Přejít na obsah

Škvrčení při volnoběhu


kenny_fx

Doporučené příspěvky

Zdar chlapi, mám další problém.

Při zastaveném autě ve volnoběhu auto divně u řidiče škvrčí. Stává se to jen někdy, ale teď čímdál tím častěji.

Dotknu se lehce plynu a hned to přestane, dám nohu z plynu a zase to začne (vše v neutrálu u zastaveného auta).

Co to je? :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlapi, mám další problém.

Při zastaveném autě ve volnoběhu auto divně u řidiče škvrčí. Stává se to jen někdy, ale teď čímdál tím častěji.

Dotknu se lehce plynu a hned to přestane, dám nohu z plynu a zase to začne (vše v neutrálu u zastaveného auta).

Co to je? :-(

Zdravím,

mne toto robieva tiež ale iba občas, hlavne keď je to studené, ráno keď to naštartujem, nechám chvíľku navoľno občas to zvláštne škvrčí, za jazdy nič, ale po chvilke jazdy uz ide OK,...

Nemohlo by to byť niečo so spojkou alebo,...???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak u vašeho motoru, u TDI to často dělá drážový řemen, resp. nějaká kladka co na něm je (volnoběžka alternátoru, čerpadlo serva, klima, napínák...)

a robieva to iba za studena??? skusim na to kuknut, keď mi to začne opäť robiť...

robi mi to asi iba 5 min od doby startu (a iba ak auto dlho stoji-v noci), napr ked stojim kratko po starte v krizovatke a motor ide navolno, ale presne ako pise kolega staci sa malicko dotknut plynu a prestava to (otáčky + 100) ale keď to padne nasäť na voľno začne to opäť. Po chvilke to prestane a už to nerobí ani pri daľších štartoch. Nerobí to pravidelne každy den rano, iba občas niekedy dva dni po sebe a potom 2 tyždne nič. Nie je to žiadny brutálny zvuk, take jemné škvrčanie,...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a robieva to iba za studena??? skusim na to kuknut, keď mi to začne opäť robiť...

robi mi to asi iba 5 min od doby startu (a iba ak auto dlho stoji-v noci), napr ked stojim kratko po starte v krizovatke a motor ide navolno, ale presne ako pise kolega staci sa malicko dotknut plynu a prestava to (otáčky + 100) ale keď to padne nasäť na voľno začne to opäť. Po chvilke to prestane a už to nerobí ani pri daľších štartoch. Nerobí to pravidelne každy den rano, iba občas niekedy dva dni po sebe a potom 2 tyždne nič. Nie je to žiadny brutálny zvuk, take jemné škvrčanie,...

Tak to máme podobné, dnes jsem jel do práce s vypnutým radiem a vubec nic, auto bylo uplně tíché.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlapi, mám další problém.

Při zastaveném autě ve volnoběhu auto divně u řidiče škvrčí. Stává se to jen někdy, ale teď čímdál tím častěji.

Dotknu se lehce plynu a hned to přestane, dám nohu z plynu a zase to začne (vše v neutrálu u zastaveného auta).

Co to je? :-(

já bych řekl, že tam máš někde nějakého škvrčka :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...