Přejít na obsah

Bolero


Majk

Doporučené příspěvky

Můžete se někdo rozepsat proč Amundsen funguje a Bolero ne, když jsou oba určené pro CAN 2.0?

Taky to řeším a zatím mi jedinej Amundsen přijde bez problémů ale nechápu proč. :D Vím že s převodníkem za 1500 Kč ze Škody funguje MAxidot, podvolantový modul, ale nevím jak je to s GSM2 modulem z předfaceliftové Fabie, zda funguje nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Senzory neukazuje a asi ani nikdy nebude, to je zatím co jsem zjistil.

Amundsen funguje s převodníkem ze staré navi Cruise - Maxidot i podvolantový modul (je to zajímavé, když Bolero s ním nejede) ale nevím co originál HF.

Ty senzory jsou stejně kravina, se neřídíš pípáním?:) To bych oželel v klidu. Koukám do zrcátek a poslouchám pípání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je pravda, že taky koukám do zrcátek a řídim se pípáním...na rádio vlastně nekoukám :D škoda, že to Bolero nefunguje s maxíkem, jinak bych ho bral okamžitě, přecejen Amundsen nemá zdaleka tak hezkej design, ale důvod proč ho chci je právě to, že bude ukazovat názvy skladeb z MP3 CD a paměťovek na maxíku...ještě se zeptám..má výstup na zdířku AUX? počítám že jo, ale radši se chci ujistit..jo a co zapnutí a vypnutí při zapnutí zapalování/vytažení klíčku? to počítám díky převodníku taky funguje

Editováno: , autor: pjdefort
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je vidět, že ho chceš z toho samého důvodu jako já. :D Taky bych raději Bolero než Amundsen. :)

Aux má Bolero i Amundsen. (ale nevím zda jen přes Media In, nebo jde zapojit i ten co je pod loketkou)

Ahoj, měl jsem Bolero ve FII a fungoval Aux přes to připojení pod loketkou..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k.o.c.i. koukám ty si těch rádií vystřídal :) zeptám se teda na to Bolero - měl si ho zapojený přes ten origo škodováckej převodník? ukazoval na maxidotu? (rádio, id3 tagy z cd/paměťovek), fungovalo podsvětlení při zapnutí světel, vypnutí a zapnutí přes klíček? díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k.o.c.i. koukám ty si těch rádií vystřídal :) zeptám se teda na to Bolero - měl si ho zapojený přes ten origo škodováckej převodník? ukazoval na maxidotu? (rádio, id3 tagy z cd/paměťovek), fungovalo podsvětlení při zapnutí světel, vypnutí a zapnutí přes klíček? díky :)

No ani bych neřekl ;) K tomu Boleru, ano měl jsem ten škodavácký převodník, fungovalo zapnutí a vypnutí přes klíček, podsvětlení při zapnutí světel, a na maxíku se mi to ukazovalo jen po otočení klíčkem, jakmile jsem nastartoval tak mi to zmizelo...Jelikož mi to dost už vadilo, tak jsem zakoupil Columbus a německý převodník a vše funguje, tak jak má :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

zdravím, přesto že jsem přečetl celej topic jsem lehce zmatenej, pasují všechna rádia bolero do FII ? Pokud nemám MaxiDot, fungovalo by vše za pomocí převodníku (vypínání zapnínání klíčkem, podsvícení) teď mám radio Dance, neměl by o něj případně někdo zájem ? Díky.

Ahoj, všechna né, jsou dva typy, musíš mít ten starší (co je stejně velký jak navigace Columbus), a fungovat by to mělo bez problému...

tento ano: https://mediaportal.skoda-auto.com/resource/documentation/manuals/cz/Superb/06-2009/Radio/B6_Superb_Bolero_CarRadio.pdf

tento ne: https://mediaportal.skoda-auto.com/resource/documentation/manuals/cz/Superb/11-2010/Radio/B6_Superb_Bolero_CarRadio.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, všechna né, jsou dva typy, musíš mít ten starší (co je stejně velký jak navigace Columbus), a fungovat by to mělo bez problému...

tento ano: https://mediaportal.skoda-auto.com/resource/documentation/manuals/cz/Superb/06-2009/Radio/B6_Superb_Bolero_CarRadio.pdf

tento ne: https://mediaportal.skoda-auto.com/resource/documentation/manuals/cz/Superb/11-2010/Radio/B6_Superb_Bolero_CarRadio.pdf

Ahoj, díky za radu, když mám FII rv 09 budu potřebovat nějakej ten převodník ? Případně kterej ? Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,

když si tak prohlížím toto vlákno, tak se musím trochu posmát....;)

Pokud máte zájem o instalaci Bolera do FII tak si prosím přečtěte celé vlákno od začátku a nebudete se neustále a dokola vyptávat na to samé...:kuk:

Vše tady bylo okolo Bolera řečeno nejméně třikrát a stále se najdou tací, kteří asi nemají zájem (nebo čas??) si to přečíst ...

Tak hup na začátek a pořádně pročíst a odpovědi tam najdete.

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celé vlákno jsem samozřejmně četl, ale na jedné stránce někdo píše že převodník je potřeba aby se nevybíjela baterka a na druhý stránce zase že je potřeba pouze pro fungování s maxidotem, který já nemám tak proto se ptám, jestli převodník ve fábce 09 bez maxidotu potřebuju nebo ne. :help:

Editováno: , autor: Marek Sochor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celé vlákno jsem samozřejmně četl, ale na jedné stránce někdo píše že převodník je potřeba aby se nevybíjela baterka a na druhý stránce zase že je potřeba pouze pro fungování s maxidotem, který já nemám tak proto se ptám, jestli převodník ve fábce 09 bez maxidotu potřebuju nebo ne. :help:

Ten převodník budeš potřebovat právě proto, aby ti fungovalo zapínání a vypínání přes klíček ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Kuci dnes jsem zkoušel připojit Bolero do Roomstra 07, původne jsem mel v aute origo Cruise navigaci.Potřeboval bych poradit.Po odmontováni Cruise na me koukly jako by dve anteny, každá zvláště v konektoru a v Boleru je to jakoby spojeno do jedne patice, takže jsem mohl pripojit jen jednu, rádio hraje, ale nevím k čemu slouží ta druhá.Nevíte?Jinak to vypadá ze to bude dobrý, nefunguje jen maxidot, ale to mi nechybí.Moc děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...