Přejít na obsah

vynechavanie motora


marek.s

Doporučené příspěvky

Ahojte, potrebujem radu... mam octaviu 1,6 55kW benzin r.v. 1999... po nastartovani auta a po prejdeni asi 5 az 8 km mi zacne vynechavat motor. Robi to hlavne ked je vonku vlhko, prsi, snezi. Bol som aj na diagnostike, ziadnu chybu nenaslo. Vymenil som sviecky, kable, rozdelovac, cievku a robi to stale.

Neviem ci to s tym suvisi, ale takisto neviem nastartovat motor na prvykrat.

Palivom to nebude - tankoval som na viacerych benzinkach aj rozne druhy paliva, ale robi to stale...

Poradte mi prosim co by to mohlo byt... dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, potrebujem radu... mam octaviu 1,6 55kW benzin r.v. 1999... po nastartovani auta a po prejdeni asi 5 az 8 km mi zacne vynechavat motor. Robi to hlavne ked je vonku vlhko, prsi, snezi. Bol som aj na diagnostike, ziadnu chybu nenaslo. Vymenil som sviecky, kable, rozdelovac, cievku a robi to stale.

Neviem ci to s tym suvisi, ale takisto neviem nastartovat motor na prvykrat.

Palivom to nebude - tankoval som na viacerych benzinkach aj rozne druhy paliva, ale robi to stale...

Poradte mi prosim co by to mohlo byt... dakujem

Vítej do klubu 1,6 55kW,mně zase auto,když je opravdu veliká vlhkost,zdechne a cca 1 hod nejde nastartovat pak chytne normálně a zase jezdí bez problémů.tentokrát to udělalo po 8 měsících. Vag nevykazuje žádnou chybu.Včera jsem našel prasklouizolaci na modulu zapalování tak jsem jej vyměnil,ale budu jezdit s obavou,že někde zase zůstanu stát. Jo ještě jsem podezříval vlhkost v řídící jednotce tak jsem ji taky kontroloval, vevnitř bylo sucho. Tak hodně zdaru při hledání závady. Ahoj Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, potrebujem radu... mam octaviu 1,6 55kW benzin r.v. 1999... po nastartovani auta a po prejdeni asi 5 az 8 km mi zacne vynechavat motor. Robi to hlavne ked je vonku vlhko, prsi, snezi. Bol som aj na diagnostike, ziadnu chybu nenaslo. Vymenil som sviecky, kable, rozdelovac, cievku a robi to stale.

Neviem ci to s tym suvisi, ale takisto neviem nastartovat motor na prvykrat.

Palivom to nebude - tankoval som na viacerych benzinkach aj rozne druhy paliva, ale robi to stale...

Poradte mi prosim co by to mohlo byt... dakujem

Váha vzduchu....měl jsem stejný problém, po výměně vše v pořádku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, potrebujem radu... mam octaviu 1,6 55kW benzin r.v. 1999... po nastartovani auta a po prejdeni asi 5 az 8 km mi zacne vynechavat motor. Robi to hlavne ked je vonku vlhko, prsi, snezi. Bol som aj na diagnostike, ziadnu chybu nenaslo. Vymenil som sviecky, kable, rozdelovac, cievku a robi to stale.

Neviem ci to s tym suvisi, ale takisto neviem nastartovat motor na prvykrat.

Palivom to nebude - tankoval som na viacerych benzinkach aj rozne druhy paliva, ale robi to stale...

Poradte mi prosim co by to mohlo byt... dakujem

Jestli máš vysokonapěťovou část OK, tak ještě zkus lambdasondu a čidlo teploty. Nebo že by kabelový svazek v motoru? Nebylo auto havarované?

Poslední věc která mě napadá - škrtící klapka? - ta spíš proto, že ti to nechytá na poprvé. Moje chytá vždycky na první ťuk.

Editováno: , autor: TomášT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak lambda by to mohla být taky. Do zahřátí motoru ji ŘJ nebere v potaz, ale po zahřátí motoru-to je těch 6-7Km-na provozní teplotu se začne řídit signály, které posílá a pak už je problém. Tedy že asi posílá lambda blbosti.

Takže abychom to nějak konkretizovali: Prvně bych se mrknul na lambdu, pak na čidlo teploty a na závěr ještě vyčistil škrtící klapku a udělal základní nastavení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...