Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

Michal: jo, to je good :kol-47: .. seš lepší, já měl 86.. taky napoprvý :). Jenže u mojich škol se nedá přesně odhadnout hranice a laťky jsou docela vysoko. Mám ale ještě nějaký bonifikace za maturitu a certifikát z jazyka, takže to vypadá docela slibně :). Ještě píšu ZSV a to je docela nářez, na to se člověk už musí dost učit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se mezi vas kluci Romco a Pavliku nechci michat, ale jste snad uz dospeli chlapi a takhle se urazet. Chapu, ze ty Pavle potrebujes z nejakych organizacnich duvodu vedet, kdo asi prijede a kolik vas tam bude atd, ale uz si ho jednou pozval, tak nech na nem jestli prijede nebo ne. Pokud to nevi jiste, tak s tim nic neudelas a neni duvod ho urazet, ze je hloupej. A jestli mu do toho neco prislo, tak ti to mozna mel rict hned, ale treba to ani jeste nevedel. Jestli by tam mela byt takova atmosfera, ze kazdej si tam bude resit svoje problemy mezi sebou a tak, tak to bych se na to taky mohl vyprdnout a nejezdit tam pres celou republiku. Takze se kluci nejak dohodnete a nenadavejte si tady do hlupaku, to je pod vasi uroven ne?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to povidej Viktore, je maturoval Dejepis a ZSV, takze vim, co to asi obnasi. Puvodne jsem chtel jit na prava, ale nakonec jsem nesel, po tom co jsem videl, ze to bracha nema moc lehke...pravniku je vazne uz jako much...

86 je taky supr vysledek, gratuluju, rekl bych, ze to ale na 90% skol staci ne? nejhorsi je se dostat na psychologii a prava myslim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím že Pavel není špatnej člověk ale musí se to umět pochopit. To je můj názor Romane.Ta jsi taky srdcař a to já poznám. :palec2:

Nikdo nerekl, ze Pavel je spatnej clovek. Uz jsem zjistil, jak si pisem, ze to neni zadny bezcitny, arogantni a namysleny vul. Jen to nekdy prezene a dojde mu to podle me pozdeji a taky si myslim, ze ho to pak zamrzi. Ale kazdy jsme nejaky... ja zatim Pavla osobne neznam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rosto: já neřikám že je špatnej ale chce aby se všechno točilo okolo něho.Já se dohadovat nechci a ani nebudu.

Prostě ho přestávám řešit a dokonce už mu nelezu do vlákna protože ty jeho kecy mě někdy fakt dostávaji.

Hold si nenechám nic libit a už vůbec ne nadávat si do hloupých. Konec debaty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michal: taky jsem maturoval dějepis, ale netušil jsem, že by se mi dneska tak hodilo to ZSV, takže to doháním, ale celkem se to dá. U mě jsou teď na prvním místě právě ty práva, ale jsou školy, na který je to ještě těžší se dostat třeba z kapacitních důvodů.. viz politologie, PA ČR atd. Na co chceš jít ty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rosto: já neřikám že je špatnej ale chce aby se všechno točilo okolo něho.Já se dohadovat nechci a ani nebudu.

Prostě ho přestávám řešit a dokonce už mu nelezu do vlákna protože ty jeho kecy mě někdy fakt dostávaji.

Hold si nenechám nic libit a už vůbec ne nadávat si do hloupých. Konec debaty.

Jo Romčo,to chápu protože tě znám ale neber to tak. Pavel je prostě takovej a jsou horší věci v životě. To jestli nadává určo nemyslí vážně. Stojím plně za tebou :palec2: A věřím že takoví lidé jsou nejlepší kamarádi.

Editováno: , autor: Rosťa19
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michal: taky jsem maturoval dějepis, ale netušil jsem, že by se mi dneska tak hodilo to ZSV, takže to doháním, ale celkem se to dá. U mě jsou teď na prvním místě právě ty práva, ale jsou školy, na který je to ještě těžší se dostat třeba z kapacitních důvodů.. viz politologie, PA ČR atd. Na co chceš jít ty?

