Přejít na obsah

Výměna světel za čiré


easyk

Doporučené příspěvky

taky jsem chtěl přes Vánoce předělat na faceliftová světla, ale maník od kterýho je mám mě docela vypekl (z aukra). Packy paraboly jsou ulomený na dvou místech ze tří na levým světle. (Takový ty pohyblivý čepy na kterým je parabola přidělaná, aby se mohl naklápět) Nejdřív prodejce necham pořádně vykoupat, jen tak projít mu to nenechám.. Ale kdyby náhodou, máte někdo samotnou parabolu?

dík, Ondra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mění se celé světlo. V návodě čistím parabolu, aby lépe svítili. Ty zkončíš v bodě 4.

Čiré světla mají jinou parabolu proto můžou mít čiré sklo.

Takže výměna pouze skla není možná.

Nárazník, už mám jiný předělal jsem na facelift.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mění se celé světlo. V návodě čistím parabolu, aby lépe svítili. Ty zkončíš v bodě 4.

Čiré světla mají jinou parabolu proto můžou mít čiré sklo.

Takže výměna pouze skla není možná.

Nárazník, už mám jiný předělal jsem na facelift.

aha, děkuji. A ty čiré jsou dost drahé viď?

A ten co jsi tam měl předtím byl hezký, koupil bych ho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal vedle v tématu- exteriér- Konektory už jsem se sehnal dneska po cestě domů v Mariákách, ale v Plzni u TA mi tvrdili, že to objednat nejde, protože je to součástí vozidla a tudíž neobjednatelný díl (ale jaký díl součástí vozdila neni že jo?) :D No teď jsem se vrátil z garáže, světla jsou na místě a dokonce svítí! Zítra nacvaknout blinkry a může se zas jezdit :)

Díky všem na tomto fóru, bez jejichž rad bych byl lama a věděl bych kredenc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...