Přejít na obsah

vag


wais25

Doporučené příspěvky

ahojte vsetci,

potreboval by som vasu pomoc. mam fabiu 1,4Mpi 2001, blbnu mi zamky, ked otvorim dvere a pri zatvarani dveri mi zakmne ostatne dvere okrem soferovych a za niekolko minut odomkne. pripojil som aj Vag nechce mi nacitat cen. zamykanie. neviete aky program by som mal pouzivat. el. stahovanie okien mi nacitava v pohode aj motor. mikrospinac som uz vymenil.

dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokial je to origo central tak sa pripaja na adresu myslim 46 co je stahovanie okien.Tam je aj alarm aj okna aj central.All IN ONE. lol

Problem zrejme bude v soferovych dveroch.Lebo odtial je ovladane práve odomykanie a zamykanie,ked pouzivam kluc.

Pokial tam je alarm a ked sa to casom otvori a ja otvorim klucku dvere tak musi alarm zareagovat,jelikoz sa deaktivuje iba cez DO.Z toho vyplyva ten mikrospinac.ale je to len teoria.

treba jednoducho dvere odpojit od centralu a podla toho uvidis v ktorych je to dveroch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...