Přejít na obsah

Popraskaný lak na střeše


Krejdy

Doporučené příspěvky

Čau kluci, při mytí jsme si všimlul, že mám na střeše v těch prolisek popraskany po celé delce lak. Mate to také někdo? Už ste to nějak řešili? Zajíma mě to aby to nazačalo kvést???

Zdravim...měl jsem půjčenou AUDI A4 r.v.2006 a ta to měla na hodnš místech, to jsem koukal, že je to vůbec možný.

Měla popraskaný lak na rohu zadního blatníku, na přední kapotě už se lak hodně loupal a na střeše byly asi 3 místa.

Audinu jsem měl na týden půjčenou z AUTO JAROV, takže jsem to neřešil, ale překvapilo mi, že u AUDI se tato chyba objevila.

U škodovky máš 3 roky záruku na lak, tak zkus reklamovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Soused to měl na Fabii II, ta střecha je v těch místech lepená a ten lak časem popraská.

Nejdřív mu to chtěli opravit, ale nakonec dostal zpátky peníze.

V servise mu říkali, že je to nemoc i OII, ale já to zatím na své nepozoroval a nikde na fóru o tom nebyla

ani zmínka, a to ani u fabiatiků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

zdravím dnes sem byl se svou oktávkou na reklamaci s lakem poraskala mi barva na střeše Dvojkové oktávky ( 4roky) nevim zda stím nemá někdo skušenosti..... v servisu byli ochotní ale prý to musí posoudit v Boleslavi tak doufám že se na mě nevyjebou....

mám stejný problém,mám octavia 2 combi r.v 2005 stříbrné barvy a také se maám popraskaný lak na střeše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...