Přejít na obsah

MAXI DOT-jak na to bez kodu auta


paldous

Doporučené příspěvky

včera jsem jedny dělal a normálně to šlo,tak nevím,co je za problém.0II Ambiente myslím 8/08 a klasickým postupem přes superVag

nejde o postup jde o ten 5ti místný kód auta (vagprog08 z budíků i z jednotky. superkey to samý) ten to nechce vzít

08 jsem takydělal jak nový budíky tak použitý a žádnej problém ale díky tomu 5ti místnému kódu nejdou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepíku nevím jestli je origo 5 míst.Ve škodovce ti řeknou vždy 4 místa,ve Vasu zadáváš 4 místa,v superVagu zadáváš 4 místa.Já jen,jestli to 5-ti místné nemá jen Vag Com a proto se mu musí dát ta 0.

uz starej Vag origo co byl ve skodovce ten modrej nevim ted presne cislo tak se muselo zadavat 5 cisel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
podařilo se Paldousovi přispůsobit maxidot ?

v čem byl problém ?

bohuzel jeste ne, stale lezi doma v polici, psal jsem pepikovitdi az bude mit cas ze bychom se na to podivali, ale nejak se mi jeste neozval, jinak byl jsem na servisu ve skodovce a tak jsem se tam ptal a prej to musi byt oboje stejne, cili kdyz je 5-ti mistny kod na immo tak prej k tomu musej byt taky 5ti mistny budiky, ale to se mi zda blbost, jeste jsem neslysel o tom, ze existujou budiky s 5ti mistnym kodem, jinak nevim jestli uz nekdo skousel budiky z OII faceliftu, mozna tam je uz 5ti mistny kod....jeste bych potreboval nejak zjistit to SKZ cislo z budiku, prej az ho budu mit tak snad Cosby neco vymysli co s tim ;)

uz me to docela stve, ze ty budiky lezej par mesicu doma v polici misto aby se vozili v aute :)

vzkaz pro Pepiktdi: az budes mit o nekterem vikendu cas, tak mi posli SZ, dohodnem se co a jak a skusime neco vykoumat....nejlepe tak kolem 20. cervna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...