Přejít na obsah

Nový panel Climatronicu


kvaki

Doporučené příspěvky

nezlob se na mě??ale proč se tak blbě směješ?Že to s Dolim udělali??Se taky nesměji tvojemu letování.

Jo jo pak to pochopíš :smich: Jo už to píšu malejma písmenama aby to mohli tady lidi dobře přečíst na koho to je on ví prej si mu na to stěžujou lidi tady na foru sice zajmavé mě nikdo osobně

Editováno: , autor: pepiktdi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Vás není důležité info, že to co tvrdil Doli, že stačí tak...to nestačí....jo tak kupujte nové climatroniky.... :p:p:p

Ps. Lalovi jsem rozjel climatronic já.... :palec2::palec2::palec2:

A někdo umí jen mazat příspěvky a tvrdit tady nesmysly a pak když mu to nefunguje tak nenapíše sorry měl jsi pravdu...

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak jen pro ostatní:

1. Proč když je to jak píše Doli nastavení klimakompresoru se nemusí dělat na těch co někomu pošlu???

2. Proč mu jeho první zaručený postup nefungoval:

http://forum.skodahome.cz/index.php?s=&amp...t&p=1046937

3. Myslíte, že Doli poskytne návod jak opravit klimakompresor??

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hallo Miroslav

zapojit podle schema zapojeni pro O2 facelift nebo Superb new

zakladni nastaveni- soucasne dlouze podrzet tlacitko AC + ofuk na sebe(treti tlacitko zleva)

pote nestaveni klimakompresoru- nastartovany motor a dlouze podrzet AC + vyhrev zadniho okna

:-)

s pozdravem

Ales

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nema cenu se hadat, koukam ze vzdycky budes tvrdit, ze to neni pravda a ze mas jinej postup...atd.

Je to vyzkousene jiz na 3 panelech a funguje to v pohode. :)

Tento tvoj postup sa mi nezdá. Keď sa pozriem do schém zapojení, tak vodiče 30 a 15 sú zapojené rovnako. Rozdiel je len v zapojení motorčekov čerstvého a recirkulovaného vzduchu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...