Přejít na obsah

Arogance na cestách


Helmut

Doporučené příspěvky

Helmute to mas cas jeste sledovat kdyz te ten "prasak" predjizdi jakou barvu Íčka ma na zadku, popripade jake zbyle dalsi pismenka před tim Íčkem tam ma napsane? Bo na zahnute vyfukyse uz dneska spolehat neda...

Nicmene abych napsal neco vic k tematu, tak zrovna ja jezdim hodne ohleduplne (dle meho nazoru a nazoru mych spolujezdcu) nicmene jak dojedu polaka, tak se neznam. Zrovna dneska jsem takhle predjizdel kolonu asi peti pšonských aut ne zrovna slušným a ohleduplnym zpusobem. Jenze oni si za to muzou sami...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje běžná zkušenost, je, že když jedu Fabií 100 i po okresce, tak Octávka mne většinou předjede, často za každou cenu. Když jedu Octávkou, tak většinou jedeme za sebou. V tom případě nás předjíždí např. Audi a pod. Připadá mi, že někteří řidiči prostě před sebou nesnesou levnější vůz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád jezdim rychle ale plynule, záleží na typu a stavu silnice.A pokud je husty provoz jedu klidne 90 a 50 metru za kolonou, předvidavost.Ale co mě vždy toči když jedu po dalnice, ano 135-140 a někteři spoluobčane předemnou předemnou předjiždět ve 120 a nemaj ani chut trochu zrychlit.To mě vždy nasere. Jo beru ne vždy se da rovnou zařadit zpět třeba mezi kamiony.To je jak kdyby někteři nepoužívali zrcátka. Ja když vidim auto jak zamnou vali tak uhejbám co mužu.A když nemužu do druheho pruhu tak přidam aby nemusel tak brzdit a ja se zařadil do větši mezery.Jinak hold ŠA a VW je jich tu hold nejvice tak to vypada že to jsou největší prasata.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád jezdim rychle ale plynule, záleží na typu a stavu silnice.A pokud je husty provoz jedu klidne 90 a 50 metru za kolonou, předvidavost.Ale co mě vždy toči když jedu po dalnice, ano 135-140 a někteři spoluobčane předemnou předemnou předjiždět ve 120 a nemaj ani chut trochu zrychlit.To mě vždy nasere. Jo beru ne vždy se da rovnou zařadit zpět třeba mezi kamiony.To je jak kdyby někteři nepoužívali zrcátka. Ja když vidim auto jak zamnou vali tak uhejbám co mužu.A když nemužu do druheho pruhu tak přidam aby nemusel tak brzdit a ja se zařadil do větši mezery.Jinak hold ŠA a VW je jich tu hold nejvice tak to vypada že to jsou největší prasata.

Na dálnici to dělám přesně jak píšeš. Když se nemůžu zařadit a někdo za mnou to valí, tak radši přidám a zařadím se hned jak to jde, abych ho nebrzdil. Jinak si jedu většinou na tempomat 130 až 140 tacho. Podle nálady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neda mi nevyjadrit sa...s vacsinou suhlasim..neviem co ma autor temy proti vodicom ktory sa ponahlaju...podla mna sa neponahlaju len ti co maju silnejsie auta..octavie supy...passaty a pod..kolko krat sa stane ze sa za mnou nalepi aj fabia..aa nestazujem sa tu ze ma "terorizuju" na ceste..ked chce ist nech si ide..pustim ho..preco mam zdrzovat nekoho kdo sa ponahla..ked sa ponahlam ja tiez nemam rad ked ma nekdo pomalsi zdrzuje..a je jedno ci ma fabiu junior alebo mercedes S-kovy..

musim sa priznat tiez nejsom na ceste nejake neviniatko...predbieham..naco su potom prerusovane ciary? lol ...ale dokazem zniest ze predbehuju aj mna..na svete to je tak vsade ze silnejsie auto ma prednost...a vravim kolkokrat sa stane ze aj to slabsie auto ce predbehnut to silnejsie...

aa neviem ci ma autor temy nejaky problem s tym ze ho predbiehaju silnejsie auta a on s tym nic nemoze robit..alebo co...a nech tu nevravi ze ho predbiehaju len octy s tymi troma motormi..ved je to smiesne...

autorovi temy odkazujem ze nie len auta z koncernu VW ale aj auta z inych koncernov sa ponahlaju :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak takový "doda" předjíždím jakmile to jde. Většinou už berou víc oleje než benzínu a jet za nima je někdy utrpení. Nejhorší na tom ale je, že oni to nechápou a vidí jen toho namyšlenýho frajera s Octávkou. A když to dorazím svým pražským číslem i když jsem od nich z Krkonoš, tak bych je nechtěl slyšet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak takový "doda" předjíždím jakmile to jde. Většinou už berou víc oleje než benzínu a jet za nima je někdy utrpení. Nejhorší na tom ale je, že oni to nechápou a vidí jen toho namyšlenýho frajera s Octávkou. A když to dorazím svým pražským číslem i když jsem od nich z Krkonoš, tak bych je nechtěl slyšet.
Takže takhle to je s těma pražskejma číslama ... :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...