Přejít na obsah

Co utáhne HTPčko - rozměr pneu


Milos

Doporučené příspěvky

a proč si šel zpátky do 14?? mít ještě fabuli tak do nich určíitě nejdu ;)

Nejspíš proto že fabule půjde koncem roku z domu, tak jsem chtěl dát něco standartnějšího a levnějšího co se týče obutí.

A v zimně pak hurá do Oktávky 1.9 TDi

Editováno: , autor: Milos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
myslíte že by na fabii 1,2 12V HTP,byly v klidu 195 R16? jde mi hlavně o akceleraci......

Mam fabika combi 47KW na 195/45 R16 a myslim si ze furt stejny ono i tak to prd jede takze to nejak znat neni:D spis jak tady pisou ze kdyz prezouvas z vetsich na mensi treba na zimaky tak je poznat rozdil v akceleraci jinak spotreba 6,5-7 (vetsinou takovy couracky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

to cretino : pěkná spotřeba :palec2:

Ja z předchozího roku momentálně přešel na menší... HTP serie 40kw bez úprav...

Ze starých 205/45 r16 7,5J na nové 205/40 r16 6,5J , takže jsem zvědav na nový pocit... lol

Editováno: , autor: AMartyn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

těch 3.9 nevěřim ... sám mam 1.2 12V a vejdu se do 6l a když chci,tak i do 4,5l,ale to jedu jako retard.. rovinky ve městě na 4 a 2tis.ot. a 50Km/h...

taková jízda je spíš nebezpečná .. furt čumís na aktuál,aby ti neletěl moc nahoru a přitom nedáváš pozor... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

těch 3.9 nevěřim ... sám mam 1.2 12V a vejdu se do 6l a když chci,tak i do 4,5l,ale to jedu jako retard.. rovinky ve městě na 4 a 2tis.ot. a 50Km/h...

taková jízda je spíš nebezpečná .. furt čumís na aktuál,aby ti neletěl moc nahoru a přitom nedáváš pozor... 

ci veris alebo nie, je to jednoducho fakt :p mas to tam odfotene z palubaku aj s ostatnymi hodnotami z tej jazdy.. :)

..je to stala rychlost mimo mesto cca 80km/h, cesta bez prekazok po tankovani - tzn. ze bez studeneho startu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Jezdím zatím na R14 165/70 a chci si na léto koupit alu kola + nové pneu.Původně jsem se rozhodl zase pro R14 ale 185/60 ,to mi ale všichni vymlouvají,prý si mám rovnou koupit R15 195/50 že to lépe vypadá.Jenže já se bojím zvýšení už tak dost vysoké spotřeby a hlavně ztráty části výkonu a tvrdosti!!!

Může mi někdo kdo si prošel různýma rozměrama 100% potvrdit nebo vyvrátit mojí obavu??? Kdyby to mělo vliv i na výkon tak třeba když jedu na chalupu do kopců jen tak tak na trojku,mohlo by se to zhoršit že bych dříve musel podřazovat apod.???

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Jezdím zatím na R14 165/70 a chci si na léto koupit alu kola + nové pneu.Původně jsem se rozhodl zase pro R14 ale 185/60 ,to mi ale všichni vymlouvají,prý si mám rovnou koupit R15 195/50 že to lépe vypadá.Jenže já se bojím zvýšení už tak dost vysoké spotřeby a hlavně ztráty části výkonu a tvrdosti!!!

Může mi někdo kdo si prošel různýma rozměrama 100% potvrdit nebo vyvrátit mojí obavu??? Kdyby to mělo vliv i na výkon tak třeba když jedu na chalupu do kopců jen tak tak na trojku,mohlo by se to zhoršit že bych dříve musel podřazovat apod.???

Díky za rady

Zdar, teď jsem měl na svoji 1.2 40Kw obuty R16 205/55 a sjetý úplně na sliky a v ničem žádný rozdíl, jen to bylo vysoký jak kráva a levý zadní podběh musel do háje, tam maj výběžek a nevešlo se, šlo o milimetry. Na tom motoru to poznat nejde, mu nedělá ani tak problém šířka pne ale spíš hmotnost mi přijde a hodně dělá směs pneu...

Jinak foto mojeho auta, pneu michelin pilot.

Kvůli podběhu tam teď přijde pneu profil 45

post-46764-1271447957,5668_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Ahoj chci se zeptat když si dam na Fabii (1. generace) disky s pneu 7J R17 205/40/17 bude to ok?

jde mi o to aby mi to nikde nedřelo a a bych tam mohl naložit jak lidi tak věci do kufru a kola mi neškrtaly jak o podběhy tak v plněm rejdu.

A šlo by když mají disky ET41?

předem díky za odpověd

Editováno: , autor: peceji
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Sice uz tu pár lidicek na HTP ma nebo melo 17ky,ale ja osobne na HTP bych dal 15tky max 16tky.Prece jenom tech 40kw nejni na velky kola moc ideal.To by jste měly videt jak džunda upaloval na 13tkach.

185/55/15

post-86-0-58377700-1301209939_thumb.jpg

post-86-0-82606700-1301209950_thumb.jpg

Editováno: , autor: Vlasta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 5 měsíců později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...