Přejít na obsah

klepání(drnčení)na nápravě


harry-one

Doporučené příspěvky

Zdravim,

když jsem vyjel v létě se staženýma okýnkama,tak jsem zaslech drnčení na přední nápravě při přejíždění nerovností...příjde mi že to není ostrý zvuk jako kov na kov jen něco uvolněnýho,takže silentbloky vylučuju,prostě to tam chrastí.

Je mi jasný,že takhle se to blbě určuje co to bude jen náký typi nebo jestli někdo neměl něco podobného.....1,8T r.v.2002 najeto 155 000

Dík všem :palec2:

Editováno: , autor: harry-one
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem včera v servisu s tím samým problémem - prostě při stažených oknech slyších rezonance,chrastění od přední nápravy a chtěl jsem vědět jestli s tím můžu jezdit do výměny oleje cca 14dní.Zvedli to na hever a prohlížíme celý spodek,nejen přední nápravu a nic jsme neobjevili,čepy,vyfuk - vše super - žádné vůle.Pak jsem jim řekl jestli to nemůžou dělat brzdové destičky a při tom sme na to přišli,je to vůle v brzdičích, v levém větší než v pravém a když za ně bral byl to přesně zvuk,který slyším když jedu přes nerovnosti.Za 14 dní napíšu jak to dopadlo a co s tím udělali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

omlouvám se za zpožděnou reakci :rolleyes: .octu jsem měl v servisu a tam mi řekli že jsou vymlácený brzdiče a že jediná oprava je jejich výměna.omotali mi horní styčný plochy brzdiče (kde se stýkají s brzd.deskami) prý speciální páskou a dali nějaký tmel.problém byl vyřešený,ale po týdnu se to objevilo znovu a k tomu se přidalo ještě pískot při brždění.nedalo mi to a zavolal jsem kámošovi,který dělá v servisu a je to magor do aut.zvdednul oktu na hever,sundal kolo,sundal prý speciální pásku - elektrikářská izolačka,vyndal desky a brzdiče v pohodě.problém byl v deskách,byli šuntový a měli ulámaný pérka.Po výměně destiček je octa i při přejíždění nerovností tichoučká a já si užívám jen zvuku jak si tlumiče odfukují.Ani nevíte jak mě to chrastění iritovalo a rada u těch umělců s izolačkou byla,jestli ti to tolik vadí jezdi se zavřenými okýnky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...