Přejít na obsah

central - neotvara jedny dvere


Piaggio

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Mne sa tiež začal objavovať problém s odomknutým spolujazdcových dverí,ide iba o odomykanie.Zamykanie funguje.občas sa mi stane že pri odomknutí neodomkne PP dvere,ostatné odomkne,musím znovu zamknúť a potom odomknúť a už to odomkne.Takýmto štýlom to funguje aj zvnutra auta tlačidlom na zamknutie a odomknutie.Odomykám aj zamykám iba vyskakovačkou.Centrál montovaný originál z fabriky. Ke´d som to pozoroval detailne tak sa mi zdalo že ten strieborný cuplík pri zamknutý trochu povyskočil a zdalo sa mi akokeby viac ako ostatné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím, mám problémek dnes vyměněna komfortka 433A za 433E dodělán DO a při otevření mi nevyjede spolujezdce kolík. Až při druhém stisku DO vyskočí. Na autě je ještě v provozu DO alarmu Jablotron a pokud zamknu tímto a odemknu, zase mi nevyskočí kolík řidiče a spolujezdce ano. Takže chyba bude někde v konektoru poradí mi někdo kde začít. Napadlo mě alarm odpojit úplně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem skusil odpojit alarm a stále to je stejné. DO otevřu vše krom spolujezdce vyskočí jak zmáčknu znovu na DO otevření tak vyjede i spolujezdce. Ach jo, že by i po odpojení měli vliv ty diody na odpor? Vypadá to jako kdyby tam šlo málo šťávy laicky řečeno. Když zamknu a odemknu klíčem tak taky nevyskočí spolujezdec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dobrý den,

 

prosím o radu. U PZ dveří nefuguje central ( FABIA r.v.2003 - central dálkový originál), cuplíkem na dveřích lze dveře zamčit i následně otevřít.Pravděpodobně tedy nefunguje motorek centrálu? Říkám to správně? údajně, dle informací z eshopu je nutné vyměnit komplet se zámkem (zvlášť motorek nelze koupit), cena je cca 3200 Kč, ta cena šílená, za takovou prkotinu.Můžete mi poradit jestli je jiná cesta opravy? popř. nějaká náhrada místo originálu? 

 

díky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi to tenhle tejden prestalo fungovat (imho stejne dvere dokonce)... :( 

Koukal jsem i na Aukro a maj je tam za 3-4 stovky, takže to objednávám (kdyby to bylo něco jiného, tak ho tam v nejhorším zase prodám). 

Jinak ten díl PZ dveří je 6Y0839016. Platit to v autorizaku za plnou (10x vyssi) cenu je asi silenost... 

Editováno: , autor: Wyder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zdar, můj problém je takový kombinovaný.....když chci odemknout dálkovým ovladačem (origo vyskakovací klíč), neodemknou se mi PZ dveře. Dnes jsem zjistil, že když zmáčknu na dveřích řičiče u ovládání oken ten spínač odemknutí/zamknutí, tak ty dveře normálně fungují. Co to může být??? Octavia I r. 2003, 1.8T. 

Díky za každou dobrou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim mam problem s dodelanym DO minulej rok se nechteli odemykat PZ dvere nakonec vodesel moturek od ty doby zas ty dvere nezamknu cudlikem na dverich ridice....tenhle rok zacali blnout dvere spolujezdce DOckem je odemknu jednou z 10 pokusu jinak je musim odemykat klicem ve spoujedcovejch dveri a to je obcas o nervy a pred tejdnem se prestali odemykat pres DO dvere u ridice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...

Ahoj všem,

 

stala se mi dost nemilá věc a nevím co s tím. Mám Fabii r.v. 2004 a nejprve začal zlobit centrál, resp. nechtěly se odemykat dveře řidiče. Zamknout je šlo vždy. Při odemčení to dělalo takové divné vrzání a povedlo se cca jedno odemčení z deseti. Ostatní dveře bez problémů.

 

Jenže .... druhý den už dveře řidiče, tedy PP, vůbec nevržou a nedají se odemknout. Centrál na dveře řidiče nereaguje a vnější+vnitřní klika také. Dveře jsou ve stavu zamčeno. Nepomůže DO, klika, tlačítko u ovládání oken. Prostě nevím, jak odemknout dveře.

 

A největší průšvih je ten, že dveře nemají zámek, resp. zaslepený.

 

Do auta se dostanu, jen ne dveřma řidiče.

 

Co teď ? Flexa ? :-))))

 

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obávám se, že neprovrtám. Auto bylo mnohokrát vybráno a proto jsem nechal kdysi vše pořádně zaslepit. Vrtalo již několik zlodějů, ale nikdy nikdo nic nedal.
Právě to je ten důvod, proč nevím jak na to :-/ hlavně jsou to dveře řidiče.

Jinak s tím vrzáním mi to spíše padá na mechanický problém. Opravdu to slyšitelně vrzalo.


Já jsem to již zde pročítal, jenže zatím každý měl možnost otevřít dveře. Já tam nemám zámek :-/ Předpokládám, že jsem si tím pěkně nadělal :-))))

jo a flexa je krajní řešení :-)))) (doufám)

Editováno: , autor: Luďa
Necituj předchozí příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...