Přejít na obsah

Pozor na koupi Rozvodových sad z Vrakoviště(Vršovice)


karlos3

Doporučené příspěvky

I po letech velmi dobrých zkušeností právě z vrakovištěm Vršovice,Praha 10 se musim podělit z první nemilou a dost vážnou zkušeností.......

Jak jsem tu už několikrát zmiňoval že tam kupuji již léta(ještě za dob Passatů) rozvodové sady...nyní na OII tam např.kompletní orig.sada včetně vodní pumpy přijde na směšných 3.000kč.....Je to sice dle mě bezkonkurenční cena,ALE........začalo to koupí rozvod.sady(včetně pumpy) na OII 1.9TDI-PD začátkem léta...pár tisíc km od výměny(měněno odborně od známého na Jarově) ten motor začal na volnoběh při zahřátí jaksi pohukovat,řidiči co mi na nich jezděj mi to pořád řikali že to má na volnoběh a na dálnici při vyšší rychlosti divnej houkavej zvuk....byl jsem s tim po té právě za tim známym na Jarově,ten to kontroloval a vše se zdálo být o.k.(to bylo asi 3000km po výměně)..ten i řikal že se to občas stává že když se mění vše,tak než si to sedne,tak občas sem tam nějakej pazvuk řemen možná i vydá......tak se jezdilo dál a neřešilo se to.........Ted koncem srpna jsem tam opět koupil stejnou sadu na druhou OII 1.9TDI-PD..vyměnil mi to opět ten můj známej z Jarova a jezdilo se.....opět pár tisíc km po výměně to začlo vydávat stejné houkavé zvuky,ale to už jsem tomu nevěnoval moc velkou pozornost a prostě se jezdilo....

Včera mi ten známej na Jarově dělal prohlídku po najetých 150.000km(což bylo přesně 30.000km od výměny těch rozvodů) u té první OII 1.9TDI-PD co se mi poprvé objevily ty hluky a když jsem mu to tam dával,tak mu řikám a ještě mrkne na ten rozvod že ty hluky neustávaj ba právě naopak.......Asi hodinu po tom co jsem mu to tam dal mi volal že kontroloval ty rozvody a zhrozil se......ložisko na nap.kladky bylo vyteklé a kladka přepínala řemen tolik že bylo vidět v napnut.stavu jak se na něm dělaj podélné trhliny!!!!!!!!!!!!!!!!!.......Okamžitě jsem řekl ať to vůbec neřeší,veme novou sadu ze skladu a vymění to.......za další hodinu mi volal že to rozdělal a i vodní pumpa je v prdeli,že sice neteče,ale přes tu řemenici vidí jak je čelní část toho ložiska obalená kovov.pylinami!!!..tak opět bez debat mu řikám at jí taky vymění........Když mi pak odpol.auto předával,tak mu řikám že mi ta druhá OII 1.9TDI-PD kde to měnil před měsícem dělá ty samé hluky.....domluvily jsme se teda že mu dnes tam přivezu tu druhou a on pro jistotu na to mrkne......Dnes mu to tam dám,čekám tam asi 25min.než přišel a oznámil to samé...sice to ještě nebylo v takovym stádiu,ale to ložisko na nap.kladce bylo už mastný a řemen mírně přepnutej.....tak mi to opět celé komplet.vyměnil a zítra zajedu na tu vrakárnu do Vršovic kde mě už dobře znáj a hodim jim to tam na hlavu a penízky bez bez debat vrátí...........

Mám ty staré a vadné sady těd doma,tak to nafotim at máte přestavu....

Jak jsem psal..léta jsem tam nakupoval a opravdu jsem neměl jedinej problém až do těd...............Dle mého mu tam začali dávat nějaké vadné zmetkové kusy za pár pěnez co v MB vyřadily a ty se dostávaj do oběhu..........Ted už po té zkušenosti si tam rozvod.sady nikdy nekoupim.......jiné věci ano,to i když by bylo vadné,tak to nebude mít tak totál.škody pro motor jako právě vadné rozvody..ty když prasknou tak je pro motor konečná!!!!!!!!!......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byli orig.funglový díly..jiný bych ani nekoupil!!!!!!!!!!!!!!!!nejsem magor....Jak jsem psal....léta jsem je tam kupoval(ještě za dob Passatů),takže už pár desítek sad už jsem tam koupil a nikdy problém až do teď.....Jinak řízení na SII dle technického oddělení MB vyměnily a vyřešeno...šlape jak má!!!!!

