Přejít na obsah

Adaptér s USB portom/SD slotom namiesto CD meniča


Igor

Doporučené příspěvky

takže MDI již vlastím :) domontováno´na jiné místo než originál (výměna palubovky)

rejdn: přehrává v pohodě i s 250GB disku :) jenom musí být FAT32 a ne NTFS

To by som si aj ja rád pozrel, ako to vyzerá a niečo ešte bližšie okolo toho. Díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle jsem zakoupil s kabelem pouze připojit a nakodovat a navíc USB kablik k tomu :)

http://cgi.ebay.de/M...=item483e8ade65

navíc je DHL takže do 3dnů doma :D

jinak nový software (FW) pro MDI stáhnete zde = http://www.volkswagen-zubehoer.de/fileadmin/pdf/media_in/mdi.bin.enc jedná se o verzi 0111

Editováno: , autor: KoNG
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do budoucna ještě řeším to jestli půjde nějak elegantně sundat dekl pod kastlíkem spolujezdce (bez demontáže přístrojovky) že bych to MDI zastavěl na orig. místo z výroby (CD changer) ale zatím jsem na to nepřišel a navíc by se musel upravit/koupit jiný vnitřek schránky spolujezdce :feve:

BTW: tak jak to mám já to aspoň neláká zloděje protože ani neví, že to MDI v autě je :smich:

Editováno: , autor: KoNG
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych na KoNGa dvě otázky. Jak dlouho trvá po přepnutí na media než načte těch 250 GB ? a jestli umí MDI zobrazovat názvy adresářů a názvy skladeb ?

Jinak vlastním ten adaptér o kterém byla řeč na začátku vlákna, používám ho s autorádiem VW BETA - 6 adresářů po 99 skladbách. funguje to stoprocentně ale neumí to právě zobrazovat názvy skladeb a adresáře se musí opravdu jmenovat CD1 CD2..... tak jak je to na changeru.... Takže trošku méně přehledné. Zkoušel jsem to i s novým SWINGem v domění že když umí z CD mp3 tagy mohlo by umět z tohoto adapteru ...ale bohužel..... TRACK1 TRACK2....

Takže také asi MDI

Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Standardně se ukazuje Track1 atd. Když ale zapneš info na rádiu, tak se id tagy načtou a můžeš si vybrat co se má zobrazit, nebo se zobrazí na Maxidotu. Neumí to některé české znaky.

Název složky se taky dá zobrazit, i když já používám stejně jenom číslované složky.

Editováno: , autor: KennyMc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak píše kenny na swingu se zobrazuje track 1 standartně po přepnutí info se zobrazí požadované ID3 tagy. ID3 tagy se zobrazují rovněž na maxíku po přepnutí na audio (navíc se dá přepínat track páčkou rolování menu maxiku bez mult. volantu).

Co se týká načítání disku je to téměř okamžité (2s), mě se hlavně líbí výhoda toho že to je originál tudíž to má i nějakou FW podporu kde se opravují chyby a přidávájí nějaké nové funkce. Navíc na swingu se dá krásně procházet obsah USB disku včetně zobrazení adresářu, a navíc pokud si udělám winampem playlist tak si ho taky můžu přehrát v MDI ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

jednotka je mezi radiem a sloupkem schovaná za kastlíkem fotku nemám, softwerová část? Je potřeba nakodovat jak jednotku MDI tak CAN gateway pokud máš kabel tak si to uděláš doma pokud ne návštěva servisu to jistí. Já mám adaptér který se připojí mezi zapojení rádia, takže jsem nemusel nikde tahat a napojovat žádné kabely takže kdyby něco jednoduše to mohu odebrat :prc:

konec konců jsem zde o všem psal!

Editováno: , autor: KoNG
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

zdravim mel bych dotaz poridil jsem si to oem zarizeni asi za 2500kc navod je v anglictine tak jsem zapojil ten konektor do radia a 2cerne kabely na kostru!!zarizeni funguje ale ma divnej zvuk hodne vejsek a zadny basy nevim proc a i kdyz nemam nic pripojeno ukazuje to cd05 ze tam je a bezi cas ale nic tam neni!! to by nebyl zas takovej problem ale ten zvuk je divnej zbyly mi tam asi 2kabely cerveny nevite na co sou diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

par techto adapteru jsem montoval, na tom se neda co zkazit, jak pises kostru pod sroubek a konektor do radia tot vse a samo adresare cd01 cd02 ..... pokud to hraje spatne, tak je to asi rozbity sad.gif

Je potrebné pri montáži adaptéru USB vymontovať autorádio SWING alebo sa dá aj bez toho? Mám možnosť kúpiť za dobrú cenu, takže do toho asi idem, aj keď to nebude MDI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Takže USB adaptér Connect 2 je namontovaný, trvalo to cca 5 minút,

Napriek tom, že na škatuli je presný rozpis automobilov, pre ktoré je určený (je tam aj Fabia II / Roomster ), tak tá koncovka presne nepasuje, ale dá sa to napojiť, aby to fungovalo (rádio SWING). Čo sa týka využiteľnosti, tak sa to správa ako CD menič, čiže max. 6 súborov (CD01...CD06) a snáď až do 99 skladieb (ešte som neskúšal viac ako 40). ID3 nezobrazuje, čo mi chýba, ale celé ma to vyšlo na 50€, takže za tie prachy lepšie ako napaľovať CDčka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...