Přejít na obsah

Potíže s výbojkama v xenonech


anry

Doporučené příspěvky

Přestala mi svítit 1 výbojka v xenonu, tak jsem koupil 2 nové od fy GE udajně 4300K.obr 1. Po namontování se mi ale zdá že svítí víc do žluta než ty puvodní. Po čase jsem vymýšlel blbosti a koupil jsem D2S 6000K asi made in china. Svítí to krásně ale 1 výbojka se rožne až po 5 nastartováním a tu 2 ani nepočítám.obr. 2. :wallbash: Nevíte kde bych sehnal kvalitní D2S 6000k?

post-1060-1233135885_thumb.jpg

post-1060-1233135895_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

profore sorry,ale nesouhlasím,za deště to svítí míň,to je jasné,ale já ty neznačkové mám už dost dlouho a jsem naprosto spokojen.Žádný problém ani se startem,ani se svítivostí.Je to samozřejmě věc názoru,ale pokud se budeme bavit o imidž tak 8000K a víc.5000 a 6000 zase taková tragedie není porovnáno se 4300.

Editováno: , autor: mikl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja som mal tiež 6000K a doma ešte mám 8000K ale myslel som to tak že keby chcel nejakú značku ako PHILIPS alebo OSRAM tak ťažko.

PHILIPS má takú výbojku, ale neni schválená a nepredáva sa. Tak som to myslel.

Ja som tiež nemal problém so štartmi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...