Přejít na obsah

nafta versus Benzín v Hoškovicích


octavia rrs

Doporučené příspěvky

Podle tvých příspěvků tě tipuji na nějakého vysoce zaujatého kamaráda majitele G2. ;)

Mám pravdu,že?

Ano jsem kamarád, ale nejsem kamarád takový hlupáčků, jako jsi ty.

"Nebo ti snad vadí,že někdo napsal,že benzín je rychlejší,než nafta,tak to chceš co nejrychleji smazat,aby se to nedozvěděl nikdo další?"

viz. výsledky - 1. místo diesel.

A ted doufám, že tu začneš psát "ale on neměl slicky, to je nespravedlivé!"

Prostě nedokážete přijmout za pravdu, že Golf TDi byl rychlejší než benzín.

S Váma se nedá ani hádat, Vy si prostě stojíte za tim že benzín je prostě nejlepší a da best of palivo!

Já uznávám, že benzín jako takové je většinou palivo sporťáků, ale dokážete přijmout, že i nafta má sílu?

Editováno: , autor: Jayson
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano jsem kamarád, ale nejsem kamarád takový hlupáčků, jako jsi ty.

"Nebo ti snad vadí,že někdo napsal,že benzín je rychlejší,než nafta,tak to chceš co nejrychleji smazat,aby se to nedozvěděl nikdo další?"

viz. výsledky - 1. místo diesel.

A ted doufám, že tu začneš psát "ale on neměl slicky, to je nespravedlivé!"

Prostě nedokážete přijmout za pravdu, že Golf TDi byl rychlejší než benzín.

Rychlejší znamená,že by Golf měl větší rychlost.Což neni pravda.Golf byl pomalejší.Ale měl lepší čas. ;)

Takže todle asi ukázalo,že ten hlupáček budeš nakonec ty.Nebo?

Víš,ani bych tě nechtěl za kamaráda.Abych pak přijel někam na sraz a hnedka jsi přiběhl ty a Jaster a začal jsi mi lézt do prdele stějně jako to děláte u reeshy.Ale on potřebuje takový vocásky. ;);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano jsem kamarád, ale nejsem kamarád takový hlupáčků, jako jsi ty.

"Nebo ti snad vadí,že někdo napsal,že benzín je rychlejší,než nafta,tak to chceš co nejrychleji smazat,aby se to nedozvěděl nikdo další?"

viz. výsledky - 1. místo diesel.

A ted doufám, že tu začneš psát "ale on neměl slicky, to je nespravedlivé!"

Prostě nedokážete přijmout za pravdu, že Golf TDi byl rychlejší než benzín.

S Váma se nedá ani hádat, Vy si prostě stojíte za tim že benzín je prostě nejlepší a da best of palivo!

Já uznávám, že benzín jako takové je většinou palivo sporťáků, ale dokážete přijmout, že i nafta má sílu?

Nechápu,kde jsi vzal,že bych napsal něco ve smyslu,že nafta nemá sílu,nafta nejede..???

Ukaž mi to!!Pane chytrej.

Nejste už fakt trochu vykouřený z tý nafty?Celou diskuzi jsem pouze začal tím,že jsem napsal příspěvěk ve smyslu,že kdyby Punto mělo také slicky jako Golf,tak by Golf zabrečel.A samo sebou se toho hnedka chytnou lidi,kteří vidí před očima jen naftu a jak jim někdo napíše něco o benzínu,tak se hnedka začnou ohánět,že lidi,kteří maj benzín nedokážou přenést přes srdce to,že nafta vyhrála na sprintu o 0,04s apod.Znáte taky jinačí argumenty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jděte do prdele lol lol

jinak jasteRe,neměl by jsi to fakt s tím dieselpowerováním přehánět...

je to pradávno,kdy jsem tam otdud chtěl poradit jak vyndat vstřiky z hlavy a rada za včechny prachy ať klíčem kvrdlám vstřikem ze strany na stranu a on povolí - to je teda rada jak blázen.. musel jsem navštívit konkurenci diesepowerů a tam jsem se dozvěděl o vytloukáčku vstřiků... výroba doma toho netrvala ani půl hodiny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Laskavě MichalF uznej svoji benzínovou prohru.

Meleš kdyby Golf neměl slicky, atd..tak si kluk v Puntu slicky měl pořídit a neměl by jsi takový keci. No...

A začni tomu věřit.

Kdyby kdyby ... zadne kecy ... co je prvni v celkove tabulce ? Benzin nebo nafta ? Slicky neslicky celkem vyhral benzin !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja take nikde nerikam jestli je lepsi benzin nebo nafta, sam mam benzin, v rodne mame zbytek naftaku, je to dobre svezení, ale:

Můj názor je ten, že auto které se na tuning sraz přiveze na vozíčku, odjede dohromady 3 km a odveze na vozíčku se nedá srovnávat s autem které je děláno na každodenní ježdění (myslím to Punto). Ten golf je jen vyhnaný na maximálku ale aby ujel jen sprinty a pak se vezl domů na opravu.