Tak prava by me asi urcite bavila, jako povolani, ale ja rikam, v dnesni dobe...navic soudni komora je uz pry temer uzavrena a neberou lidi a advokatni komora k tomu taky rychle smeruje..takze asi tak..navic zivot mam jeste pred sebou, takze se nebranim tomu, ze bych si casem mohl dodelat jeste jako druhou VS treba Bc prav... Nakonec jsem zvolil Ekonomku a obor Marketing a obchod nebo mozna jeste Managment. To je neco, co by me mohlo bavit :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michal: aha, tak to jo :) .. přeju, ať tě to baví, to je důležitý.. já po matice už netoužím, stačilo na gymplu. S tím bráchou, že to nemá lehký, jsi myslel ve studiu nebo už je v praxi? Bc práv? Já myslel, že práva mají rovnou magisterský stupeň.. aspoň na veřejných školách?!

Edit: jo, tak teď koukám, že záleží na oboru. Na vyloženě právní vědu se jde myslím rovnou na magisterský studium.. alespoň v Praze.

Editováno: , autor: ViktorMPI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo, tady to je samej hajzl nebo student - to už je jako ve Vyškově, tam když hodíš kamenem, tak trefíš buď kurvu nebo gumu...zlí jazykové dodávají, že někdy obojí zároveň :smich:

Jsem chtěl jako druhou VŠ taky práva, ale asi na to peču když to tak čtu, a radši si asi udělám postgraduál v nějakém blízkém oboru :-)

A co se týká dona Pabla, zařekl jsem se, že tu žádné věci kolem něj neřeším, takže se toho držím :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mároš: nespadni ty bejku :) hele a zitra doraziš do Brna nebo to padlo? Vždyt Lubo přijede tak by jste mohli spolu ne?

Jinak co se týče komunikace mezi mnou a Vorlajzem tak ted mi Vorlajz volal a v klidu jsme o tom promluvili.

Byla chyba že jsem to hodil do vlákna a měli jsme si to vyříkat mezi sebou-UZNÁVÁM TO!.

Ale opravdu nemám zájem se tady hádat protože od toho tady nejsme.Takže toto je vyjádření ode mě. Roman.

Editováno: , autor: Romariooo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michal: aha, tak to jo :) .. přeju, ať tě to baví, to je důležitý.. já po matice už netoužím, stačilo na gymplu. S tím bráchou, že to nemá lehký, jsi myslel ve studiu nebo už je v praxi? Bc práv? Já myslel, že práva mají rovnou magisterský stupeň.. aspoň na veřejných školách?!

Edit: jo, tak teď koukám, že záleží na oboru. Na vyloženě právní vědu se jde myslím rovnou na magisterský studium.. alespoň v Praze.

Bracha uz pracuje, studium pro nej byla hracka... v praxi je to tezke, ze 3 roky musis byt koncipient za minimum penez, aspon tady v Ove a pak zalezi co bude. Bud zustane v te firme, kde je, ale tam nemuze asi pocitat s platem, ktery by si predstavoval a kdyby se trhnul, tak je to v dnesni dobe strasne tezky, zalozit novou adv. kancelar.. Navic konkurence tu je nemala, ikdyz je velice sikovny. A co si budem povidat, bez penez to dneska nejde, takze ho docela chapu, ze nechce pracoat za ,,almuznu"..No budu mu drzet pesti :) ... a co se tyce Bc, normalne na Masarykove v Brne, kdyz si vyberes obor Pravo a pravni veda, tak to je automaticky 5let magisterske, ale jak si vyberes nejake ty pravni specializace, tak tam jsou tusim BC obory a to jsou 3roky ne? To bych si teoreticky mohl nekdy dodelat, jako vedlejsi obor... uvidim, jeste je to daleko :)

Jinak ti taky preju, at te to bavi, to je podle me nemaly zaklad...

Romco, jsem rad, ze jste to vyresili, jako spravni rozumni chlapi :palec2:kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...