Přejít na obsah

Problém se startováním


Vrbi

Doporučené příspěvky

Dobrý den potřeboval by jsem poradit - 3dny jsem nechal zapnuté světla, baterka se úplně vybila,

nefungoval centrál, ani hodiny na budíku. Po oddělání krytu baterky jsem zjistil, že

kabel co vede od baterky ke startéru je dost silně zkorodovaný. Zkoušel jsem nahodit

auto kabely z baterky jiného auta, ale startér jen klapne a nic se neděje i když jsem zapojil kabely přímo ke startéru motor nemá nejmenší snahu naběhnout, kontrolky světla všechno normálně naběhne.

Benzín v nádrži mám.Před třemi dny auto jelo bez nejmenších problémů, se startováním nikdy nebyl problém.

Neví někdo co se mohlo stát? Mám fabii r.2000 1,4MPI 50kw...Děkuji moc za radu nevím si vůbec rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No modlím se aby to bylo těmi kabely, ale je pravda že auto před vybitím baterky fungovalo při startování bez problémů, kabely jsem měl půjčený a ani je nechci:) musím baterku dát do nabíječky, je úplně vybitá a kabely kvůli tomu kupovat nebudu. Nenaběhne nic ani palubový kontrolky, auto by plě mě ani nechytlo při roztlačení jen koupím kabel na propojení se startérem. Díky moc za radu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne klakla baterka zo dňa na deň a motor som nenatočil ani káblami z druhého naštartovaného auta, ani roztiahnutím. Ani budíky, ani centrál nefrčal. Dal som novú baterku a na prvý šup chytila. Inak pravda, je že na kábloch z Tesca je bužírka hrubá aj 5 mm a kábel má tak 3mm. A na dĺžke káblov aspoň 2m to má straty ako svina. Aspoň ja som mal také :laugh.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nabitu bateriu svacni do auta kable z tesca zahod .

ako nabijas na nabijacke alebo za jazdy.? nastartuj kamosovou baterkou daj tam svoju a chod sa odviezt tak 200km a baterka jak nova. este ak mas dolievaciu skontroluj mnozstvo elektrolitu v baterii

Pri naštartovanom aute by som zásadne baterku neodpájal, diódam v altíku by sa to nemuselo páčiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podle toho co ty popisujes by to mohl byt spise spinac zasouvaci elektromagnet. číslo dílu z etky 001 911 287 nevím jestli tenhle odpovídá tvému motoru - jsou tam 3 verze. Nevím jestli to je řešené stejně jak u škody 120, tak tenhle díl se ti stará zasunuti pastorku starteru do ozub. kola na motoru (tady už asi bude ovladat spojku ve starteru). Dokud v tomhle se nesepne spinac kterej znaci ze pastorek je zasunutej tak se ti neroztoci starter. Jo u skody 120 pomahala vhodne mirena rána na tenhle elektromagnet se spinacem :). Ale prvne skus nabit tu baterku!!! Pravě je divne ze ti to nechytlo ani pres ty tesco kably - vetsinou fungujou...

Editováno: , autor: jirik64
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...