Přejít na obsah

LED osvětlení RZtky


superfatty

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Chtěl bych se zeptat, mám žárovku Osram 12V 10W a chtěl bych vědět zdá má změřený někdo odpor vlákna/žárovky, vyměnil jsem totiž za osvětlení LED ale na mojí Octavii Combi RS to hlásí že je prasklá žárovka osvětlení SPZ a vyřeší se to přidáním odporu který má klasická žárovka. Předem všem děkuji, nebo pokud již někdo má zkušenosti až se o ně podělí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, dneska jsem měnil žárovky v Octavii MR2008 před FL, za tyto LEDky - http://dx.com/p/t10-194-w5w-3w-250lm-28-x-smd-1206-led-white-car-side-light-indicator-reading-lamp-12v-281213#.UyhpNfl5MVA

Ale mám problém, vždy po zapnutí mi po pěti vteřinách zhasnou, nevíte čím by to mohlo být?

Mám teorii že ta LEDka bere málo prudou a jakmile to "auto" zjistí odpojí proud do ní upně a bere ji jako prasklou, proto možná i kontrolka prasklé žárovky na palubce, je tohle možný?
A vyřešila by to LEDka s Canbusem? Například tahle - http://dx.com/p/bmw-t10-2-5w-13x5050-smd-led-6500k-160-lumen-white-light-bulbs-for-car-pair-dc-12v-81587#.UyhsMPl5MVA
Popřípadě nebude 160lm málo?

Editováno: , autor: ChlebaSmaslem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo sorry, parkovačky, zapomněl jsem to napsat...

No téma výměna LED v parkovačkách sem nejdřív nenašel, ale už to vidím, může to někdo teda přehodit? Děkuji a omlouvám se..
Pro usnadnění správné téma asi zde - http://forum.skodahome.cz/topic/124846-octavia-ii-vs-led-%C5%BE%C3%A1rovky/page-4

Editováno: , autor: ChlebaSmaslem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak děkuji za odpovědi, objednány LEDky s Canbus.. Bohužel už včera a dneska mě zahlásily chybu i LEDky na SPZtce, takže ještě jedna objednávka bude, no mám z toho strašnou radost..
 

Zajimavý, co jsem četl tak všichni mají problém hlavně s Octávkama po FL, a já ještě s octulí před faceliftem, asi mám holt štěstí nebo co  :kol-32:

Editováno: , autor: ChlebaSmaslem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam take pred FL a mam LED vsude v interieru + SPZ. Jedine LED, ktere mi hlasi chybu, jsou varovne/prisvetlovaci lampicky ve dverich (ty, ktere se rozsviti pri otevreni dveri a nemyslim ty v zrcatkach). Neresim to. Budiky chybu nehlasi a na diagnostice ty 2 chyby (kazde dvere jedna chyba) nijak nevadi. LEDky sviti jak maji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam take pred FL a mam LED vsude v interieru + SPZ. Jedine LED, ktere mi hlasi chybu, jsou varovne/prisvetlovaci lampicky ve dverich (ty, ktere se rozsviti pri otevreni dveri a nemyslim ty v zrcatkach). Neresim to. Budiky chybu nehlasi a na diagnostice ty 2 chyby (kazde dvere jedna chyba) nijak nevadi. LEDky sviti jak maji...

To že ti to nehlásí je fajn ale máš před FL. Tam to jde ojebat lehce ale FL už to tak jednoduché není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak na parkovačky jsem se vykašlal, protože to stejně svítilo moc do bíla a vedle toho když svítily Osram cool blue, vypadalo to divně.. Vyřešily/jou to Philips Blue Vision...

Ale co mě vytáčí je SPZka, už druhé LEDky s Canbus a pořád hází chybu.. Přitom to tak krásně svítí (aspoň chvílu než to zhasne)..  :kol-17: 

Proto otázka je jasná kdo by mě dokázal upravit BCM nebo BSG jednotku? Nejlépe v okolí (Kroměříž, Brno a za pár měsíců třeba i Kutná Hora).. Ještě mě napadlo že si koupím kabel na Vag a udělám to sám? Nastavím to přes to nějak? Co je potřeba změnit?

Editováno: , autor: ChlebaSmaslem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak Hex-Can kabel objednán.. Pomůže mi někdo a poví co a kde změnit? Nebo to přes VCDS vůbec nejde?

Hledám jako blázen a nemůžu nic najít, všude píšou že to buď nejde nebo že jim to někdo udělal.. Mě by stačil návod, nepotřebuju jet přes celou republiku a pak ještě někomu platit za pár kliků v PC, to tam radši hodím odpor..   :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...