Přejít na obsah

zadáno pro ACE VENTURU -rady-porady-opravy


Sejis

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Tak dnes jsem nenastartoval tak přišli na řadu kabely. Po nastartování nefungovalo elektrické sklápění zrcátek a paměť na sedačce.

Tak jsem jel nakonec za Milhauskem na diagnostiku.

Diag nic neukázala a všechny pojistky OK.

Nakonec pomohlo odpojení baterky na pár vteřin.

Tak snad to někomu pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravim pani. Potrebujem od vas surne poradit. Mam Superb 1,9tdi 96kw automat a kupil som novu baterku Varta silver dynamic 12v 77ah 780a. Hned ako som ju namontoval jazdil som asi 2 dni po 60 km a na treti den som chcel ist prec a neslo ani central ani nastartovat. Baterka bola tak vybita ze ani kontrolky mi nezapli. Dal som baterku nabit a sledoval som ako sa sprava v aute. Chcem upozornit ze alternator dobija spravne. Baterka ma pri nastartovanom stave od 13,7 po asi 15,5 V. Ked neham auto vklude aspon 2 hodiny napatie zacne kazdu hodinu klesat o asi 0,90 V. Po odpojeni nameram na svorkach 1,30 a postupne klesne na 0,08 V. Baterka v odpojenom stave napatie stale drzi. Iba ked je napojena v aute straca napatie az na 4,20 V a ked odpojim svorky zrazu pomaly vyskoci na asi 10,70 V. Viete mi to vysvetlit. Bude problem v baterke alebo v niecom inom? Dakujem

Editováno: , autor: tomasmu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj ace chci se zeptat co vse je potreba pro prehozeni stavajici komfortky za novou s jinejma funkcema mam komfortku bez alarmu a chci dat s alarmem budou me pasovat piny a vse fungovat jak ma nebo budu muset neco nakodovat a sprehazet?( nepocitam vyvody na alarm) cislo nove komfortky je

1C0 959 799B 05E jinak auto je skoda superb 1.9 96kw 2004rv 5q manual

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Ahoj ACE VENTURO a zdravím všechny Superbáky, mám jeden problém. Jednoho dne mi problikla abs společně a espčkem potom to zmizlo ale za týden se mi to rozsvítilo zase ale už na pořád. Měl jsem to na počítači a tam to napsalo chybu věrohodnost vůči spínači zadních světel tak jsem kupil jiný snímač jenže zbytečně když jsem tam měl starý snímač brzdy nesvítili vůbec dal jsem tam nový snímač tak světla svítila pořád znovu jsem to napíchl na PC smazali a závada stejná tak jsem to změřil ale proud v pořádku jak do snímače tak do řídící jednotky tak nevím napadla mě ještě jedna věc jestli náhodou není nějaký svazek nebo nějaké místo kde by to mohlo vést špatnou kostru nebo něco už nevím co s tím protože interiér jsem dělal a svítí ale všiml jsem si že tam jsou ještě další svazky za sedačkou řidiče tak nevím a ještě taková blbost nesvítí mi kufr a měnil jsem 2 krát žárovku a jako kdyby tam nebyla kostra nesvítí nevím jestli to nějak nesouvisí s celým problémem díky za odpověď :kol-25::kol-44::kol-26: a ještě myslím že to napsalo chybu 020E

Editováno: , autor: Paratik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vas vsetkych, chcel by som sa vas opytat, ci nahodou neviete kde najdem "antenu" od centralneho zamykania. Mal by to byt nejaky kusok drotu, ktory je v stlpiku a vychadza zo svorkovnice? Pretoze mam taky problem, ze central mi ide mozno na cca 2metre aj ked su v nom uplne nove baterky. Central je tam montovany pravdepodobne od nova, ale neviem ci to islo predchadzajucemu majitelovi normalne. Je to Superb 1.8T 2002 Comfort. Nevedel by niekto poradit, kde najdem ten drot, alebo nejaku inu pricinu mojho problemu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no co se týká centrálu tak v tomto se mi zdá superb nějaký slabší.Taky se mi nedaří ho otevřít na nějakou delší vzdálenost.Na předešlém autě (vw golf) to šlo i na 20 metrů což u superba zdaleka nehrozí.Někdy mi taky chytne až na ty dva metry jak píšeš.Nemluvím samozřejmě o tom že by mi to stínila nějaká překážka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj Vicku, určitě vyměň baterku, toto je nejlevnější varianta a podle mě bude oprava úspěšná! Taky jsem tak vyřešil tento problém u O1. Většinou poznáš dodělávající dálku právě tak, že se rapidně snižuje možnost otevřít auto z větší dálky, nikdy neklekne z ničeho nic uplně :palec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne nepomohla ani vymena baterky, ale ked vytiahnem jednotku komfortu, ktora je pod sedadlom tak dosah je cca 10metrov. Vlozim ju naspat a je to len cca 5 metrov a potom to slabne a slabne az kym to nejde ani z jedneho metra. Niekde som cital, ze mal niekto podobny problem na O2 ale jemu tam chybal ten drot, ktory sluzi ako antena. Preto som to chcel vyskusat ci nieje nahodou preruseny, alebo ci tam vobec je, ale predpokladam ze tam bude uz od vyroby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Delší drát ani baterky nepomůžou. Vyměň si "dálku". Dají se koupit kolem 4 stovek a budeš ovládat auto přes parkoviště jako já...

