Přejít na obsah

Zatmavování skel aneb kdo a kde to dělá?


fabio.x

Doporučené příspěvky

Zdarec! Mám Octavii II, r.v. 2005 a chtěl bych si zatmavit boční a zadní skla. Nechci však fólii, ale nástřik na skla. Nevíte, prosím, kde bych mohl najít v Ostravě servis, který zatmavování skel dělá? Hledal jsem na netu a nic...Obrácím se na tu na více obeznámené lidi:))...Děkuji za případné doporučení! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedalo mi to a tak jsem obvolal pár firem, co se týče těch zatmavování skel.Známý si totiž před cca 9 lety nechal nastříkat skla,žadné vypalování, prostě sundaj skla a stříkají to nějakou barvou. Ve většinou firem mi řekli, že tato technika už není, pač fólie ovládly prakticky trh. Takže většinou už jen existuje vypalování skel(asi jen z cca 20%z celého a trhu a fólie (zbytek trchu:)). Vypalování skel je složitější a časově náročnější. Skla musí samozřejmě sundat z auta, poslat je někde do "prčic" do pece a pak je zase přivezou a namontují, zabere to asi cca 1-2 týdny.Vypadá to kvalitněji,ale co když se sklo rozbije a nebo poškrábe?Zase zajet do tý samý firmy a doporučují sundat všechny skla,aby při vypalování chytli všechny skla stejný odstín,tím chci říct,že prý nikdy stejný odstín při vypalování nebude,tak právě proto,se musí zase sundat všechny, a samozřejmě ,že to výjde i dráž než fólie. Co se fólií týče,tak jsou levnější a v dnešní době i o dost kvalitnější a když se vám nějaké sklo rozbije,jednoduše nalepí stejnou podle kódu odstínu, nebo jak to tam mají:). Takhle mi to vysvětlili...Takže jsem se nakonec rozhodl pro fólie,v pondělí mi to budou dělat.Cena 3500,- na OII hatchback...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se, že odpovídám opožděně, ale nebyl jsem na netu.

1) Odstín se dá vybrat, jsou různé, ale záleží co firma nabízí.

2) Samozřejmostí je výběr stupně zatmavení, já na F měl jinak řidiče a spolujezdce a pak zbytek - zadek - auta.

3) Ano, skla je nutné demontovat, ale to pokud se dělají folie kvalitně, probíhá taky.

4) Znám firmu, kde to udělají za den - ráno dovezeš a odpo odjíždíš s hotovým autem. Pokud Tě to zajímá, napiš sz, pošlu adresu.

5) Cena je 3332,- bez demo skel, 6545,- s, což myslím není tak špatné, zvlášt když vezmu v potaz životnost. :palec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám známého co dělall stovky a stovky aut, folie a zásadně bez demontáže. Kvalita špičková, takže není řečeno, že se u kvalitně instalovaných folií musí sundávat skla. Stříkání je fajn, ale podle mě docela nepraktické. Rozfláká Ti někdo okno ( vlastní zkušenost ) a co pak. Zase všechny skla ven ? U mě jen dolepil stejnou folii a pohoda. Al je to samo věc názoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já pokud bych měl nové auto, což mám, v žádným případě bych skla ven nenechal dát.

Mně se osobně pokovení nelíbí.

Nedávno jsem zatmavoval a šáhl jsem po jistotě (i když dražší o proti konkurenci).

www.trieste.cz

myslím, že jsou ochotni dojet kamkoliv, záleží na domluvě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...