Přejít na obsah

Adaptér s USB portom/SD slotom namiesto CD meniča


Igor

Doporučené příspěvky

Máte niekto skúsenosť so zariadením, ktoré sa pripojí k rádiu na miesto CD meniča a pripojí sa doň USB kľúč alebo zasunie SD karta a tvári sa to potom ako CD menič? Vyzerá to nejak takto http://www.stualarm.cz/produkt/55usbvw009-...most/aux-vstup/ Nazývajú to buď Car2Connect alebo XCarLink.

Zaujímala by ma hlavne kvalita zvuku - predpokladám, že do rádia to posiela len čisté audio a samotný MP3 dekodér je v tej krabičke, takisto by som rád vedel, či to vie na rádiu zobrazovať ID tagy... Podľa toho, čo som sa dočítal, sa to ovláda ako klasický CD menič.

Vcelku ma to zaujalo, na Ebayi sa to dá nájsť za cca 70 eur vrátane poštovného, je to asi najlacnejší spôsob, ako "naučiť" rádio Dance prehrávať z USBčka :)

post-140-1236542033_thumb.jpg

post-140-1236542036_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem nad tím přemýšlel do předchozího auta, ale nakonec na to nedošlo. Tady už to nabírá vážnějších rozměrů i když Crusie umí přehrát CD MP3, tak pořád to není ono. 8GB flashka s muzikou bude v podtstatě na celý život... ;)

Počkám na něčí zkušenosti a pak se na to možná vrhnu.

Zajímá mě ale instalace, bude asi potřeba udělat díru do přístrojovky (na kabeů) a umístit to třeba do schránky před spolujezdcem, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je přesně to fórum, kde jsem na to kdysi narazil. Ale když tam čtu ty zkušenosti, tak to zase tak optimální nebude.

Třeba jsem nevěděl, že to umí jen 6x99 songů. Což není zase tak optimální, jak jsem si představoval.

Čekal jsem, že na flashku nahrnu 4GB muziky a dál se o to nebudu starat. Takhle abych pořád dělal něco jako "velký playlist", takže to zase nic neřeší.

Štve mě, že nemám v autě Dance s AUX vstupem. Cruise je jako navigace naprosto k prdu a jako rádio taky žádná sláva.

Neexistuje nějaká jiná alternativa? Optimálně pokud zvládne přehrávat z externího zdroje jakýkoli počet GB/songů.

Editováno: , autor: marcush
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu OT: byl jsem ted zvyklej na radio Sony s USB vstupem, mel jsem na nem taktez vystupy na subwoofer...a ted v novym aute budu mit Dance ktery tam sice pekne padne, ale umi pekny hov*o, coz me pekne se*e, protoze pres AUX prehravat nechci (kupovat prehravac a pres nej to ovladat - ne diky....) a jako dalsi to nema vystup na zesilovac, takze celkem uvazuju o tom, ze Dance vytahnu a nahodim neco neorigo, pripadne splasit Bolero, to ma aspon vstup pro SD karty... Nechapu, proc tohle Skodovka u Fabie/Roomstera nenabizi, kdyz treba u Oktavky to jde :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas s PMA. Rádia v FII a R jsou vážně na pytel. Nejdražší a předpokládám, že "nejlepší" má být Crusie, ale to je děs a hrůza zařízení, nic to neumí. A tohle USB/SD/AUX řešení také není optimální. Asi mi opravdu nezbude nic jiného než za slušný peníz sehnat Bolero nebo něco od neznačkových výrobců na způsob Colmbusu, co se tu po diskusích nabízí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som si prečítal celú diskusiu v OII, trocha som aj pogooglil a veru nie je to žiadne terno. Proste k dokonalosti to má ďaleko... Takže nezostáva iná možnosť, len čakať, kedy sa v FII objaví originálne rádio so slotom na SD karty.

Rádio Dance patrí medzi najlepšie továrenské rádiá, aké sa do áut kategórie FII dávajú - nielen po dizajnovej a ergonomickej stránke, ale aj po zvukovej (platí pre prevedenie od Visteonu!). Pozor ale na Dance od Technisatu, po zvukovej stránke je to rádio hodne slabé.

Neorigo rádio som mal v dvoch FI, a povedal som si, že už nikdy viac! Večne sa báť, kedy ho kto ukradne; nezabúdať na panel, vždy nasadiť a demontovať; púzdra na panel vydržia možno rok a potom sa rozpadnú (vlastná skúsenosť - Sony a Pioneer); nulová podpora maxidotu... Neverím, že so sériovými repro by sebelepšie aftermarket rádio malo lepší zvuk, než Dance. Ak máte inú skúsenosť, napíšte typ rádia a verziu Dance.

P.S.

Mnou popísané pozitívne hodnotenie rádia Dance platí len pre verziu od Visteonu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak jsem dnes k rádiu Beat do Rooma pořídil TOTO

Šlape to na první zapojení, zatím nemám vyzkoušené kolik adresářů to pobere. Ovládání je stejné jako by tam byl CD měníč . V balení jsou i vytahováky na Beat, krabičku jsem přilepil zespoda pod přihrádku na tunelu a zadem protáhl kab. svazek. Montáž cca na 10 min.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Tak jsem dnes k rádiu Beat do Rooma pořídil TOTO

Šlape to na první zapojení, zatím nemám vyzkoušené kolik adresářů to pobere. Ovládání je stejné jako by tam byl CD měníč . V balení jsou i vytahováky na Beat, krabičku jsem přilepil zespoda pod přihrádku na tunelu a zadem protáhl kab. svazek. Montáž cca na 10 min.

Zdarec

Nevíte jestli by to šlo i do roomstra facelift k rádiu Swing? Nemá někdo foto jak vypadá Swing ze zadu? Dík Rumík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...