Přejít na obsah

Exkurze BMW Dingolfing, 15. června SRAZ ve 12:00


Doli

Doporučené příspěvky

Doufám, že všichni dorazili domu v pořádku! :)

A že se exkurze líbila... ;)

Doli za sebe i kolegy se mnou :worthy , poděkování, exkurze se líbila, bylo to super, cesta taky v pohodě,

tam jsme jeli přes Prahu, Plzeň a Železnou Rudu, zpátku ale už klasika po dálnici, páč ta cesta tam se nám nelíbila, jediné nepříjemné (v mém případě už několikrát opakované) mi připravila opět německá Kobra, půlhodinová lustrace auta a osob, no prostě klasika cestování s VW.

p.s. pro Skaju (jestli to byl on) ani jsme ti nestihli zamávat :):) , když jsi nás žahnul a to jsme nejeli pomalu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste jednou dekujeme DOLI-mu za zajisteni cele akce. Bylo to super a vsem ucastnikum se moooc libilo. Cesta tam byla sice krapet napinavejsi, kdyz jsme chytli zacpu (tu silnicni :smich: ) a z Prahy se vykodrcali az tesne pred 10:00 (to jsem jeste ani nezminil, ze jsem rano pri vyberu z bankomatu vyfasnul pokutu za ZAKAZ ZASTAVENI :( ) Pote se podarilo nasadit tempo, kterym jsme vse nakonec zvladli a prezili ;)

SUper vylet a super zazitek ;)

Editováno: , autor: Crake
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DOLI DIKY CHLAPE, paradni akce. Nakonec jsem tech GT videl vic nez dost. Tak priste VW nebo AUDI ?

Michaku fotky nejspis zadne krome te vystavene 750Li ve vestibulu, pred odchodem do fabriky se odevzdavali mobili, kamery, fotaky proste pro slusnyho cloveka co respektuje zakazy no chance.

Maximalne bude nejake to videjko jak jsem se snazil marne stihat jendo maskovane BMW a jedno 5GT nemaskovane, diky bohu ze nemci maji unlimited na dalnici i kdyz diky tomu me ujeli ze lol lol lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jediné nepříjemné (v mém případě už několikrát opakované) mi připravila opět německá Kobra, půlhodinová lustrace auta a osob, no prostě klasika cestování s VW

Počkej, jako oni tě zastavili?? ...a kde, jestli se můžu zeptat?? ...my za celou cestu potkali jen dvě policejní auta a ani jedno se nemělo k žádné akci...sem si vždycky říkal, že to sou jen mediální aférky :feve:

p.s. pro Skaju (jestli to byl on) ani jsme ti nestihli zamávat :):) , když jsi nás žahnul a to jsme nejeli pomalu :)

Jééé, kde sme se potkali, sem si nevšiml?? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DOLI DIKY CHLAPE, paradni akce. Nakonec jsem tech GT videl vic nez dost. Tak priste VW nebo AUDI ?

Michaku fotky nejspis zadne krome te vystavene 750Li ve vestibulu, pred odchodem do fabriky se odevzdavali mobili, kamery, fotaky proste pro slusnyho cloveka co respektuje zakazy no chance.

Maximalne bude nejake to videjko jak jsem se snazil marne stihat jendo maskovane BMW a jedno 5GT nemaskovane, diky bohu ze nemci maji unlimited na dalnici i kdyz diky tomu me ujeli ze lollollollol

To je mi jasný, že zevnitř ne, spíš jestli jste fotili něco kolem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže první zjištění: Všichni místní mají báwo - celý firemní parkoviště je jedno velký báwo a jakmile někdo přijel škodovkou, ihned na něj naběhli místní vandalové a řádně se o něj "postarali" :p

post-6151-1245141219_thumb.jpg post-6151-1245141228_thumb.jpg post-6151-1245141246_thumb.jpg

...akorát Doli se statečně maskoval, protože jak měl na střeše ploutev, tak si mysleli, že to je nějakej novej prototyp báwa a nechali ho :D

post-6151-1245141356_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej, jako oni tě zastavili?? ...a kde, jestli se můžu zeptat?? ...my za celou cestu potkali jen dvě policejní auta a ani jedno se nemělo k žádné akci...sem si vždycky říkal, že to sou jen mediální aférky :feve:

Jééé, kde sme se potkali, sem si nevšiml?? :help:

tyhle byli v civilu s civilní A6, pokaždý mě stavějí civilní A6, nemám rád audiny :) , stavěli mě za nějakou prdelí za Železnou Rudou, klasika, pěkně před nás, nápis Polizei a odvedli si nás na parkoviště, celkem drzost co následovalo, doklady - o.k., lustrace auta - o.k. nepomohla ani info, že to je nové půl roku a kupované u nás, dokonce jsem jí dal i servisku, normálně prolezla celý auto a hledala na všem značky datumů výroby (pásy, sedačky apod.) - to už mě srala a když prohrabala bez uzardění a jediného slova kastlík spolujezdce, tak jsem myslel, že už jí vyhodím z auta,

bohužel žádná mediální aférka - skutečnost, ale tebe se to netýká, jdou výhradně po VW, stejnou zkušenost má bratránek a taktéž s VW na Slovinsko Chorvatských hranicích

předjížděl jsi nás kousek za tunelem u Plzně :) , my jeli tak 150 a udělalo to jen huh a byl jsi v perdelce :)

p.s. modrá metla multivan

Editováno: , autor: Jar_da
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj tak presne takhle predjel i me, zpomalil jsem na omezeni na 100km/h na hodine, uz ani si nevzpominam proc tam bylo a ja hlasim uz je za nama, spolujezdec se otaci a rika KDE? odpoved byla jednoducha, no ted uz pred nama, mezitim bylo slyset jen fuuum. Spolujezdec asi jeste ted nechape, a kdyz k tomu pridam pak tu vlozku s tim pasikem, jehoz cest se pak jala hajit nejaka A6 ale moc ji to neslo tak uz fak masakr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tu audinu s pašíkem sem nepochopil...kdyby na to aspoň šlápl a ujel, tak neřeknu, ale lepit se a dělat machry?? ...to umí každej :rolleyes: ...ale audinista nepochopil, když se mu ve dvou kilech najednou z ničeho nic ztratila raketka z levýho pruhu na odpočívadlo k mcd :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to jako proč, to nějak nechápu?? :help:

protože kontrolují VW, který jim češi a poláci kradou, takto mi to řekli, když mě lustrovali poprvé, včera to bylo taky tak, navíc se mě ptala jestli nemám automatickou kudlu - nůž, slovo nůž říkala česky a já na ni civěl jak magor a třikrát jsem se jí ptal was ist das nuš, až konečně z ní vypadlo messer, včera mě už došla trpělivost, fakt jsem byl vytočenej

Editováno: , autor: Jar_da
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...