Přejít na obsah

Čím umývať auto


xman

Doporučené příspěvky

No ja v zime iba stiekam wapkou, a samozrejme ak je nad nulou. Hubou to prebehnem v zime len výnimočne. Teplou vodou na auto v zime radšej nejdem a v studenej sa mi mrznúť nechce, ono to po chvíli aj tak celkom studí - tie mokré ruky. A v rukaviciach je to také divné, to mi nesedí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host ing Lehký

Sežeňte si wax shampoo (šampon s voskem) a pak to myjte v zimě i v létě. Nebojte se toho. Ruční mytí je nej. ;) Podívejte se na www.riwax.cz tam najdete nějaký přípravek, co Vám bude sedět! Zavolejte tam a oni Vám poradí co a jak. Šampon s voskem stojí 132,- a je tak na 40 kbelíků. Vydrží mi celý rok. :) Dejte na moje doporučení, budete spokojení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem, že Autotrend v Liberci nabízí ručnímytí karosérie + voskování za 800kč. Mytí motoru má za 350Kč

Není to trochu moc?

Tak to je zlodějna. U nás ve škodovce myjou ručně za 150,- i s ofoukáním a motor kolem 100,-, přesně nevím s motorem bych si na mytí netroufnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Ja ho umyvam tiez rucne a do kybla s vodou dam tekuty vosk turtle wax tak nejak sa vola cize je aj navoskovane. Tak dva krat do roka idem na shell do umyvarky a tam ho dam umyt hlavne kvoli tomu teplemu vosku. Tod vse pratele :D

Myslis na Shellce rucni myti nebo to kartacove automaticke?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Na mušky jsou nejlepší dámské punčocháče namočené pouze ve vodě.  :D Zaručeně lak nepoškrábou.

Pročítám to tu od začátku s očekáváním jak na tonejhorší a to jsou mušky, mušincee a podobně. Teď to tu konečně DBman vyzradil. Ano pánové silonkou z (dámské punčochy)pod vodou to je ten nejlepší a nejšetrnější postup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tie mušky najskôr navlhčím vodou (ako celé auto - polejem ho hadicou), potom predok postriekam saponátom od Karcheru v rozprašovači a napokon celé auto vystriekam wapkou. Pred voskovaním ešte naviac dočistím tech. benzínom bodky od smoly a prípadne dočistím mušky spomínanou silonkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera jsem zadelaval skrabance a korodujici tecky od kaminku. Chjo skrabancu jak krava. Co na ne pouzivate? Sem si koupil os Skodovky takovou korekcni tycinku (v podstate barva se steteckem). Jenze to je dobry tak akorat na mista, kde je to az na kov. Ale kdyz je jen ryha v laku, tak patlat na to barvu, to se mi nechce. Cim ty ryhy opravujete ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...