Přejít na obsah

Snímač klepání motoru


Petr's

Doporučené příspěvky

Potřeboval bych radu,napích sem auto na Vag a hlásilo mi to poruchu snímače klepání motoru,tak jsem ho vyměnil,chybu vymazal,a auto jelo o hodně líp,jenže jsem ho chtěl trochu prohnat a najednou zase zlenivělo,znova napíchnutí a chyba byla zpátky-výmaz,zjistil jsem že když jezdím do 3500 otáček tak je vše ok-zkoušeno týden,ale jak přesáhnu,naskočí chyba.nevíte někdo co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 9 měsíců později...
Potřeboval bych radu,napích sem auto na Vag a hlásilo mi to poruchu snímače klepání motoru,tak jsem ho vyměnil,chybu vymazal,a auto jelo o hodně líp,jenže jsem ho chtěl trochu prohnat a najednou zase zlenivělo,znova napíchnutí a chyba byla zpátky-výmaz,zjistil jsem že když jezdím do 3500 otáček tak je vše ok-zkoušeno týden,ale jak přesáhnu,naskočí chyba.nevíte někdo co s tím?

Ahoj, jak to dopadlo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

pic mam ten samej problém,v autě už byly 3 snímače,bez efektu,měl jsem z elektrikou ještě pár dalších problémů,tak jsem asi před 2.měsíci vyměnil komplet svazek v motoru,ale bez problému to jezdilo jen chvilku.Kromějednotky jsem vyměnil snad všechno a taky si už nevim rady,takže si v práci každej den mažu tu závadu.Jsem automechanik,ale je to zahada pro mě i pro kolegy v práci,takže uvítám jakoukoli radu nebo nápad.S ti autem je pořád něco,naši ji kupovali novou v r.2000,ja s ní začal jezdit v r.2006,když měla asi 28000 a stále voněla salonem,za těch 5let ma 117000 a i když se o auto starám a snažim se s ním jezdit slušně,už mám druhej motor,chystám se na výměnu už 3.převodovky+praský hlavy válců a tak bych mohl pokračovat dál a dál.Každopádně kdyby někdo tušil co s tim,budu moc vděčnej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...