A opravdu, když se dívám na tabulku, nikde jinde nevidim TDi na nejakých pěkných místech. Třeba tam bude přístí rok figurovat Jasterova octavia:-)

Editováno: , autor: Dandiel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukam, ze dosly argumenty ! Taky ono neni jak argumentovat, cisla mluvi jasne !!!

Nejlepsi cas benzinu : 10.59s

Nejlepsi cas nafty : 12.795s

To je > 2s rozdil ... to je na 400m MOOOOOOOC !!!!

EDIT : Jo a jen pro info sam jezdim naftou !

Editováno: , autor: MichalF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se docela nasmál. Jsem majitel nafťáka, teď chci kupovat druhý auto zase v naftě protože se mi vyplatí. Pokud bych nejezdil denně 150 km tak si koupím benzína protože v serii a bez úprav prostě nafta na benzín nikdy mít nebude.

Upřímně těžko lze brát objektivně co je lepší na 400m když se jedná o auta speciálně na sprint stavěný. Myslím, že jediný aspoň trochu rozumný porovnání by bylo pokud by šlo vzít 2 naprosto stejný auta jen s upravenou naftou a upraveným benzínem.

Jastere upřímně sám víš, že výkon jaký máš tě stál dost prachů a na podobný výkon se třeba RS dostane de facto jen čipem. Spotřeba je jiná věc, ale to je věc priorit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hoši- oproti vám som tu nový -ale aj tak neviem o čo vám ide :help:! Ja Jasterovi v jeho úpravách fandím. Peniaze by som do toho osobne nemiešal - proste JasteR to má ako hobby a zrejme ho to teda baví. Proste si kúpil TDI a nejako sa to zvrhlo a začal ho upravovať :). Inak TDI za posledných desať rokov značne postúpilo a ako vidno z 24-hodinoviek dokáže s prehľadom zvíťaziť nad benzínom. Ja osobne mám radšej benzín, asi preto že TDI som ešte nemal ale minulý týždeň som išiel s OII TDI 103kW a bola to sila, takže nemal by som problém :)!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosil bych konecne uz o pomkazani vseho OT... neminim tu debatovat v sekci "moje octavia", o Dieselu nebo Benzinu ... Golf TDi pojel casem 12,7 vsechny predokolky bez rozdilu paliva a jestli to nekteri benzinaci nezkousnou at si vylejvaji svoje nazory v lamparne...a uz vubec tu nehodlam resit coby kdyby si nekdo mel privezt slicky apd ...

A pro lidi ktery asi nedokoncili zakladku nebo neumenji cist ZDE: http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...mp;#entry908123

...se muzete bavit k videu jak chcete..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....nejlepe to komentoval sam majitel Punta - Phob:

"reesha: to vis, kazda skupina to vidi trosku jednostrane. Ja se snazim videt vzdy nestranne. Take se tesim na setkani v pristim roce

Uprime sem si pral a taknejak pocital ze fiataci budem na prvnich mistech, pekne si nam "vykouril" rybnik !

Eso: diky, tobe(vam) tez. Btw. nebudete pristi rok jezdit se sluchatkama? Hroznej kraval co ty hondy nedelaji Very Happy

Nereste co kdyby...slicky,odlehceni atd, proste kazdej to mel tak jak to mel, jeho problem."

http://www.tuning-forum.org/viewtopic.php?...c&start=128

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....nejlepe to komentoval sam majitel Punta - Phob:

"reesha: to vis, kazda skupina to vidi trosku jednostrane. Ja se snazim videt vzdy nestranne. Take se tesim na setkani v pristim roce

Uprime sem si pral a taknejak pocital ze fiataci budem na prvnich mistech, pekne si nam "vykouril" rybnik !

Eso: diky, tobe(vam) tez. Btw. nebudete pristi rok jezdit se sluchatkama? Hroznej kraval co ty hondy nedelaji Very Happy

Nereste co kdyby...slicky,odlehceni atd, proste kazdej to mel tak jak to mel, jeho problem."

http://www.tuning-forum.org/viewtopic.php?...c&start=128

Jo mas pravdu, HONDY delaj kraval, ale natrhla Vam prdel vsem, takze zadny kdyby kdyby !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já sem napíšu takový souhrn názorů. Jen pro info základní školu jsem dodělal a ty dvě školy po ní taky :D

Na závodech, nad kterýma se tady vede debata, jsem nebyl, tak se k tomu nebudu vyjadřovat. Podle mě tam jezdí speciálně upravené vozy, co by neměli do normálního provozu.

Nemám nic proti naftě, na dlouhé cestování po dálnicích super. To je podle mě jediné pozitivum.

Vydávat TDi za vozy vhodná pro rallysport je blbost. Ty se hoděj tak akorát na ty sprinty a vytrvalostní okruhy. Jak by přišli rychlé vracečky, serpentiny atd.. je TDi v koncích. Síla tam sice je, ale v relativně úzkém rozsahu otáček. Naco mi bude 300Nm, když je mám k dispozici třeba 1500 otáček a pak musím řadit. Daleko rychlejší průjezd udělám s benzínem kde mám maximální moment v oblasti třeba 4500 otáček.Stačí si tady jen hrát s plynem.

Kdyby tomu tak nebylo, už dávno by jezdily nafty rallye.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...