Přejít na obsah

Seat EXEO


amogh

Doporučené příspěvky

Sorry ale myslím si Superb je jednoznačně lepší auto. Jednak je zgruntu nový(i když samozdřejmě koncern je koncern) a když jsem se na to díval, tak se mi zdá že Exeo používá stejný prvek jako Sup a to že zadní světla-tolik promílané-jsou u Exea taky otočené přední, jako je tomu u Superbu. Jenže tady je to Audi a najednou to nikomu nevadí a je to vpořádku. Mně se nový Sup tuze líbí celý(akorát mohl být trošku širší) a za tím si stojím a připadám si zcela normální :w00t1:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neříkám že je nejhezčí a jezdil jsem taky za Supem i se Supem a prostě to vidím, že je to úplně normální a mně tento styl vyhovuje. Ale z5 k Exeu. Kolegyně měla to štěstí, že byla ve Španělsku na předváděčce, tak sice nevím co nafotila, ptz jim tam prej vzali foťáky nebo co, ale snad něco jo, tak se mi snad pochlubí a já to sem pak nahodím.

Moc bych se chtěl svézt se starým dobrým 1.8T v Exeu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám teda už od července 2008 2ks SII a ten zadek se mi pořád až hnusí...jako třeba u jiných aut jsem si na ledascos zvyknul,tak ted už vím že na zadek SII si nezvyknu nikdy,to škodovka doslova posrala......to to Exeo je po téhle stránce hezčí/vyváženější auto než SII.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toho se nebojim, že si někdo s Audi koupí Seat, myslíš jakože někdo s minulou generací A4 ji prodá a koupí si ji znova v Seatu, jo? :)

Sup bude pěknej možná v kombi variantě, kdy se zbaví tý opticky těžký prd*ele, ale svoji nešířku už ničím nezamaskuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toho se nebojim, že si někdo s Audi koupí Seat, myslíš jakože někdo s minulou generací A4 ji prodá a koupí si ji znova v Seatu, jo? :)

Sup bude pěknej možná v kombi variantě, kdy se zbaví tý opticky těžký prd*ele, ale svoji nešířku už ničím nezamaskuje.

Som to skor myslel jako ze proc audi a4 za milion ked skoro rovnaky komfort moze mat za 500 t.kamarat napr kupoval pred rokom audi a4 1.9tdi za milion a to este po zlave a stazuje sa ze to bolo zbytocne drahe ked za lacnejse mohol mat auto s lepsim motorom a komfortom a to je pravda.kor ked vidi dnes za lepsi peniaz napr.to exeo alebo noveho opla ixindiu v plnej alebo jak sa to vola :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Audiny se mě vždycky hafo líbili, takže Seat se líbí, ikdyž mě celkem u takový značky jako Seat vadí, že vyrábějí starou A4, to fakt zavání Loganem a spol. Desing audin stárne naštěstí pomalu, ale nevím nevím, pokud se má Seat vyrábět aspon tak 8 let

Editováno: , autor: reddy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seat na tom moc dobre neni. A jak dokazal VW pomoci treba Skode pri ceste vzhuru uz sme videli. Takze proc ne.

Já to myslím tak, že VAG si pohlídá, aby se Exeo nijak významně A4 neblížilo, určitě má tohle jasně daný aneb ocamcaď pocamcaď. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Audiny se mě vždycky hafo líbili, takže Seat se líbí, ikdyž mě celkem u takový značky jako Seat vadí, že vyrábějí starou A4, to fakt zavání Loganem a spol. Desing audin stárne naštěstí pomalu, ale nevím nevím, pokud se má Seat vyrábět aspon tak 8 let

co tady pořád melete o loganu, fakt nevím, co je cílem je jasné - prodeje u Seatu, a srovnávat exeo jako levnou ojebanou značku s loganem, to snad není ani možný, se na toho logana jděte podívat, když už o něm píšete,

OI Tour, Astra Clasic apod. mají taky do Loganu daleko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je prostě koncern...taky tady tu debatu viz.Logan apod.nechápu.....Dyt i takovej Passat má dost společného např.z A6....se podívejte na současnou B6,hlavně na boční linie..v nich je zřetelná linie ze současné A6 (horní hrana..boční lišty ve spod dveří atd.).....

Můj názor je že je Exeo velmi povedený auto a je to první Seat kterýho bych si klidně koupil protože se mi fakt moc líbí a dost zamotá hlavu konkurenci.....Hlavně jestli budou ceny takové jak píšou v časopisech že by plně vybavené Exeo z 2.0TDI-CR 105kw nemělo přesáhnout 650.000kč,tak to poteš prdel...to at se bojí i škodovka,protože věřim tomu že v tom případě tam uteče i dost lidí od OII.....Už ted znám moc lídí co maj OI,OII co chtěl obměnit po ukončení leasingu auta a čekaj na ofiko ceny a začátek prodeje Exea...

Editováno: , autor: karlos3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čistě objektivně se mi celkem líbí, ale rozhodně bych do něj nešel, páč je to zrecyklovaná audina...prostě to moc bije do očí, vzali starej vyřazenej kus čehosi, něco k tomu přilepili, něco dodělali a šup, mají nový auto...takhle si to já nepředstavuju :feve:

No je to neco na zpusob Pasik-Superbu1 :) , ale ve skodovce si snim dali bych rekl vice prace;; majitele A4 to mozna poskodilo, ale od Seatu je to genialni tah konecne bude mit auto stredni tridy navic s premiovou kvalitou Audi (interier A4cabrio) na kterou nedosahuje zadny z koncernu a s cenou o 40% nizssi... jinak 1,8T rullez.... misto zakladni obstarozni 1,6tky meli dat 1,4TSi ...taky by me zajimalo jak se bude chovat predek auta ma to mit motory ulozene bohuzel hodne vpredu jako predesla audi..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...