Přejít na obsah

Světla pro denní svícení


Vlastik1

Doporučené příspěvky

nerozumiem preco sa davju tieto svetla? aky to ma vyznam? teda ak opomenieme "estetiku" s ktorou to nema nic spolocne. treba dorobit nejaky spinac, zbytocna investicia do svetiel, kazdy policajt so zlou naladou ta bude otravovat a vysledkom je auto na ktore mate u vas v cechach krasny vyraz "VOTUZENY".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne se mi to ani moc na Audi nelibi, Fabii jsem s tim nevidel. Jediny vyznam v tom vidim nizsi opotrebeni potkavacich zarovek. Pak snad jeste mensi spotreba el.p., ale to je imho v ramci auta zanedbatelny.

Taky jsem o tom lehce uvazoval, protoze kdyz mam NightBreaker, ktery sice v noci sviti fajn, ale zase ma mensi zivotnost, tak se mi tak trochu prici tou zivotnosti "plytvat" pres den. Ale otazka je, kolik ty LEDky stoji, vydrzi... jestli neni snazsi koupit nove zarovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mal som Nightbreaker boli super, a vydrzali mi mozno styri mesiace kym sa vypalili. :aggressive: Povedal som si ze uz viac do veci ktore nefunguju nebudem investovat. Ale dorabat diody osobne nepovazujem za optimalne riesenie. Vidim v tom problemy s legalizaciou, investiciou...

moj osobny nazor ze asi mi zostava menit ziarovky ked sa vypalia...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co vsetci maju s tym odporovym vedenim?? :smich:

Na ochranu ziaroviek pred prepatim si dajte transily (konkretne BZW06-13B15V) priamo na konektor, vyrazne to predlzi zivotnost.

Som tu daval aj navod na montaz s foto (inak robota na 15min), ale niekam to zmizlo asi docasne v ramci upratovania na fore... Kde to je admini? kol1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co vsetci maju s tym odporovym vedenim?? :smich:

Na ochranu ziaroviek pred prepatim si dajte transily (konkretne BZW06-13B15V) priamo na konektor, vyrazne to predlzi zivotnost.

Som tu daval aj navod na montaz s foto (inak robota na 15min), ale niekam to zmizlo asi docasne v ramci upratovania na fore... Kde to je admini? kol1

To by zajímalo i mě. Dej to sem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudem to sem davat znovu... snad tu moju temu admini obnovia, alebo sa objavi v instalacnych manualoch :kol-63:

Zatial si mozete stiahnut navod vo worde: transil_ochrana_svetla.doc

Ale nezabudnite, ze ziadne ziarovky nevydrzia vecnost, ani transil nerobi zazraky i ked dost pomoze, vsetko ma svoju zivotnost ;)

Koho zaujima, tu je kratke info o prepatovych ochranach: http://vyuka.fel.zcu.cz/kev/SOV/Prezentace..._ochr_prvky.ppt

Editováno: , autor: pinoccio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Vlastíku,

já mám ročník 2002. 1.9 TDI 74kw. Jde o to jestli máš mlhovky a jaké. Také záleží zda máš vedle těch mlhovek vyndávací jak bych to popsal - mřížky, aby jses dostal třeba k závitu pro tažné oko, či k teploměru a klaksonu na drhé straně.

Já jsem si koupil od www. stualarm.cz ,výrobek SL-287E typ 2. Jsou tam 4 diody v každém světle. Upravil jsem si výše zmíněné mřížky a tyto světla pro denní svícení jsem umístil hned vedle mlhovek ve spodní linii. Samotné světla drží na plechu, který jsem přišrouboval k výstuze nárazníku - tam dole na výstuze jsou otvory pro šestku šroub. Chce to hodně improvizace, ale vypadá to moc pěkně. Tak hodně zdaru.

Radek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nerozumiem preco sa davju tieto svetla? aky to ma vyznam? teda ak opomenieme "estetiku" s ktorou to nema nic spolocne. treba dorobit nejaky spinac, zbytocna investicia do svetiel, kazdy policajt so zlou naladou ta bude otravovat a vysledkom je auto na ktore mate u vas v cechach krasny vyraz "VOTUZENY".

Vysvětlovat Ti, proč je chce umístit na vozidlo by bylo zbytečné. Jako třeba proč chce někdo elektrony, když Tobě stačí plecháče. Také už na Slovensku musíte celodenně svítit? :palec2: Radek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Vlastíku,

já mám ročník 2002. 1.9 TDI 74kw. Jde o to jestli máš mlhovky a jaké. Také záleží zda máš vedle těch mlhovek vyndávací jak bych to popsal - mřížky, aby jses dostal třeba k závitu pro tažné oko, či k teploměru a klaksonu na drhé straně.

Já jsem si koupil od www. stualarm.cz ,výrobek SL-287E typ 2. Jsou tam 4 diody v každém světle. Upravil jsem si výše zmíněné mřížky a tyto světla pro denní svícení jsem umístil hned vedle mlhovek ve spodní linii. Samotné světla drží na plechu, který jsem přišrouboval k výstuze nárazníku - tam dole na výstuze jsou otvory pro šestku šroub. Chce to hodně improvizace, ale vypadá to moc pěkně. Tak hodně zdaru.

Radek.

Ahoj, mám kulaté mlhovky, auto ročník 2005.

Nemohl bys poslat fotku jak to vypadá, nebo ji sem dát. Dík moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám kulaté mlhovky, auto ročník 2005.

Nemohl bys poslat fotku jak to vypadá, nebo ji sem dát. Dík moc.

Doufám, že Ti Jarek odpoví, máš kulaté mlhovky. Já mám před faceliftem. Ostatně na jeho fotografiích je montáž jasné a to je právě asi Tvůj případ. Radek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tapo: pokud byly neschválené a blbě zapojené tak je to v pořádku, jinak denní světla jsou přesně definována vyhláškou a směrnicí

Vlastik1: nevím už, kde jsem koupil, prostě na seznamu jsem zadal "denní světla" a nechal hledat ve zboží ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jarku, jo a ještě jsem viděl tvoje fotky a upoutal mě držák nápojů. Mám taky vysouvací kastlík a prý tam držák nápojů nejde dát, Prý jde dát jenom tam, kde je pouze odkládací schránka, ale vidím že ty ho tam máš. Jak to tedy je? Poraď. Díky moc za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tapo: pokud byly neschválené a blbě zapojené tak je to v pořádku, jinak denní světla jsou přesně definována vyhláškou a směrnicí

Vlastik1: nevím už, kde jsem koupil, prostě na seznamu jsem zadal "denní světla" a nechal hledat ve zboží ...

Jakr, psal jsem ti níže ohledně držáku nápojů. Prosím koukni. Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlastik1: Držák nápojů normálně namontovat jde i když je tam šuplík, jen ho tam škodovka nedávala a to z toho důvodu, že když máš vytažený šuplík, tak nevysuneš držák a naopak, když máš vytažený držák a v něm kelímek (nebo plechovku), tak ten kelímek vadil šuplíku k vysunutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...