JanSuperb: jen nakódovat dle výbavy auto a funguje

Paratik: možná ho máš špatně uchycený. Když ho vyndáš, a zkusíš v ruce tak světla fungují korektně?

Editováno: , autor: ace ventura
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak musím vyseknout hlubokou poklonu našemu expertovi "Ace Venturovi" ! Járo jseš skutečně naše absolutní :kol-47: , prostě je vidět, že Tě ta alektrika baví!

A o co, že šlo? Přestalo mi fungovat el. nastavení mého sedadla a zároveň s tím i pravé zrcátko při couvání. Pojistky na panelu byly O.K. a tak musel zaůřadovat Jára, prolítnout schema a pak se dopracovat strašným způsobem ke specielním pojistkám pro ten posuv, které jsou absolutně nedostupné za relátkovým boxem, no pro nás normální smrtelníky něco absolutně neodhadnutelné. Jsou to spešl bimetalové 30A pojistky a nějakým záhadným způsobem bimetal po vychladnutí nefungoval. Jára ji rozebral, trochu očistil a prohodil ji pro jistotu s tou pro sedadlo spolujezdce a fachaj obě sedačky, jen to nesmím zakřiknout! No prostě je to nádhera se na Járu dívat při práci! :palec::clap: Prostě si zcela určitě zaslouží andílek

Járo, ještě jednou vřelé díky! :gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Járo, pro Tebe tomu nic nebylo, ale já jsem z toho byl K.O. Ještě jednou vřelé díky! To víš, že příště bude zase něco zajímavého, víš, že můj SUP nesmí stát na sluníčku! :kol-28:

Jinak mi nešel IT a tak jsem s tím laboroval až se provizorně zadařilo - musel jsem něco odeslat. :gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaro, mam dotaz. Jak jsem jiz v minulosti psal blbnula mi horni cast maxidotu, kdyz jsem vytahoval okna (nekdy sly trhnaně), jednou po desti se auto zblaznilo, vybilo baterku a po odemknuti se samo zamykalo postupně dvete (ZP, ZL, PL) mimo spolujezdce. tak jsem odpojil nahodou PZ dvere a uz to prestalo, maxidot a klima na ktere obcas neslo venkovni teplota a nesvitila funguje. tak jezdim s odpojenyma PZ dverma. Kdyz ty dvere pripojim, zacne blbnout horni cast maxidotu, a nesviti osvětleni palubky. venkovni osvětleni sviti. Jen musim podotknout ze je spatnej mikrospinac v tech PZ dverich, ted jsem opravoval mikrospinace ve dvou octavii a jaguaru S-TYPE, tak se ptam jestli to s muze byt zpusobeno tim spinacem nebo, nekde CAN prerusenej (propoje kabelaze opraveny), ci jiny problem Zitra to chci znovu otevrit a vyměnit ten spinac, a uvidim. Jeste to tipuji na tu ŘJ dveři.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,prosím o radu,přestalo mi fungovat komplet podsvícení přístrojovky,klimy,klik,všech ovladačů,vydechů,prostě všeho co má svítit při zapnutých světlech. Když rozsvítím světla vše malinko problikne a regulátor podsvitu se začne hřát.Myslel jsem že je problém v něm,tak jsem ho vyměnil a žádná změna.Na konektoru k regulátoru jsem zlistil napetí na prostředním pinu.Když na regulátoru nastavím podsvit na minimum tak se hřeje opravdu hodně.Prostě někde pravděpodobně vzniká odpor.Hledal jsem to tady všude,ale nikde jsem podobný problém nenašel.Někde výše jsi psal že podsvit nejde přes komfortku.Tak prosím jestli nevíš kde hledat chybu.Vše co jde přes komfort funguje.Předem díky za radu.Rudy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...