Přejít na obsah

Aktivny subwoofer


Doporučené příspěvky

  • o 9 měsíců později...

njo, něco takového jsem myslel.. možná je to nesmysl, ale co. Pravda, kdyby to stálo 1500, vyplatilo by se to víc.

od clarionu jsem našel ještě tenhle odkaz je super placatej, tak ho jen kopnout pod sedačku :) .. netušíte, jak může být kvalitní? a když, tak kam byste ho v autě umýstili?!?!?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi v jedné knížce o akustice radili do zadního plata, protože odrazem od zadního skla se vlny optimálně šíří do celého interiéru. Vzhledem k tomu, že nízké kmitočty se bez potíží šíří všemi směry, tak můžeš téměř kdekoliv, kde vleze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten placatý Clarion SRV313 (tuším) je dost slušný. Za úvahu by stál ještě Axton AB20A. Má jak reprák tak i pasivní membránu proti reproduktoru což má jistě svůj význam. Má signálový vstup jak pro cinch tak i pro repoduktorový výstup z ISO. Řekl bych, že za svou cenu je to maličký, pracovitý génius. Přijeď si ho vyzkoušet (kontakty na http://autoaudio.wsc.cz). Jinak jako ostatní. Buď zesík nebo aktiv.

post-22-1168590995.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za rady, ješto to rozmyslím. Chápu, že by byla lepší varianta koupit rovnou zesilovač, ale krom ceny mám i hrůzu z tahání kabelů a zapojování, njo..

A ještě jedna otázka, woofer v nějakém tom boxu, ten jde dát tak leda do kufru, co?! nebo vytrhat zadní sedačky,hi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 roky později...

čau kluci, mám na vás dotaz chtěl bych z mé Fabky vyndat zástavbu na hudbu a dát tam aktivní sub. takovej ten plochej viz: http://www.djandcar-audio.cz/product/subwoofer-pod-sedacku-peiying-nb-3000-4582/ ale nikdo z mého okolí s tím nemá zkušenosti co vy si o tom myslíte? nebo nějakou jinou alternativu? díky (hledal jsem přes hledáček, jestli někde už o tom nemluvili a nic jsem nenašel, kdybych náhodou zakládal nove téma tak se omlouvám..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...