Přejít na obsah

zadáno pro ACE VENTURU -rady-porady-opravy


Sejis

Doporučené příspěvky

ahoj,

uz jsem se tu jednou ptal ale mozna mi v tomhle tematu poradite lip. Uz asi 14dni mi blbne horni cast maxidotu a ovladani radia z volantu, displey občas zhasne ted, uz se se spise obcas rozsviti...a kdyz je zhaslej nefunguje ovladani z volantu...porad mi tam tece:-( uz jsem vse krome okna pretesnil. muze to byt vodou nebo by mohla chyba byt nekde jinde... a dnes mi behem jizdy na par sekund zhasly komplet budiky, padly ručičky a rozsvitili všechny kontrolky,vymazal se čas a denni počitadlo km... auto jelo normalně... predem dekuji za radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Servus. Da sa volaako vo VAGU nastavit kedy sa vysunu a strienknu ostrekovece prednych svetlometov. Mne to ide sucasne s oknom a nie az po troch sekundach a este jedna vec ako by som nastavil pristrojovu dosku aby sa mi na pocitaci na pristrojovej doske nezobrazovala aktualna teplota stale po zapnuti zapalovania. Neni to maxik ale iba ten zakladny tam kde su hodiny. Vdaka.

Editováno: , autor: harmis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Járo pls,

mohl by jsi mi poslat ty hodnoty na naměření vyhřívání lambdasond?

A origo čísla těch sond pro případné sehnání náhrady od BOSCHE. Jsou to ty 2 v katíku na 2.8 V6 kod m. AMX.

Ty na svodech to nehlásí. teda hlásí to jen tu v pravém katu - řada válců 2, účinnost zahřátí katalyzátoru příliš nízká

Děkuji Johan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Chapes dobre . Nie aj ked je posledny udaj napr. okamzita spotreba tak po vypnuti a opätovnom zapnuti zapalovania a nastartovania sa mi na displeji objavy vonkajsia teplota. Vdaka.

A este ma tak napadlo ci to nerobí iba ked je vonku pod 4 stupne lebo pravu povediac,ze ako to fungovalo cez leto som neregistroval

Editováno: , autor: harmis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akoze O.K len ci sa to neda na VAGU nastavit neako tak ,ze nech to premna zamna zablika 4-5 krat po nastartovani, ale potom nech to skoci na to co tam bolo pred vypnutim motora . Ale ked nie tak to uz nebudem riesit a skusim sa stym pohrat , ale zatial sa mi to nepodarilo. Len ci s tym uz niekto nestratol . U MAXIKA to nieje problem lebo tam je osobitne teplota a ostatne udaje sa zobrazuju v strede.Aspon tak to mam na FAbii. Ale aj tak vdaka.

Editováno: , autor: harmis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

neví někdo jaké je zapojení ovladače vyhřívání sedadel (3U0963563)? Vyhřívání sedadel nemám, ale dostal se mi do rukou tento spínač a tak bych ho rád použil na spínání něčeho jiného. Proto by mne zajímalo na které piny přivést napětí na podsvětlení a které piny mohu použít jako vstup a výstup spínače, regulaci nepotřebuji. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za schéma. Podle něj jsem podsvícení zapojil v pohodě, ale to spínaní bylo asi opravdu nějak jištěné tím snímačem teploty. Takže jsem ovladač rozebral a připájel si drátky přímo k potencometru a teď to funguje tak, jak jsem si představoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ACE Prosim te o radu zacaly se me spozdovat hodiny v superbu nekdy o pul hodiny za noc nekdy o 2 hod nevis cim to je?

a jeste jak rychle by mely byt citit vyhrivaci decky kdyz sou na plno na 5 stupen? ja kdyz je dam na plno tak to trva tak 2-4 min nez jdou citit ze hreji.diky predem

Editováno: , autor: JanSuperb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...