Přejít na obsah

MAXI DOT-jak na to bez kodu auta


paldous

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...
Paldousi,jestli umíš vytáhnout budíky,pošli mi z nich SKZ,je to napsáno na štítku

ahoj Cosby,

dnes jsem to vymontoval a zjistil jsem, ze na stitku neni zadny SKZ cislo... celkem zvlastny, uz se s tim nekdo nekdy setkal? kdyz mi napises mail tak ti poslem foto z tech budiku, nevim jak to tu vlozim, nemam nikde zadnej ucet na naetu kam to vlozit

pro Vasa: byl jsem s tim i v origo skoda servisu a nepodarilo se jim to rozchodit, prej ty budiky jsou stara generace a v mym aute to nepude, musim sehnat budiky s datem vyroby od 07/2008, prej to je nejnovejsi generace kterou tam budu moci namontovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co Ferda25 za ním jsi nebyl ?

ne,nebyl, ani nevim odkud je, skousel jsem psat pepiktdi jestli by nemel cas ale ani neodpovedel na mail.... ja su z jiznich cech a uz jsem kvuli tomu najezdil pres 1500 km (fakt) tak uz me to nastvalo a zasel jsem origo do skodovky tu v budejicich a tam chlapek rekl ze to nezebere kvuli tomu ze ty budiky jsou stara generace, treba budiky od 07/2008, tak ted jsem je prodal jednomu klukovi do Ostravy a snazim se sehnat budiky co tam presne pasnou, jinak uz mne to zacina trochu stvat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bez PINu to nejde

PIN umím zjistit

a maxidoty jsem taktéž montoval

Nazdar, muzete mi nekdo poradit ci dělat, když multifunkční volant na Octavie I 2004 přestane komunikovat s maxi dotem? došlo k tomu pravděpodobně po odpojení baterie při opravě automatické převodovky a od té doby to vůbec nekomunikuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar, muzete mi nekdo poradit ci dělat, když multifunkční volant na Octavie I 2004 přestane komunikovat s maxi dotem? došlo k tomu pravděpodobně po odpojení baterie při opravě automatické převodovky a od té doby to vůbec nekomunikuje

tak to dej na diagnstiku, jestli se to kodovani neprestavilo na off, dej to znovu nakodovat a melo by to fachat (pokud ovsem neco neodeslo :( )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ajajaj,

paldousi, jestli jsi mi tedy prodal nake nefunkcni tak ti urvu kebuli...

neboj, vse je ok, jenom ja mam na prd auto, jsem kupoval jedno z poslednich pred faceliftem a tam uz je hodne veci pomenenych, proto jsem je nevedel nakodovat, ale jak rikam budiky jsou nove, kdyz chces vedet od koho jsem je kupoval tak pisni SZ, napisu ti odkud jsou

ty mas jaky datum vyroby auta? (mesic a rok).... ja 09/2008 a to uz bylo po modernizaci, ktera se dela kazdy rok cez letni dovolenou, uz tam pomenili dost veci z elektroniky, ale budiky jsou vyrobeny zacatkem 2008 proto jsem je tam nevedel nacpat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Kdyby tu nekdo napsal cislo budiku, nebo alespon posledni pismeno, tak v tom neni takovy gulas :)

Mne super Vag Facit neprizpusobil... (Koncove cislo budiku 842G nebo 842H)

Pin byl 5. mistny jak u budiku, tak u auta.

Uz se to nekomu povedlo???

Editováno: , autor: honza72
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby tu nekdo napsal cislo budiku, nebo alespon posledni pismeno, tak v tom neni takovy gulas :)

Mne super Vag Facit neprizpusobil... (Koncove cislo budiku 842G nebo 842H)

Pin byl 5. mistny jak u budiku, tak u auta.

Uz se to nekomu povedlo???

no ja mam podobny problem, pin IMMO mam 5ti mistni a budiky co jsem tam chtel dat meli 4 mistni, tak ted skousim sehnat fazit budiky a pak to dam do skodovky nakodovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I kdyz sezenes nahodou Facitove budiky s 5. mistnym pinem, budes muset do Skodovky s on-line pripojenim.

A pak uz jim to pujde...Myslel jsem, ze jsem Ti to psal.

H.

jo, psal, ja s tim uz byl ve skodovce v budejovicich ale nepovedlo se, tak ted musim sehnat fazity a pak pudu znovu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 roky později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...