Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

já já já si zlomil vystřelovák :kol-28:  normálně jsem nastartoval a k nohám něco padá tak si říkám,kurňa zas mi spadla šňůrka a ejhle on se mi tam válí zbytek klíče,ale asi si za to můžu sám zdál se mi,že vaklá moc tak jsem tu planžetku trochu(asi trochu víc)utáh a pruser je na světě naštěstí mám ještě druhej nevybroušenej tak zejtra musím navštívit klíčníky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady se najde občas někdo kdo se snaží dokázat že je něco víc :D a ve finále má sice OIII ale v sockový výbavě, to je pak na tom kdejaká Fabia líp :D

Jasný, fabie je třeba starý auto oproti OIII a technika je jinde, to bez debat, ale každý auto má svoje kouzlo, a hlavně každe si pořídí takový typ auta, který jemu vyhovuje a využije nejvíc :)

Na FI nedám dopustit, nakonec v čem je OIII tak technicky jinde, abych se Fabinky zbavoval? Je větší, a vzhledem ke generaci i o něco bezpečnejší. Ale jak říká Libor - radši našlapanou Fabču než holátko Koktu. A když ji potkám i v kraji dalekém, srdce mi zaplesá...

post-37797-0-64737000-1401219728_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poniektorí experti z paneláku u nás parkujú aj takto. Toto nieje ten typ že prvý krát sa mu to stalo, ale takto je to minimálne 2x do týždňa. Asi mu nechám za stieračom papier s textom že ak nabudúce takto zaparkuje tak mu tam po sebe nenechám len papier.

post-83806-0-90832000-1401301871_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poniektorí experti z paneláku u nás parkujú aj takto. Toto nieje ten typ že prvý krát sa mu to stalo, ale takto je to minimálne 2x do týždňa. Asi mu nechám za stieračom papier s textom že ak nabudúce takto zaparkuje tak mu tam po sebe nenechám len papier.

Pokud myslíš tohle auto uprostřed fotky,  tak tomu patří za stěrač text  "Nelze tě ani nazvat čurákem, protože ten čurák se aspoň umí postavit!"

 

Jinak zde na sídlišti podobný jev v multinásobku provedení - lajny tam nejsou, protože radnice vyasfaltovaný cesty mezi domy ve stavebním plánu města neoznačila jako "Parkoviště". Kdyby tak učunila, musela by totiž platit údržbu jak těch ploch, tak i toho značení a hlavně z nich v zimě nechávat uklízet sníh. Tudíž parkování naprosto na divoko, jak se komu zachce, vynechaná mezera 1,5m nikoho nesere (teda sere - ale jen toho, kdo přijede pozdě a už kvůli takovejm píčám a vocasům nemá kde zaparkovat), naopak, ještě je tu o barák dál jeden blázen jezdící na babetě, kterou si občas naprosto provokativně postaví do prostoru, kterej by jinak stačil na auto. A přes mnohonásobný intervence na radnici, aby se s tím parkováním něco udělalo je naprosto tichi po pěšině...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na kontakt na chatu budu mít čas zítra (čtvrtek) po obědě cca do 4 hodin odpo, nebo pak od zhruba 2 hodin odpo v pátek - jinak jsem furt v rachotě a buduju kapitalismus...

To se furt míjíme, taky buduju, včera to bylo úplně do večera, dnes jsem skončil před chvilkou, zítra to taky nevidím pozitivně - musím do Zaragozy, počítám až s večerním návratem. Ale hlásili na víkend hnusně, tak budu asi v sobotu čučet do kompu. Jinak celý příští týden to bude na chat úplně o ničem. Holt vejlety :gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ekkar:

No ako vidíš lajny tam ani nemáme (ani nikdy neboli) takže mu oficiálne asi nikto nemôže nič. Jedine neoficiálne ale na to sa asi podujmem ja. 

Ten fas ešte k tomu býva na 1. poschodí. Žena mu je na balkóne každú hodinu tak nerozumiem ako mu tá <> na kapote nebije do očí, že aha stojím ako blb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...