Přejít na obsah

Kam nejdal jste dojeli Skodou?


Bart

Doporučené příspěvky

Bonifacio - na jihu Korsiky cesta přes Benátky a Monterosso al Mare tedy cca 1700Km.

Cesta tam relativně OK, ale cesto zpět naštěstí již v u nás kousek od Znojma pád do nouzového režimu - Emise do dílny.

(po té následovala výměna turba)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja byl s moji Octavii letos v lete na Korsice pres Italii. Korsika objeta po pobrezi a casti i vnitrozemim. Celkem najeto 3700 km + trajekt. Doba jizdy 14 dni :).

Hezky výletík :) Odkud jsi jel trajektem? z Ancony?? (mj odtud jezdi i do Recka)

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prakticky týdně nebo 1x za 14 dní nějaké německo (auta a další kšefty), nejdál vjednomkuse ze zlína do stuttgartu kamošovi pro superba 800 km - ten stál za prd - tak náhradní řešení - lübeck tzn. 714 km a odtud zpět do zlína 966 km. Celkem 2.480 km. Zvládli jsme to od čtvrtku 23:00 do soboty 04:30 hod. celou cestu jsem odjel sám, kamoš cestu tam prospal a zpět řídil už svého "nového" superba... Krása. Znova bych to už tak nejel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1989 zárí - Jih Bulharska se škodou 1000MB cca 1700km (a v říjnu v rumunsku propukla střílečka a zabili Čaučeska...)

2001 až na hranice s Albánií - Skadarské jezero cca 1500 Seat Toledo

každoročně nějaká ta Francie na lyže (1200) a v léte jih chorvatska 1300...

Chtěl bych do Skandinávie...

a do Izraele, ale to autem asi nepujde...neva vazmu si tigra lol

Všechno jsem řídil sám a non stop - pro mne je to odpočinek a zábava

Editováno: , autor: 1.8T
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže.. pracuju v anglii... jezdím 3x ročně do ČR... Frýdek-Místek.. bydlím 60km západ od Lonýdna... s moji O2 z Newbury - tady bydlím do Frýdku - Místku je to 1750km... jezdním na jeden zátah, pouze tankování a mažu dál... celkový čas včetně tunelu většinou 15hodin...

naposledy rekord Rozvadov - Calais k tunelu.. 970km včetně tankování 6h12min...

21.2. vyrážím znova do ČR, 28.2. odjezd Frýdek-Místek - lyžování Aprica - Itálie 1150km a zpět, 14.3. zpět do UK..

můj vůz: http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=46786&st=0

Editováno: , autor: Milhausek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

no když to vemu od severu, tak Polsko, nejdál v Klodzku, nejdál na východ u bratiov byl Poprad, jihovýchod: Maďarsko samý jih Harkány (u chorvatských hranic), pravidelně Bulharsko (Primorsko), odtud jsem jednou pokračoval dál na jih do Turecka (Kirklareli), jih: Chorvatsko (Brela, poblíž Makarské), jedině co fakt nemám projeté je západ, tam jsem byl maximálně v Drážďanech (resp.v zámku Moritzburg) :)

Editováno: , autor: Malta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...