Přejít na obsah

divnej zvuk


vohnout

Doporučené příspěvky

Ahojdec,mam jen dotaz,kdyz vypinam zapalovani-nastartovanej motor,tak to normalne chcipne vse je ok ale je slyset i jako kdyz vypinas lux takovej ten zvuk.Co to je????jinak fabka 1.4Mpi.Diky za odpovedi

Než jsem to dočetl tak jsem si myslel, že máš HTP....protože to i za chodu zní jako vysavač! :smich: (snad si na mě ted někdo nepočká před domem) :prc:

No...jinak já jsem jednu dobu taky zažíval tento zvuk při vypínání motoru...ale bylo to tim že jsem měl ve vlnovci dírů , ale byla zvrchu...takže nebyla vidět pouhým okem :kuk:

Ale jak je napsáno víše, chce to fakt lepší lokalizaci zvuku...jinak taky mohla sousedka luxovat a problém by byl vyřešen :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skus si popocuvat tak ako napisal Malta, a hned ako prvu moznost skus servo v predu pri lavom svetle. ked zodvihnes kapotu zvuk bude pocutelnejsi. Ak je to taky zvuk ako si myslim, tak taky som mal aj ja. Ido o to ze som mal nakodovane servo na 00160- tzn posileni pro invalidov, postizene lidi. asi tak. ked som nakodoval na 00140, tzn normalne posilovanie zvuk je sotva pocutelny aj vonku aj vo vnutry. Dufam ze som aspon trosku pomohol. Inak u mna ten zvuk bol vyraznejsi v zime, ked bol olej v serve hustejsi, niekedy som ten zvuk pocul aj za jazdy.

Vazne ako vysavac pri vypnuti :p  (ako 1,2 HTP...ja na ten motor nemam zleho slova...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skus si popocuvat tak ako napisal Malta, a hned ako prvu moznost skus servo v predu pri lavom svetle. ked zodvihnes kapotu zvuk bude pocutelnejsi. Ak je to taky zvuk ako si myslim, tak taky som mal aj ja. Ido o to ze som mal nakodovane servo na 00160- tzn posileni pro invalidov, postizene lidi. asi tak. ked som nakodoval na 00140, tzn normalne posilovanie zvuk je sotva pocutelny aj vonku aj vo vnutry. Dufam ze som aspon trosku pomohol. Inak u mna ten zvuk bol vyraznejsi v zime, ked bol olej v serve hustejsi, niekedy som ten zvuk pocul aj za jazdy.

Vazne ako vysavac pri vypnuti :p  (ako 1,2 HTP...ja na ten motor nemam zleho slova...)

no je to 1.4Mpi 44kw,no zni to fakt zvlastne kdyz zhasinas motor tak fakt jak kdyz neco tam proste dohuci :smich: jo zkusim se na to mrknout u otevreny haupny z kterejch mist to jde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zavada nie, len mas asi zbytocne preposilovane riadenie. v najlepsom tak ako som to mal ja.pravdu povediac mne sa nepacil ten zvuk a okrem toho ked sa nad tym zamyslim tak mi pri plnom rajde zralo servo nejakych 70A (co je dost a tym padom ked som tocil na mieste mi pohasinali svetla) , cim viac sa namaha a tlaci olej, tym skor moze nieco odist.mozno aj samotne servo.ku tvojej plnej spokonosti si daj prekodovat servo, pripadne prekontroluj podla navodou tu na fore vsetko co sa tyka serva.

napr. :

 Máte problémy s řízením?? Nefunguje?, Všechno o servořízení na jednom místě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...