Přejít na obsah

únik oleje u motoru 1.4 mpi


Doporučené příspěvky

Nedávno koupená Fabia combi 1.4mpi rv.2002,najeto dle servisní knížky 75000 .Každý den ted nachazím pod autem flek od oleje vyměnil jsem těsnění u výka motoru i symerink ale i nadále problém přetrvává a motor je celej zas...Už zbývá jen těsnění u hlavy ,ale to se mi nezdá to by olej jen stýkal po boku motoru a nebylo to celé zadělané a všude :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno koupená Fabia combi 1.4mpi rv.2002,najeto dle servisní knížky 75000 .Každý den ted nachazím pod autem flek od oleje vyměnil jsem těsnění u výka motoru i symerink ale i nadále problém přetrvává a motor je celej zas...Už zbývá jen těsnění u hlavy ,ale to se mi nezdá to by olej jen stýkal po boku motoru a nebylo to celé zadělané a všude :help: :help:

Na boku motoru kde je i symerink je kryt ,za kterým je ukryt řetěz.Tam byl nejspíš zakopanej pes,ve spolupráci s kámošem,jsme zjistili že tam chybí kus papírového těsnění.Bohužel musí se sundat i vana mraky práce ,ale už dva dny nemam pod autem ani kapku.Ale jednu výhodu to mělo až na hlavu tak celej motor mam přetěsněnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těch těsnění je tam více :)

Těsnění ventilového víka

Těsnění na klice

Tesnění na vačce

Těsnění na vaně

některá hadice olejové soustavy

Výpušťák

apod.

... u auta z roku 2002 může nastat situace, že gumové díly nejsou už co bývaly. ( zvlášť u těchhle hopsadel, kde se na cenu dílů poměrně hledí)

P.S.: Počet km na stav nemusí mít tak markantní vliv, jako spíše věk a zacházení ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...