Přejít na obsah

Adaptér s USB portom/SD slotom namiesto CD meniča


Igor

Doporučené příspěvky

  • o 4 roky později...

lidi potřebuju malou radu.

koupil jsem si tuto hračku https://www.autoprofi.cz/eshop-autoprofi/eshop-autoprofi-2/autohifi/adaptery-k-oem-audio-systemum/usb-connects2-oem/adapter-pro-ovladani-usb-zarizeni-oem-radiem-vw-skoda-seat-most-aux-vstup-1-55usbvw009-detail a nejak to nemůžu rozchodit.

v manuálu je pouze napsáno abych to zapojil do prázdného konekturu kde je cd měnit. jenže jediný volny slot který tam byl tak do něj kabel nepasuje, vedle něj byl jiný do kterého to pasovalo ale problém je v tom slotu už něco je. i když jsem to tam nechal a zapojil tak to nefungovalo. na usb mám složky pojmenované CD01,CD02 ale nereaguje to... Nemáte ponětí co s tím? Nebo to mám vráti protože mám špatný kus..Na

 webu obchodu uváději že to pasuje k radiu dance do fabia II jenže na webu výrobce uvádějí pouze radia do VW

 

 

problem vyřešen. nevím jak je to možné, ale když jsem kabeláž všechno znovu celou odpojil tak se jakoby vyresetovalo rádio a při nastartování opět nahodilo a už to fungovalo. :)

Editováno: , autor: Lkn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

lidi potřebuju malou radu.

koupil jsem si tuto hračku https://www.autoprofi.cz/eshop-autoprofi/eshop-autoprofi-2/autohifi/adaptery-k-oem-audio-systemum/usb-connects2-oem/adapter-pro-ovladani-usb-zarizeni-oem-radiem-vw-skoda-seat-most-aux-vstup-1-55usbvw009-detail a nejak to nemůžu rozchodit.

v manuálu je pouze napsáno abych to zapojil do prázdného konekturu kde je cd měnit. jenže jediný volny slot který tam byl tak do něj kabel nepasuje, vedle něj byl jiný do kterého to pasovalo ale problém je v tom slotu už něco je. i když jsem to tam nechal a zapojil tak to nefungovalo. na usb mám složky pojmenované CD01,CD02 ale nereaguje to... Nemáte ponětí co s tím? Nebo to mám vráti protože mám špatný kus..Na

 webu obchodu uváději že to pasuje k radiu dance do fabia II jenže na webu výrobce uvádějí pouze radia do VW

 

 

problem vyřešen. nevím jak je to možné, ale když jsem kabeláž všechno znovu celou odpojil tak se jakoby vyresetovalo rádio a při nastartování opět nahodilo a už to fungovalo. :)

Nemáte někdo zkušenosti s Audiolink cd changer menic, nahrada Audi, Skoda, VW, Seat ? Špatná kvalita mp3, když přehrávám z flashky nebo karty. Jakoby to škvrčí do repráků, ale když dám cd tak hraje čistě. Nejlepší kvalita mp3 - 320kbps. Nevíte někdo co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...