Tady foto orig.nap.kladky po 29.000km od výměny.....

post-12679-1222983364_thumb.jpg

post-12679-1222983386_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne nedělám!!!...tu sadu jsem kupoval osobně(řemen,nap.kladka,převod.kladka)bylo vše zapečeno nové v orig.fólii jako sada.........na té kladce neni rez,ale to je mastné co vyteklo z ložiska té kladky.......sám jsem na to koukal jak puk.........Ten známej z Jarova to taky ještě neviděl a to že už se rozvodů sakra nadělal....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

tak tohle sem resil uz nekolikrat,celkem bezny,to co je tady rezavy je tuk z lozisek obaleny prachem.je to tim ze nekdo kdo to delal ty rozvody prepnul a ta kladka se hrala jak hovado(ne jen ta kladka),vsechno to potom vysvetluje.veci asi hod na hlavu tomu kdo ti to delal.z vrsovic beru veci porad a to i rozvody a nikdy zadny problem!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tohle sem resil uz nekolikrat,celkem bezny,to co je tady rezavy je tuk z lozisek obaleny prachem.je to tim ze nekdo kdo to delal ty rozvody prepnul a ta kladka se hrala jak hovado(ne jen ta kladka),vsechno to potom vysvetluje.veci asi hod na hlavu tomu kdo ti to delal.z vrsovic beru veci porad a to i rozvody a nikdy zadny problem!!

Ne ne, byli to vadné rozvod.sady!!!..měli to tehdy i v autorizácích...potvrzeno u AutoJarov, Klokočka....Rozvody mi mění býval.mistr z AutoJarov a u něj v tomto směru neexistuje chyba, hlavně napnutí bylo tehdy naprosto tak jak má být, to bylo kontrolováno tehdy jako první....Jinak rozvod.sady stále kupuji ve VRšovicích (zrovna před cca měsícem) a opět vše v pohodě, tak to tehdy byla opravdu náhoda/smůla.

Jinak mi to tehdy ve Vršovicích vyměnil naprosto bez problému, nakupuju tam už dlouhé léta, tak je tam dost dobře znám....jen jsem to přinesl a hned bez přemýšlení mi nabídl buďto peníze zpět nebo jiné díly....vzal jsem si za to destičky a ještě nějaké jiné věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ne, byli to vadné rozvod.sady!!!..měli to tehdy i v autorizácích...potvrzeno u AutoJarov, Klokočka....Rozvody mi mění býval.mistr z AutoJarov a u něj v tomto směru neexistuje chyba, hlavně napnutí bylo tehdy naprosto tak jak má být, to bylo kontrolováno tehdy jako první....Jinak rozvod.sady stále kupuji ve VRšovicích (zrovna před cca měsícem) a opět vše v pohodě, tak to tehdy byla opravdu náhoda/smůla.

Jinak mi to tehdy ve Vršovicích vyměnil naprosto bez problému, nakupuju tam už dlouhé léta, tak je tam dost dobře znám....jen jsem to přinesl a hned bez přemýšlení mi nabídl buďto peníze zpět nebo jiné díly....vzal jsem si za to destičky a ještě nějaké jiné věci.

o tom nic nevim ze nejake takove sady byli, akorat vim o tech preplich kladkach co se delali...,jak se jmenuje pan kolega z jarova?jinak jak rikas ve vrsovicich nikdy nebyl problem s reklamaci jsou ochotni i k tem ktere neznaji,reklamace pro ne neni problem

Editováno: , autor: pokornasek.pepan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Tak jsem si přečetl článek a prohlédl fotky kladek.Nevím kdo je tvůj známý z Jarova,ale musí to být nějaký začátečník a asi by to neměl

dělat když to neumí.Je úplně jasné,že kladky byly přetažené,proto hučely a následně vytekly!!!

Nevím,co ti udělali na vrakovišti ve Vršovicích,ale já tam kupuji rozvody,spojky a turba už 8let a nemám žádný problém

a myslím,že nejsem sám.

Navíc jsou tam slušní a ochotni a vždycky mi vyšli vstříc.

Myslím,že to že prodávají vyřazené zmetky je holý nesmysl,jen já jsem od nich namontoval stovky rozvodů,tlumičů,spojek,kompresorů atd. a všechno

funguje jak má!

Montuju to převážně taxikářům,takže si myslím,že to je dostatečná zátěžová zkouška! :aggressive:

Asi by jsi měl dojít za svým známým at ti zaplatí co zkonil!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

V pondělí se mi vysral motor v mým miláčkovi: OI - 1.9 TDI 81kW, '99 sad.gif Přímo na Jižní Spojce v dešti.. Do toho mi klek mobil, pekelný chvilky, odtah domů do Příbrami...

330t najeto bez problémů.. A teď se utrh píst či co, prostě na jednom válci je vyraženej vstřik i svíčka nahoru, paseka, hnus. :rip:

Tak teď kupuju motor na vrakáči ve Vršovicích. Prej pěknej.. Kód sice nesedí, ale prej je motor stejnej.. Doufám, že vše klapne.

Všem škůdkářům držím palce, ať jim ta jejich nalítá aspoň těch mejch 330.000 km! smile.gif

Editováno: , autor: Charon21
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...