Přejít na obsah

Hranice-Olomoucky kraj


Doporučené příspěvky

hele to je závodní vysavač :smich:vždycky jsem byl duší motorkář a až potom fabiatik :smich:a velké motorky se bojím :smich:a jelikož vážím nějakejch 125kg, tak to je jediný co mě celkem solidně (a hlavně rychle) uveze i do kopce, což se o čínských strojích o obsahu 50ccm říct nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k nynějšímu vytížení Bruna, budu teď provizorně „organizovat“ sraz já! Seznam zájemců prosím piště do vlákna a já Vás dopíšu na seznam.

Sraz se bude konat dne 9. 4. 2011 ve 13.00 hod. Sejdeme se na osvědčeném místě v Hranicích u obchodního centra (GPS 49°33'27.518"N, 17°44'36.858"E)

Sraz se bude konat za příznivého počasí

Program:

Tradiční pokec na parkovišti + nějaká ta jízda – otázkou kam? Jsem z Ostravy a moc okolí Hranic neznám. Takže budu rád za jakýkoliv nápad!

Všichni jsou vítaní! Takže prosím zájemce, kteří hodlají dojet, aby napsali a já je dopíšu do seznamu!!!

Bylo by fajn trhnout rekord z lednového srazu!!! :)

Samozřejmě Bruna a Luďana budeme očekavat :)

Editováno: , autor: libor.kratas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když se mi podaří dodělat octavku tak bych se stavil,ale 13hodina je celkem brzy,do 12hod jsem v zaměstnání,než dorazím domú... musím poobědvat, v 13hod??? to všichni plnite zažívací trakt tak časně, že stačíte včetně cesty dorazit??? To snad obědváte v 11hod???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale na misto urcení pokazde trefis :D

jeste me pozadalo par lidi jestly by jsme to nemohly dat na 13 hodin tak jestly vam to vyhovuje na 13 nebo 14 hodin???

Ja bych to tez vic uvital na 14hod. Je pravdou ze kdyz chteji nekteri doma jeste poobedvat, tak to nestihaji. Opravdu by museli jist uz v 11hod.

No kdyz bude teplo, urcite se tam pokec protahne i prez hodku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...