Přejít na obsah

Tlumiče Bilstein & pružiny Eibach - problém


Spidi

Doporučené příspěvky

hele mi ti taky nerikame ze ses nýmant jen proto že ty si auto snižils ja treba kdyz pojedu se svou octou na chalupu tak drhnu podvozkem a to celkem dost predstava ze ji snizim o 40 mm katastrofa a o nasich silnicich nemluve .a otazka proc si nekoupime offrou je ta spon u me ze na nej nemam tu potrebnou krupicu snižena kara s poradnyma kolama vypada pekne to nepopiram ale pro normalni provoz nerealny :p

Já na rozdíl od tebe jezdím po asfaltu, ne po oraništi. Jestli jezdíš na chalupu, měl jsi si koupit nějaký Pajero, nebo X5, ta je dost vysoká...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na rozdíl od tebe jezdím po asfaltu, ne po oraništi. Jestli jezdíš na chalupu, měl jsi si koupit nějaký Pajero, nebo X5, ta je dost vysoká...

x5,pajero je trosku nekde jinde co se tyce ceny a me oktava vyhovuje az na tu vyšku . a jak rika deko proc sis nekoupil porsche kdyz s toho ches mit zavodaka. byla doba kdy sem taky snizoval ale postupne sem dosel k tomu ze je to nesmysl kazdej ma holt jinej vkus a jiny penize :) ta x5 je pekna,ale jeste na ni nemam :)

Editováno: , autor: vlacek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...