: Myslim ze by nebyl problem kdyby kazdy prispel 200-300 Kc na prekladatele. ;)

Zdeněk 775 180870

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

špatná: přesně v den exkurze teta odlétá i s rodinou na Kyrp nebo kam, takže odpadá :(

Ale má 3 syny a 2 už žijí samostatně v Německu :p a s tím jedním jsem měl možnost mluvit ;) tak mi řekl, že jako student neví a program si neplánuje :D tudíž mu mám v týdnu napsat smsku a on mi dá vědět ;) takže máme ještě jistou naději, že on bude mít čas a jako bude asi ideální adept lol studuje elektro vysokou, takže tech. němčina by nemusela být problém ;) akorát říkal, že mu některé věci "nedochází" že prostě německy mluví a sám už ani neví co to česky znamená, ale lepší jak nic :p

Doli každopádně si nechej rezervu překladatele, páč on mi neřekl, že na 100% jede.. zajímavý bude ještě kde bydlí v Německu, páč pro něho pojedu :smich: ale prý někde v Bavorsku. A když jsem řekl BMW, tak každý hned řekl jestli jedem do Mnichova se podívat.. Dingolfing nikdo nezná lol lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tak to je dobra zprava! :palec2: To by bylo super! No zkusim jeste neco zajistit (tu rezervu).

Ale tak on staci uz obrazek vlastni, kdyz tam pak stojis s otevrenou pusou... lol Ten preklad uz je jen doplnujici informace. :)

Přesně tak, já jsem tam byl před 11 lety, taky bez překladatele a byl to úžasný zážitek, tak uvidíme, jak to dopadne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...